Nejlepší vysavač 2v1

45
2.1.19 06:04

Nejlepší vysavač 2v1

Děvčata poraďte mi nejlepší tyčový vysavač 2v1 - tak aby zvládl i zvířecí chlupy, drobky a dobře se čistil - cenově do 5000.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2498
2.1.19 07:26

Zadnej… mela jsem 1, kamoska taky. Cenove +-4k. Katastrofa a to ani nemame doma zvirata. Nejlepsi vysavac mam klasickej Karcher. Ta hruza nam skoncila na chate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
2.1.19 07:28
@megie23 píše:
Děvčata poraďte mi nejlepší tyčový vysavač 2v1 - tak aby zvládl i zvířecí chlupy, drobky a dobře se čistil - cenově do 5000.
Díky

ty tyčove nejsou moc dobre…mam taky zkušenost,takže si budu letos vybírat kvalitnější vysavač.Koberce naštěsti jen male kusovky,ale i tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
2.1.19 08:12

Pořídili jsme repasovaný vorwerk, vysává úžasně, máme ho bohužel zatím jen něco přes půl roku, tak nemůžu soudit, jak dlouho vydrží, ale čistí se super, i proto, že ty kartáče člověk snadno vyndá. Ten náš má nejen turbokartáče, ale i přepínání na hladké podlahy, které turbokartáče vypne a několik dalších nástavců. Cenově se pohybuje právě takto a je tyčový. Máme 4 kočky-jednu dlouhosrstou a doma jsme 3 dlouhovlásky. Nejdříve jsme postupně měli 3 klasické sáčkové vysavače, Miele, Ekektrolux i no name. 2 z nich měli ve výbavě (či jsme dokupovali) turbokartáč, který je na chlupy a vlasy nepostradatelný, ale všchny byly nanic. Největší problém byl, že ty kartáče nešly vyndat, vše se zamotávalo i za ten držák kartáče a ten se pak neotáčel, taky, hlavice byla často malá, životnost těch vysavačů vždy byla pouhé 3-4 roky. Turbokartáče odešly ale o dost dříve a já musela chlupy z koberce vyčesávat ručně. Super betstarostné doby, kdy jsme měli jen lino :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
2.1.19 08:17

Měla jsem tento: Rowenta RH8776WP Air Force Extreme 24V. Byl super, jen teda není 2v1 :think: Odešel motor po asi 4letech, jinak jsem byla s vysáváním moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8063
2.1.19 08:52

Když jsem měla doma dvě kočky a dva psy, úplně nejlíp se mi osvědčil Zelmer Aquawelt. Je kombinovaný s tepovačem a má funkci vysávání do vody. Vysávala jsem denně a ty chuchvalce kočičích chlupů, co jsem vylévala, si neumíš představit. Jen je vysavač těžší a zabere i s příslušenstvím dost místa. Ale nedám na něj dopustit. Dá se vysávat i normálně do sáčku, to jsem ale nikdy nepoužívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
2.1.19 13:37

Mam tenhle a je super. https://www.mall.cz/…ipo-eer73igm?…

Zvířata tedy nemáme, tak nevim, jak na chlupy, ale mam dvě malé děti, takže na drobky super. Luxuji s ním denně a zabere to jen chvilku. Máme všude lino, jen v dětském pokoji koberec a i ten vyluxuje v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama