Reklama

Jak dlouho jste čekali na rozvod od podání návrhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 16:49
Jak dlouho jste čekali na rozvod od porání návrhu

Ahoj maminky, prosím Vás, jak dlouho jste čekaly až Vás přivolají na první rozvodové stání od podání návrhu na rozvod k soudu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 6 inzerátů 07.03.17 16:54

Zalezi, zda se predtim bude resit pece a vyzivne deti, take, zda jste dohodnuti nebo se predpoklada dokazovani a mimo jine i vytizenost kobkretniho soudu, takze tezko da nekdo odpoved

Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 07.03.17 16:55

Nejdříve probíhá soud o děti, ten přišel asi měsíc po podání návrhu. samotný rozvod byl 4 měsíce od podání. U nás vše bezproblémové a dohodou, což je veliké plus pro rychlost řízení!!!

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 16:57

Dětí jíž mám vyřešené, dnes jsem podala k soudu návrh na rozvod, a zajímalo by mně kdy budeme mít první stání, ne kdy to celé skončí.

tini
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 6 inzerátů 07.03.17 17:31

Muze to byt za mesic i za pul roku :nevim:

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 17:36
@tini píše:
Muze to byt za mesic i za pul roku :nevim:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:38

Vzhledem k tomu, že dcera byla tehdy už plnoletá a my se s manželem bezproblémově dohodli na majetku, byli jsme za měsíc rozvedení.

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 17:41
@Inaris píše:
Vzhledem k tomu, že dcera byla tehdy už plnoletá a my se s manželem bezproblémově dohodli na majetku, byli jsme za měsíc rozvedení.

kdy to bylo? v jakém roce? my taky nemáme o co se hádat, jen manžel nechce asi platit ten rozvodový poplatek, proto nemáme rozvod dohodou.

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:44
@ninyoka píše:
kdy to bylo? v jakém roce? my taky nemáme o co se hádat, jen manžel nechce asi platit ten rozvodový poplatek, proto nemáme rozvod dohodou.

2 tisíce?
Rozvedli jsme se v r. 2010. To se tehdy platila tisícovka, já peníze měla.

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 17:46
@Inaris píše:
2 tisíce?
Rozvedli jsme se v r. 2010. To se tehdy platila tisícovka, já peníze měla.

ano nyní se platí 2 tisíce, taky jsem to zaplatila já, on nechce zaplatit ani půlku (1000,–)

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:49
@ninyoka píše:
ano nyní se platí 2 tisíce, taky jsem to zaplatila já, on nechce zaplatit ani půlku (1000,–)

Hmm, a rozvádět se asi taky nechce, viď?

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 17:52

To já nevím

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:24

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:53
@ninyoka píše:
To já nevím, vůbec spolu nekomunikujeme jíž rok, i když si vídáme 2× týdně, kdy si jezdí pro dceru

Tak s ním začni komunikovat. Nejde to? Neumím si představit, že bych „nekomunikovala“. :-) I proti jeho vůli :-).

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 07.03.17 17:55

Nežijeme spolu jíž delší dobu a asi proto je komunikace obtížná

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:25

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 18:00
@ninyoka píše:
Nežijeme spolu jíž rok a půl, proto nekomunikujeme, nemám potřebu s ním komunikovat. o čem? proč?

Proč se takhle ptáš, když sama předtím píšeš, že se nemůžete domluvit na rozvodu? No tak asi přinejmenším aspoň kvůli tomu je nutno komunikovat, ne? Mlčky to asi nevyřešíte. Což je ke škodě oběma stranám, si myslím.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama