Nejlepší rozvodový právník Brno

13.3.17 11:05

Nejlepší rozvodový prváník Brno

Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo kontakt na nejlepšího rozvodového právníka v Brně a okolí. Kamarádka se rozvádí. Má s manželem dvě malé děti. On vydělává hodně peněz. Její manžel si našel 50 letou milenku - chce si prý užívat. Kamarádka má dům a hypotéku, která jí zůstane. Jde ji o co nejvyšší možné výživné. Děti jsou malé do 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13.3.17 11:17

JUDr. Martin Klimo je super. Rozváděl dvě moje kamarádky a byly hodně spokojené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.17 10:18

Já využila služeb paní advokátky Lenky Hersheyové (****), dělala i nějaké právní případy v USA myslím, takže angličtina u ní taky není problém.

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Stridavkar
24.11.17 15:00
@Natali1325 píše:
Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo kontakt na nejlepšího rozvodového právníka v Brně a okolí. Kamarádka se rozvádí. Má s manželem dvě malé děti. On vydělává hodně peněz. Její manžel si našel 50 letou milenku - chce si prý užívat. Kamarádka má dům a hypotéku, která jí zůstane. Jde ji o co nejvyšší možné výživné. Děti jsou malé do 6 let.

Nejlepsi je zadny rozvod neiniciovat. Navrhni te svy kamaradce aby decka maximalne tlacila prave ted k otci! Pak se stane ze milenka otce vykopne a rekne mu ze o cizi male decka nema zajem se starat. Pak se mily otec za 2-3 mesice vrati k manzelce a bude jako beranek. Prece jen musi mit manzelka trochu chytrosti a trpelivosti a nenechat zazobaneho manzela a taky otce svych decek prvni milence ktera ho klofne nekde na baru, nebo na sluzebni ceste.
Manzelka musi myslet na deti, na penize a na budoucnost decek. Milenky prichazeji a odchazeji - a manzelka pokud ma mozek zustava-)

V takove situaci jakou popisujes se rozvede jen zena nezrala a hloupa.

• Citovat
  • Upravit
xxa
70
25.11.17 04:45

Stridavkar: Naprosto brilantní zhodnocení situace.

Ale možná být na straně kamarádky si právníka najdu a konzultoval bych s ním možné dopady, tak abych byl připraveny na různé varianty podle vývoje situace.

Trochu mi tam zaznívá vyčůranost „Jde ji o co nejvyšší možné výživné“, tady se kalkuluje s tím, že když manžel vydělává hodně peněz, tak z něj vyrazí vysoké alimenty.
Ale pokud má on k dispozici dostatek financí použije je ke své obraně(zaangažuje i více právníků) a k tomu aby vysoké alimenty nemusel platit.

Celý rozvod bude stát mraky peněz, nervů, bude trvat mnoho let a může uvrhnout oba do bezbřehé nenávisti. Ve výsledku na tom prodělají všichni. To jenom zpočátku se může rozvod zdát snadným, „hezkým“ a rychlým řešením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
19.12.17 14:00

Dobrej je prej Filipský, z Polní ulice v Brně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.18 15:30

Jaký rozvodový právník v Brně?

Dobrý den, čtu si tady tipy na vyzkoušené rozvodové právníky v Brně, pokud by měl někdo další kontakty, budu za ně ráda! Děkuji. Daniela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 22:35
@Natali1325
@Natali1325 píše:
@Stridavkar píše:
Nejlepsi je zadny rozvod neiniciovat. Navrhni te svy kamaradce aby decka maximalne tlacila prave ted k otci! Pak se stane ze milenka otce vykopne a rekne mu ze o cizi male decka nema zajem se starat. Pak se mily otec za 2-3 mesice vrati k manzelce a bude jako beranek. Prece jen musi mit manzelka trochu chytrosti a trpelivosti a nenechat zazobaneho manzela a taky otce svych decek prvni milence ktera ho klofne nekde na baru, nebo na sluzebni ceste.
Manzelka musi myslet na deti, na penize a na budoucnost decek. Milenky prichazeji a odchazeji - a manzelka pokud ma mozek zustava-)V takove situaci jakou popisujes se rozvede jen zena nezrala a hloupa.
@xxa píše:
Stridavkar: Naprosto brilantní zhodnocení situace.

Ale možná být na straně kamarádky si právníka najdu a konzultoval bych s ním možné dopady, tak abych byl připraveny na různé varianty podle vývoje situace.

Trochu mi tam zaznívá vyčůranost „Jde ji o co nejvyšší možné výživné“, tady se kalkuluje s tím, že když manžel vydělává hodně peněz, tak z něj vyrazí vysoké alimenty.
Ale pokud má on k dispozici dostatek financí použije je ke své obraně(zaangažuje i více právníků) a k tomu aby vysoké alimenty nemusel platit.

Celý rozvod bude stát mraky peněz, nervů, bude trvat mnoho let a může uvrhnout oba do bezbřehé nenávisti. Ve výsledku na tom prodělají všichni. To jenom zpočátku se může rozvod zdát snadným, „hezkým“ a rychlým řešením.
@mechlen píše:
Dobrej je prej Filipský, z Polní ulice v Brně.

Ano take jsem na pana Filipskeho slysela jen ty nejlepsi reference. Zkus mu zavolat drahousku. Pomuze ti z toho nestydateho grazla, ktery te tak sproste odkopnul vyzdimat co nejvic penez.
Ty jiste s jeho penizky nalozis mnohem lepe nez on, jen by to vsechno promr**** s tou strou fuchtli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama