Jak dlouho jste čekali na rozvod od podání návrhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 16:49
Jak dlouho jste čekali na rozvod od porání návrhu

Ahoj maminky, prosím Vás, jak dlouho jste čekaly až Vás přivolají na první rozvodové stání od podání návrhu na rozvod k soudu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
tini
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 07.03.17 16:54

Zalezi, zda se predtim bude resit pece a vyzivne deti, take, zda jste dohodnuti nebo se predpoklada dokazovani a mimo jine i vytizenost kobkretniho soudu, takze tezko da nekdo odpoved

Khalesi
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 07.03.17 16:55

Nejdříve probíhá soud o děti, ten přišel asi měsíc po podání návrhu. samotný rozvod byl 4 měsíce od podání. U nás vše bezproblémové a dohodou, což je veliké plus pro rychlost řízení!!!

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 16:57

Dětí jíž mám vyřešené, dnes jsem podala k soudu návrh na rozvod, a zajímalo by mně kdy budeme mít první stání, ne kdy to celé skončí.

tini
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 07.03.17 17:31

Muze to byt za mesic i za pul roku :nevim:

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 17:36
@tini píše:
Muze to byt za mesic i za pul roku :nevim:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Inaris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:38

Vzhledem k tomu, že dcera byla tehdy už plnoletá a my se s manželem bezproblémově dohodli na majetku, byli jsme za měsíc rozvedení.

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 17:41
@Inaris píše:
Vzhledem k tomu, že dcera byla tehdy už plnoletá a my se s manželem bezproblémově dohodli na majetku, byli jsme za měsíc rozvedení.

kdy to bylo? v jakém roce? my taky nemáme o co se hádat, jen manžel nechce asi platit ten rozvodový poplatek, proto nemáme rozvod dohodou.

Inaris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:44
@ninyoka píše:
kdy to bylo? v jakém roce? my taky nemáme o co se hádat, jen manžel nechce asi platit ten rozvodový poplatek, proto nemáme rozvod dohodou.

2 tisíce?
Rozvedli jsme se v r. 2010. To se tehdy platila tisícovka, já peníze měla.

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 17:46
@Inaris píše:
2 tisíce?
Rozvedli jsme se v r. 2010. To se tehdy platila tisícovka, já peníze měla.

ano nyní se platí 2 tisíce, taky jsem to zaplatila já, on nechce zaplatit ani půlku (1000,–)

Inaris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:49
@ninyoka píše:
ano nyní se platí 2 tisíce, taky jsem to zaplatila já, on nechce zaplatit ani půlku (1000,–)

Hmm, a rozvádět se asi taky nechce, viď?

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 17:52

To já nevím

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:24

Inaris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 17:53
@ninyoka píše:
To já nevím, vůbec spolu nekomunikujeme jíž rok, i když si vídáme 2× týdně, kdy si jezdí pro dceru

Tak s ním začni komunikovat. Nejde to? Neumím si představit, že bych „nekomunikovala“. :-) I proti jeho vůli :-).

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 17:55

Nežijeme spolu jíž delší dobu a asi proto je komunikace obtížná

Příspěvek upraven 07.03.17 v 19:25

Inaris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 18:00
@ninyoka píše:
Nežijeme spolu jíž rok a půl, proto nekomunikujeme, nemám potřebu s ním komunikovat. o čem? proč?

Proč se takhle ptáš, když sama předtím píšeš, že se nemůžete domluvit na rozvodu? No tak asi přinejmenším aspoň kvůli tomu je nutno komunikovat, ne? Mlčky to asi nevyřešíte. Což je ke škodě oběma stranám, si myslím.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >