Podpora v léčení panické poruchy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.11.21 15:20

Podpora v léčení panické poruchy

Ahoj všem,

Zakládám tuto diskuzi, protože bych si ráda popovídala s někým, kdo trpí panickou poruchou a léčí se s ní? Myslím, že kdo to nezazije tak, nepochopí a já bych ráda to probrala s někým, kdo ví o čem je řeč. Jsem momentálně v léčení první týden AD Seropram a užívám Bachovy Essence. Někdy cítím že je mi dobře a jindy to na mě padne. Manžel a rodina mi hrozně pomáhá, ale přece jenom přesně nevědí, co se ve mě odehrává za stav a nedokážou si to ani představit.

Jestli tu někdo takový je, kdo by si chtěl povídat, podržet se v těžkých chvílích, prosím ozvi se. Mě to určitě pomůže, snad i tobě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1131
7.11.21 15:49

Jeste bych si nasla kvalitni psychoterapii :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 15:51

@TeSudička diky za reakci. Jsem objednana. Je něco špatného najít si někoho s kým si o svém stavu popovídat, kdo ví o čem se mluví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.11.21 17:57

Ahoj, klidně napiš. Jestli nevadí tak v léčení nejsem… Ale už se to dostalo tak daleko že se musím někam objednat, tak bys mi možná i mohla poradit kde jsi začala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 17:59

@Eleanor06 pisla jsem ti zprávičku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
7.11.21 18:17

Vyzkoušej několika týdenní terapeutický stacionář, kde mají skupinovou terapii a další různé aktivity. Setkas se osobně s lidmi se stejnými potížemi a skupinová je v ledacem lepší než individuální.

Nějaký dochazkovy stacionář najdeš i v místě bydliště a můžeš se přihlásit sama. Dostaneš nemocenskou, abys tam mohla chodit každý den. Pobytový je mimo domov v léčebně, na klinice, a je nutna doporučenka od dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
7.11.21 21:55

Neobsahuji Bachovy esence třezalka? Ve směsich bývá. Třezalka se nesmí s AD. Bylo by ti blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 21:57

@jejjej děkuji za veškeré tipy. Mám bachovky na míru a třezalka tam není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
8.11.21 09:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
10.11.21 10:28

Já, ale opravdu léčím, ne že beru antidepresiva, akorát by to chtělo najakou psychoterapii ale bohužel na pojišťovnu psycholog který bere je daleko a 500 za sezení opravdu nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
10.11.21 12:27

@punkerka89 tak využijte příspěvky zdravotních pojišťoven, vzp 5000kc na 10 konzultaci, cpzp 2500kc na 5 sezení a další.
Je možné najít i terapeuty, kteří mají ceníky 500-600kc online z okrajových částí republiky, kde nejsou ceníky jako v Praze a ve velkých městech.
Psychoterapeut z menšího zapadlejsiho místa nemusí být horší než ten „prazsky“.
Je to o lidech, ne o místě působnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
10.11.21 12:28

@punkerka89 skupinovou terapii (stacionář) máte zdarma na pojišťovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
10.11.21 15:21
@jejjej píše:
@punkerka89 tak využijte příspěvky zdravotních pojišťoven, vzp 5000kc na 10 konzultaci, cpzp 2500kc na 5 sezení a další.
Je možné najít i terapeuty, kteří mají ceníky 500-600kc online z okrajových částí republiky, kde nejsou ceníky jako v Praze a ve velkých městech.
Psychoterapeut z menšího zapadlejsiho místa nemusí být horší než ten „prazsky“.
Je to o lidech, ne o místě působnosti.

Tak to mě nenapadlo kouknu na to diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.12.21 20:56

@punkerka89
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak se citis před menstruaci? Já mám stavy ale šílené, lecim se na PP už 17 let, a teď poslední 3 týdny silim :( a před menstruaci úplně. Nepomahaji mi ani léky jako antikoncepce, dr. Mi řekla, ze se to tím upraví, ale je to čím dal horší. Zhoršuje se Ti to taky před?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
13.12.21 09:51
@Kamilllla píše:
@punkerka89
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak se citis před menstruaci? Já mám stavy ale šílené, lecim se na PP už 17 let, a teď poslední 3 týdny silim :( a před menstruaci úplně. Nepomahaji mi ani léky jako antikoncepce, dr. Mi řekla, ze se to tím upraví, ale je to čím dal horší. Zhoršuje se Ti to taky před?

Ahoj, ano jsou to vlastně teď jediné dny co je mi zle, i když zvýším příjem hořčíku(beru v tabletách)tuhle mě to (ataka myslím)před Ms i vzbudilo v noci :,( Prý pomáhá pupalka, kontryhel (ten prý ale rozhází cyklus),ale já si to vždy zapomenu koupit včas tak jsem ještě nezkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat