Podpora v léčení panické poruchy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.11.21 15:20

Podpora v léčení panické poruchy

Ahoj všem,

Zakládám tuto diskuzi, protože bych si ráda popovídala s někým, kdo trpí panickou poruchou a léčí se s ní? Myslím, že kdo to nezazije tak, nepochopí a já bych ráda to probrala s někým, kdo ví o čem je řeč. Jsem momentálně v léčení první týden AD Seropram a užívám Bachovy Essence. Někdy cítím že je mi dobře a jindy to na mě padne. Manžel a rodina mi hrozně pomáhá, ale přece jenom přesně nevědí, co se ve mě odehrává za stav a nedokážou si to ani představit.

Jestli tu někdo takový je, kdo by si chtěl povídat, podržet se v těžkých chvílích, prosím ozvi se. Mě to určitě pomůže, snad i tobě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1084
7.11.21 15:49

Jeste bych si nasla kvalitni psychoterapii :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 15:51

@TeSudička diky za reakci. Jsem objednana. Je něco špatného najít si někoho s kým si o svém stavu popovídat, kdo ví o čem se mluví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.11.21 17:57

Ahoj, klidně napiš. Jestli nevadí tak v léčení nejsem… Ale už se to dostalo tak daleko že se musím někam objednat, tak bys mi možná i mohla poradit kde jsi začala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 17:59

@Eleanor06 pisla jsem ti zprávičku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
7.11.21 18:17

Vyzkoušej několika týdenní terapeutický stacionář, kde mají skupinovou terapii a další různé aktivity. Setkas se osobně s lidmi se stejnými potížemi a skupinová je v ledacem lepší než individuální.

Nějaký dochazkovy stacionář najdeš i v místě bydliště a můžeš se přihlásit sama. Dostaneš nemocenskou, abys tam mohla chodit každý den. Pobytový je mimo domov v léčebně, na klinice, a je nutna doporučenka od dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
7.11.21 21:55

Neobsahuji Bachovy esence třezalka? Ve směsich bývá. Třezalka se nesmí s AD. Bylo by ti blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 21:57

@jejjej děkuji za veškeré tipy. Mám bachovky na míru a třezalka tam není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
8.11.21 09:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
10.11.21 10:28

Já, ale opravdu léčím, ne že beru antidepresiva, akorát by to chtělo najakou psychoterapii ale bohužel na pojišťovnu psycholog který bere je daleko a 500 za sezení opravdu nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
10.11.21 12:27

@punkerka89 tak využijte příspěvky zdravotních pojišťoven, vzp 5000kc na 10 konzultaci, cpzp 2500kc na 5 sezení a další.
Je možné najít i terapeuty, kteří mají ceníky 500-600kc online z okrajových částí republiky, kde nejsou ceníky jako v Praze a ve velkých městech.
Psychoterapeut z menšího zapadlejsiho místa nemusí být horší než ten „prazsky“.
Je to o lidech, ne o místě působnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
10.11.21 12:28

@punkerka89 skupinovou terapii (stacionář) máte zdarma na pojišťovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
10.11.21 15:21
@jejjej píše:
@punkerka89 tak využijte příspěvky zdravotních pojišťoven, vzp 5000kc na 10 konzultaci, cpzp 2500kc na 5 sezení a další.
Je možné najít i terapeuty, kteří mají ceníky 500-600kc online z okrajových částí republiky, kde nejsou ceníky jako v Praze a ve velkých městech.
Psychoterapeut z menšího zapadlejsiho místa nemusí být horší než ten „prazsky“.
Je to o lidech, ne o místě působnosti.

Tak to mě nenapadlo kouknu na to diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat