Jak dlouho jste čekali na rozvod od podání návrhu?

37
7.3.17 16:49

Jak dlouho jste čekali na rozvod od porání návrhu

Ahoj maminky, prosím Vás, jak dlouho jste čekaly až Vás přivolají na první rozvodové stání od podání návrhu na rozvod k soudu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4155
7.3.17 16:54

Zalezi, zda se predtim bude resit pece a vyzivne deti, take, zda jste dohodnuti nebo se predpoklada dokazovani a mimo jine i vytizenost kobkretniho soudu, takze tezko da nekdo odpoved

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1259
7.3.17 16:55

Nejdříve probíhá soud o děti, ten přišel asi měsíc po podání návrhu. samotný rozvod byl 4 měsíce od podání. U nás vše bezproblémové a dohodou, což je veliké plus pro rychlost řízení!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 16:57

Dětí jíž mám vyřešené, dnes jsem podala k soudu návrh na rozvod, a zajímalo by mně kdy budeme mít první stání, ne kdy to celé skončí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
7.3.17 17:31

Muze to byt za mesic i za pul roku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 17:36
@tini píše:
Muze to byt za mesic i za pul roku :nevim:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 17:41
@Inaris píše:
Vzhledem k tomu, že dcera byla tehdy už plnoletá a my se s manželem bezproblémově dohodli na majetku, byli jsme za měsíc rozvedení.

kdy to bylo? v jakém roce? my taky nemáme o co se hádat, jen manžel nechce asi platit ten rozvodový poplatek, proto nemáme rozvod dohodou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 17:46
@Inaris píše:
2 tisíce?
Rozvedli jsme se v r. 2010. To se tehdy platila tisícovka, já peníze měla.

ano nyní se platí 2 tisíce, taky jsem to zaplatila já, on nechce zaplatit ani půlku (1000,–)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 17:52

To já nevím

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 17:55

Nežijeme spolu jíž delší dobu a asi proto je komunikace obtížná

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 18:05

Já se ptám jen na to, za jak dlouho od podání návrhu budeme mít první stání.

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:23

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81491
7.3.17 18:18
@ninyoka píše:
Nežijeme spolu jíž rok a půl, proto nekomunikujeme, nemám potřebu s ním komunikovat. o čem? proč?

o rozvodu, o společném dítěti.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81491
7.3.17 18:19

My měli po 2 měsících stání na děti a po dalších dvou na nás. Praha 2016

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.3.17 18:25
@Lama Lama píše:
My měli po 2 měsících stání na děti a po dalších dvou na nás. Praha píše: Více

to zní optimistický, děkuji )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
533
7.3.17 18:42

Příspěvek upraven 20.05.22 v 13:08

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma rodinné právo

Ikona - Zoltán Duna

Mgr. Zoltán Duna