Svatební dort-Cheb, Mariánské Lázně

26.4.21 21:15

Svatební dort-Cheb, Mariánské Lázně

Přeji všem krásný večer, mám dotaz pro vdané ženy z Karlovarského kraje 🙏, s přítelem se budeme brát a k svatbě patří samozřejmě i dort, a tady je kámen úrazu 😅. Neznáte nebo nedoporučíte nám cukrárnu nebo cukrářku, která umí výborné a krásné svatební dorty? Mariánské Lázně, Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně, Karlovy Vary a tak? Moc by to pomohlo 🙏. Předem děkuji ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2502
26.4.21 21:24

Ne. Teď jsem se i manžela a ten je z Hotel-Gastro managmentu a nikoho tady v kráteru, kde je fontána co zpívá nezná za koho by dal ruku do ohně. Taková bída to tady je…jsem jednou viděla nějaký fotky na FB od nějaké Ukrajinky co tady peče moc hezký dorty… možná bych to zkusila přes FB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
26.4.21 21:28
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
26.4.21 21:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
27.4.21 05:47

Ahoj, my měli dort z just cake z Varů. Dělají krásný dorty na oko i na chuť 😋 paní dovezla až na místo a to je super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 14:00
@Poprvemaminou píše:
Přeji všem krásný večer, mám dotaz pro vdané ženy z Karlovarského kraje 🙏, s přítelem se budeme brát a k svatbě patří samozřejmě i dort, a tady je kámen úrazu 😅. Neznáte nebo nedoporučíte nám cukrárnu nebo cukrářku, která umí výborné a krásné svatební dorty? Mariánské Lázně, Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně, Karlovy Vary a tak? Moc by to pomohlo 🙏. Předem děkuji ❤️

zkuste na fcb najít paní Pavlu Ronnerovou z Chebu. Dělá výborné dorty, dortová lízátka, ale hlavně ty MAKRONKY, každej na ně vzpomíná ještě teď! Objednávali jsme jich asi 100 a měli jsme vzít 3× tolik. Byly pryč během 10 minut, a to jsme moc hostů neměli :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat