Nejsem šťastná s přítelem

Anonymní
26.7.20 20:29

Nejsem šťastná s přítelem

Ahoj, úplně nevím jak to napsat ale pokusím se.. Mám přítele už 4 roky a začínám cítit že jsem z toho vztahu nešťastná.
Přítel mi přišel že je vždycky hodný.. Ale nakonec se vyklubalo že mi neustále lže, chodí tajně po večerech ven (aniž by mi něco řekl). Vždy když něco slíbí tak to nedodrží.
A velmi často se stává že někam zmizí, nezvedá mi telefon.. A prostě třeba tři dny o něm nic nevím.. Přijde mi že mě má úplně na háku. Vždy když se to s ním snažím řešit aby mi takové věci nedělal - tak mi slíbí že už to v životě neudělá - houby, udělá to ještě 100 krát (To jsem naivní co? :potlesk:) A taky že mu to vždy odpustím.
Několikrát jsem mu pohrozila rozchodem ale očividně mu to je asi jedno, jako kdybych mluvila do stromu. A když jde do tuhého tak brečí jak mě strašně miluje…
Nemůžu se dokopat k rozchodu protože ho miluju, ale na druhou stranu cítím že z toho vztahu bych měla okamžitě odejít.
Nedokážu si představit ze bych si ho vzala, nebo měla s ním děti..
Opravdu nesnesu aby se ke mě můj přítel takhle choval.. Lhaní, zatajovaní…
Nevím jak z toho ven. :nevim:
Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

580
26.7.20 20:36

Proč nevíš jak z toho ven? Prostě si zbal kufry a běž od něj. Až si od něj necháš udělat dítě takhle lehko už neodejdeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
26.7.20 20:36

Tak jasně, že mu tvoje výhrůžky nevadí. On ví, že mu jen vyhrožuješ a stejně neodejdeš. :nevim: S někým, kdo ti lže, nemá cenu pokračovat ve vztahu. Pořád se budeš trápit a přemýšlet, co asi zrovna kde dělá. Jinak jste spolu 4 roky, ale nebydlíte spolu, jestli jsem to dobře pochopila? Ukonči to, lepší to nebude. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59618
26.7.20 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj, úplně nevím jak to napsat ale pokusím se.. Mám přítele už 4 roky a začínám cítit že jsem z toho vztahu nešťastná.
Přítel mi přišel že je vždycky hodný.. Ale nakonec se vyklubalo že mi neustále lže, chodí tajně po večerech ven (aniž by mi něco řekl). Vždy když něco slíbí tak to nedodrží.
A velmi často se stává že někam zmizí, nezvedá mi telefon.. A prostě třeba tři dny o něm nic nevím.. Přijde mi že mě má úplně na háku. Vždy když se to s ním snažím řešit aby mi takové věci nedělal - tak mi slíbí že už to v životě neudělá - houby, udělá to ještě 100 krát (To jsem naivní co? :potlesk:) A taky že mu to vždy odpustím.
Několikrát jsem mu pohrozila rozchodem ale očividně mu to je asi jedno, jako kdybych mluvila do stromu. A když jde do tuhého tak brečí jak mě strašně miluje…
Nemůžu se dokopat k rozchodu protože ho miluju, ale na druhou stranu cítím že z toho vztahu bych měla okamžitě odejít.
Nedokážu si představit ze bych si ho vzala, nebo měla s ním děti..
Opravdu nesnesu aby se ke mě můj přítel takhle choval.. Lhaní, zatajovaní…
Nevím jak z toho ven. :nevim:
Děkuji za odpovědi.

Tak buď trp, nebo ho pošli k vodě.. Já bych s takovým neztracela drahocenný čas..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
26.7.20 20:40

Nebude tě brát vážně, dokud od něj neodejdeš :) Vykašli se na něj, jiné to nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11131
26.7.20 20:40

Opravdu ho milujes? Nebo jen mas strach byt sama?  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
26.7.20 20:45

Co je na tom složitého? Opusť nespolehlivého, neseriozního blba a najdi si muže, který se jako muž bude chovat. Tenhle se tak bude chovat vždy, protože si tě absolutně neváží-nedivím se-nemáš totiž vůbec žádné sebevědomí, chováš se jako jeho služka a ne partnerka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 20:47

@cecetka Samoty se nebojím, nedokážu ublížit člověku kterého miluju… Něco mi nedovolí si dupnout a skutečně to udělat.
A abych se bála že celý život budu sama… Na to jsem ještě mladá.

• Nahlásit
  • Citovat
401
26.7.20 20:50

Jen si ho hlídej a opečovávej!!! Jiného už nenajdeš a budeš posila pro EM klub kůlů v plotě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
26.7.20 20:51
@Anonymní píše:
@cecetka Samoty se nebojím, nedokážu ublížit člověku kterého miluju... Něco mi nedovolí si dupnout a skutečně to udělat.
A abych se bála že celý život budu sama… Na to jsem ještě mladá.

Pak se ale nediv, že se k tobě chová jako ke kusu nábytku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1636
26.7.20 20:53

Věčně mladá nebudeš! A kdyby on tě miloval, tak ti tohle prostě nedělá. Jen o tebe nechce nadobro přijít, má rád svoje jistý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13654
26.7.20 20:58

A miluješ jeho, takového jaký je - prolhaný, nespolehlivý, sebestředný manipulant? Pokud ano, tak se ním zůstań, vždyť je to to, co milješ. Ale hlavně si nepořizujte děti, protože je svou výchovou dost poškodíte.

Pokud si ve sktuečnsti hýčkáš v hlavě nějakou fantazii o tom, jaký by mohl být a jak ho tvoje „láska“ změní, tak ho nemiluješ ale jsi v pasti závislého vztahu - před realitou se schováváš do nějaké vysněné obskurnosti.

Přiznání si toho (včetně toho že „absťák“ bude bolet) a opuštění toho vztahu je první krok k tomu, aby ses srovnala sama se sebou a ten další muž v tvém životě už byl nějaký normální a použitelný.

Abys věděla že v tom nejsi sama a jde se naučt vážit si sebe sama a prostě být ve zdravých vztazích s použitelnými muži se mrkni sem

https://obchod.portal.cz/…luji-prilis/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
680
26.7.20 20:59

Jsi asi duševní masochistka, jinak si nedokážu vysvětlit, proč ztrácíš čas s takovým člověkem… Chápu, že je těžké udělat ten definitivní konec, ale když to neuděláš teď, budeš se dál jen trápit a trápit. To chceš? Navíc jsi napsala jednu zásadní větu: NEUMÍM SI PŘEDSTAVIT, ŽE BYCH SI HO VZALA NEBO S NÍM MĚLA DĚTI. To mluví za vše. Už včera bylo pozdě. A chlap, který tě vydírá pláčem a doprosuje se jak malé děcko, není chlap, ale bábovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11131
26.7.20 21:04
@Anonymní píše:
@cecetka Samoty se nebojím, nedokážu ublížit člověku kterého miluju… Něco mi nedovolí si dupnout a skutečně to udělat.

Tak pozor, abys jednoho dne nezjistila, ze uz mas po zarucni dobe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.20 21:06
@Anonymní píše:

Vtom případě nejen ze sebe nemiluješ, ale ani se nemáš ráda, protože jinak bys to už ukončila. Vždyť ti to nic nedává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama