Nejlepší erotická hra

27.4.21 14:22

nejlepší erotická hra

Ahojky, jaká je vaše nejoblíbenější erotická hra? ( myslím nějakou deskovku třeba.. pouta a podobné věcičky máme ). Chtěla bych nám k 5.výročí vztahu nějakou koupit, ale co jsem si mohla prohlédnout v obchodech mne moc nenadchlo. Určitě bych ráda něco peprnějšího, protože to budeme hrát jen já a přítel. :D Děkuji moc za jakékoliv doporučení nebo názor. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
698
27.4.21 14:26

Nevidím v tom smysl. Ztrácí to kouzlo, když to směřuje od začátku jen k tomu jednomu. Doporučila bych popřemýšlet a přijít spíš s něčím rafinovanějším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31255
27.4.21 14:29

@kamila_ondr
Vem klobouk, na papírky napiš ty vaše peprnější představy a on ať losuje. Těžko ti Dino nebo kdo vyrobí sadomaso hru prodávanou v Lídlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
27.4.21 14:35

Všechny ty hry stojí za hovno. :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 14:39

@Sardelka
To není můj jediný dárek k výročí, takže o to co je podstatnější nejde. Máme jen zálibu v takových hrách kdy se člověk trochu uvolní, zalaškuje a zasměje se. ;) Jen bych tedy chtěla nějaký doporučení her, co znáte nebo už jste hráli samy. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22474
27.4.21 14:52
@kamila_ondr píše:
Ahojky, jaká je vaše nejoblíbenější erotická hra? ( myslím nějakou deskovku třeba.. pouta a podobné věcičky máme ). Chtěla bych nám k 5.výročí vztahu nějakou koupit, ale co jsem si mohla prohlédnout v obchodech mne moc nenadchlo. Určitě bych ráda něco peprnějšího, protože to budeme hrát jen já a přítel. :D Děkuji moc za jakékoliv doporučení nebo názor. :*

Nejlepší erotická hra? Pozvi povolnou bi kamarádku a tři flašky vína. První vypijte a roztočte za dopíjení dalších dvou. Zábava k výročí se tím naskytne sama :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 14:57

Nemám zkušenosti se všemi, ale přítel mi koupil hru Sexperimenty a Francouzská hra lásky. Obě hry jsou na podobném principu (čili, že cílem je mít pohlavní styk). Nejdřív začínáte zlehka a postupně to graduje. Docela jsem se u toho nasmály a věčinou nedohrály, protože přítel už to v půlce nemohl vydržet a vrhl se na mě :D Takže určitě doporučuji. Ještě jsem s bývalým hrála Nevinné hrátky, ale to bylo o ničem, bylo to až moc nevinné.

• Citovat
  • Nahlásit
20121
27.4.21 15:25

Francouzská hra lásky. Ještě jsme ji nedohráli do konce.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.21 14:10
@kamila_ondr píše:
Ahojky, jaká je vaše nejoblíbenější erotická hra? ( myslím nějakou deskovku třeba.. pouta a podobné věcičky máme ). Chtěla bych nám k 5.výročí vztahu nějakou koupit, ale co jsem si mohla prohlédnout v obchodech mne moc nenadchlo. Určitě bych ráda něco peprnějšího, protože to budeme hrát jen já a přítel. :D Děkuji moc za jakékoliv doporučení nebo názor. :*

Hele Sexperimenty jsme s manželem hráli hodněkrát. Ze začátku to bylo hodně komický a spíš jsme se u toho hrozně nasmáli než aby to pak vygradovalo v něco jiného :mrgreen: ale teď už to hrajeme jenom tak do půlky než se na sebe vrhnem :cert: Každopádně tady tou hrou nic nezkazíš. Já ji koupila tady https://e-kondomy.cz/…sexperimenty mají tam všechno „za pusu“ i spoustu jiných erot. deskovek, mrkni a určitě si vybereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.21 14:20

Super, děkuji všem za rady! :) určitě tu stránku e-kondomy omrknu! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22021
28.4.21 14:27
@kamila_ondr píše:

Moc neporadím, s manželem máme běžný, klasický sex - do vagíny, občas anální sex, se sexuálními kamarádkami jsme zkoušely fisting, mám ráda lízání zadku, do toho mazání análního otvoru olejem a mašlovačkou. Milenec též na žádné prasečinky není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat