Nejlevnější lékárna?

Anonymní
19.1.19 23:04

Nejlevnější lékárna?

Ahoj holky,
ve které lékárně kupujete antikoncepci a všimli jste si, že ceny jsou nižší než někde jinde? 8o vždycky chodím do benu, které máme na náměstí. Tentokrát jsem musela jít o víkendu do benu, které je v nákupním středisku a nestačila jsem se divit, kolik mi řekli. Bylo to asi o 150 korun víc než běžné. A že je to antikoncepce za cca 450 Kč.
Nevíte jak to má třeba Dr max, atd…? Jestli máte nějakou osvedcenou? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28174
19.1.19 23:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
ve které lékárně kupujete antikoncepci a všimli jste si, že ceny jsou nižší než někde jinde? 8o vždycky chodím do benu, které máme na náměstí. Tentokrát jsem musela jít o víkendu do benu, které je v nákupním středisku a nestačila jsem se divit, kolik mi řekli. Bylo to asi o 150 korun víc než běžné. A že je to antikoncepce za cca 450 Kč.
Nevíte jak to má třeba Dr max, atd…? Jestli máte nějakou osvedcenou? :nevim: :nevim:

Zahlédla jsem reklamu Maxe, že mají zvýhodněnou cenu za antiko. Zkus se zeptat tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
19.1.19 23:31

Dr max teď má v reklamě že ji mají za výhodné ceny…ale nevím jaký rozdíl to může být reálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
20.1.19 02:01

Obvolejte si lékárny ve městě, tchán má nějaké drahé léky a doplatky se hodně liší, zatímco v Dr. Maxovi je doplatek skoro tisícovka, tak v malé lékárně co není v řetězci je doplatek 15Kč. Stejné rozdíly jsou i v jiných lécích a doplňcích, já si kupovala vitamín C za 75Kč, moje sestra úplně stejné balení, jen v jiné lěkárně za 95.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
20.1.19 06:44

Nevím jestli to tedy platí i pro antikoncepci, ale většinou jsou levnější nemocniční lékárny, tak můžete zkusit tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
20.1.19 10:17

Mě připadá nejlevnější dr Max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu