Nejlepší hotel v Egyptě

Anonymní
21.1.21 15:01

Nejlepší hotel v Egyptě

Dobrý den, poradili by jste mi prosím nějaký top hotel v Egyptě? Co se tyče jídla, čistoty, moře, blízkost obchodů… dekuji 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
341
21.1.21 15:13

Byli jsme teď ve steigenberger aqua magic a jakýkoli z Aldau by byl super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5866
21.1.21 15:14

V Egyptě platí, že čím dokonalejší hotel, tím hnusnější a pro šnorchlování nepoužitelnější moře u něj a naopak - u těch nejlepších lokalit na šnorchlování jsou dost průměrné, až podprůměrné hotely. Je to o vždy o kompromisech a preferencích.

čisto je tam snad všude…to už nevím, do jaké ratejny a hegešárny musí kdo jet, aby si stěžoval na špínu… 8o

obchody jsou v rámci hotelového kommplexu, nebo jsou ve městě. Jestli chceš tedy blízko obchodů města, tak by to měl být resort ve městě, pak se budeš tak trochu koupat spíš v žumpě a naftě než moři. Tak jestli to má být nutně „nakupovací“ dovolená, good luck! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
21.1.21 15:20
@pidalina píše:
Byli jsme teď ve steigenberger aqua magic a jakýkoli z Aldau by byl super

Steigenberger Aldau Beach byl skvělý.
Neupřesnila jsi ale, jestli preferuješ písečnou pláž anebo potápění a korály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
21.1.21 15:33

@vulpes tohle přesně platí. My jsme byli v hotelu Coral Beach, je to poslední hotel v Hurghadě. Nádherná a obrovská pláž s několika lagunami, vzadu molo a kousek od něj nádherný korálový útes. Co jsme se bavili s lidmi z těch,, luxusních " hotelů, pláže byly všude malinké a moře nic moc, prázdno. A za šnorchlováním museli jet na výlet. U nás zase bylo horší jídlo, ne chuťově, ale ten výběr nic moc. Je ale pravda, že jsme byli na podzim po těch všemožných atentátech a služby byly, kvůli malému počtu hostů, hodně omezeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
21.1.21 15:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, poradili by jste mi prosím nějaký top hotel v Egyptě? Co se tyče jídla, čistoty, moře, blízkost obchodů… dekuji 8o
čistoty? Zajeď někdy mezi místní, abys viděla, kdo to jídlo bude připravovat. Přejdou tě iluze o Egyptě ve spojení s čistotou :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 15:40

S dovolením se háčkuji. Muslimské destinace nejezdíme. Loni tedy padl Severní Kypr, hotel Limak Cyprus Deluxe hotel. Manžel si potrpí na kvalitní služby a nemá problém si za ně zaplatit. Egypt mě zajímá především kvůli památkám, jak to je s bezpečnostní na letišti? Jak v resortech? A co třeba taková bezpečnost v Gízské nekropoli? Věděl by někdo o luxusnějším hotelu uprostřed panenské přírody? Dcera, i já, jsme posedlé Velkou sfingou, že je naproti přes ulici fast food a sídliště nám nevadí. Jaká je pravděpodobnost, že to do nás někde našije parta pošuků v plné palbě? Ještě dodám, že by mě zajímala pláž s pozvolným vstupem do moře. O žádná mola, silné proudy a další nestojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5866
21.1.21 17:57
@Zumpa píše: čistoty? Zajeď někdy mezi místní, abys viděla, kdo to jídlo bude připravovat. Přejdou tě iluze o Egyptě ve spojení s čistotou :mrgreen:

:lol: :lol: ty naivo… viděls někdy zázemí nějaké tuzemské venkovské restaurace…? :lol: Já znám třeba tu u nás ve vsi a kdyby to tam měli takové, jako v aspoň průměrném egyptském hotelu, možná bych si tam i jídlo dala…ale výletníci nic netuší a baští to tam všechno :D čistota je o lidech, ne o státech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5866
21.1.21 18:06
@zorka.janu píše:
S dovolením se háčkuji. Muslimské destinace nejezdíme. Loni tedy padl Severní Kypr, hotel Limak Cyprus Deluxe hotel. Manžel si potrpí na kvalitní služby a nemá problém si za ně zaplatit. Egypt mě zajímá především kvůli památkám, jak to je s bezpečnostní na letišti? Jak v resortech? A co třeba taková bezpečnost v Gízské nekropoli? Věděl by někdo o luxusnějším hotelu uprostřed panenské přírody? Dcera, i já, jsme posedlé Velkou sfingou, že je naproti přes ulici fast food a sídliště nám nevadí. Jaká je pravděpodobnost, že to do nás někde našije parta pošuků v plné palbě? Ještě dodám, že by mě zajímala pláž s pozvolným vstupem do moře. O žádná mola, silné proudy a další nestojím.

bereš na to nějaké léky…? 8o :lol:

• „muslimské destinace nejezdíme“ vs. doporučte něco v Egyptě…tak když nejezdíte, tak proč řešíš Egypt? 8o
  • „Věděl by někdo o luxusnějším hotelu uprostřed panenské přírody?“ - :lol: když je uprostřed panenské přírody luxusní hotel, tak už to asi není panenská příroda, ne? Nechceš tu panenskou přírodu radši rovnou vybetonovat, aby se tam dalo líp pohybovat… Ale tak obecně, panenských šutrů a písku je tam dost všude… ;)
  • řešíš hlavně bezpečnost, ale chceš na ty nejprofláknutější památky, kde je to s bezpečností nejhorší?
  • ta pláž s pozvolným vstupem má být přímo v té Gíze? nebo v té panenské přírodě…? :lol: Spolehlivě ji teda najdeš v Tunisku nebo ve Španělsku… ;-)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15359
21.1.21 18:11

Nám se v Egyptě líbil hotel Hotel Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa v Sharmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 18:59
@vulpes píše:
bereš na to nějaké léky…? 8o :lol:
  • „muslimské destinace nejezdíme“ vs. doporučte něco v Egyptě…tak když nejezdíte, tak proč řešíš Egypt? 8o
  • „Věděl by někdo o luxusnějším hotelu uprostřed panenské přírody?“ - :lol: když je uprostřed panenské přírody luxusní hotel, tak už to asi není panenská příroda, ne? Nechceš tu panenskou přírodu radši rovnou vybetonovat, aby se tam dalo líp pohybovat… Ale tak obecně, panenských šutrů a písku je tam dost všude… ;)
  • řešíš hlavně bezpečnost, ale chceš na ty nejprofláknutější památky, kde je to s bezpečností nejhorší?
  • ta pláž s pozvolným vstupem má být přímo v té Gíze? nebo v té panenské přírodě…? :lol: Spolehlivě ji teda najdeš v Tunisku nebo ve Španělsku… ;-)

Ty jsi neskutečná blbka, to, že nejezdíme, přece neznamená, že se to nemůže změnit. Podívej se kupříkladu na hotel Limak Cyprus, o kterém jsem se zmiňovala. Beton uprostřed posledního panenského Středomoří. V Gíze stěží u moře blběnko. Ideálně okolí Marsa Alam. Španělsko, Řecko nebo pobřeží západní Afriky mám procestované dostatečně. Ty jsi slušně frustrovaná *** :pocitac:

Upraveno adminem - vulgarita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 19:04

@admin zrušit účet, nebo budu spamovat každou diskusi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
21.1.21 19:25

Dobrý den @zorka.janu

Pokud si přejete, aby byl Váš účet odstraněn, napište nám SZ :).

Děkuji,

Tereza :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5866
21.1.21 22:12
@zorka.janu píše:
Ty jsi neskutečná blbka, to, že nejezdíme, přece neznamená, že se to nemůže změnit. Podívej se kupříkladu na hotel Limak Cyprus, o kterém jsem se zmiňovala. Beton uprostřed posledního panenského Středomoří. V Gíze stěží u moře blběnko. Ideálně okolí Marsa Alam. Španělsko, Řecko nebo pobřeží západní Afriky mám procestované dostatečně. Ty jsi slušně frustrovaná *** :pocitac:Upraveno adminem - vulgarita

Chytřenko, Mediterán je zplundrovaný už od starověku, ten má k panenství stejně daleko jako ty…
Předpokládat, že nějaká prudce inteligentní nádhera chce mít rezort v Marsa a na výlet si skočit k pyramidce…to fakt nevymyslí nikdo…to si k té pyramidce můžeš rovnou skočit na výlet z Prahy (z nějakého luxusního hotelu, pochopitelně, může být třeba v nějaké panenské části Prahy… ;-) )
A pak jsem ti k té „panenské přírodě“ psala to, že šutrů a písku je tam dost všude… Jakou jinou přírodu tam jako čekáš? Co by ti tam měl někdo vyčarovat?
Jdi zobnout svoji dávku a hoď se do klidu 8)

Pardon, teď jsem si našla ten tebou zmíněný hotel a už chápu…ty za panenskou přírodu považuješ sousedství jiných hotelových resortů a za hotelem lány polí 8o… jo, tak to pak asi jo :lol:…ale spíš jeď někam do Polabí…v Egyptě u moře to s těmi poli není žádná sláva…dokonce ani v Marse noc nejsou…jen ten písek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
22.1.21 10:41

@FraDeu ano, ten park mezi hotely me teda úplně nadchnul! To bude snad výjimečná situace, ze bych byla ochotna jet vícekrát na stejné místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat