Nejste v tom sami - pro pobavení

404
10.1.20 19:27

Nejste v tom sami - pro pobavení

Maminky, tohle asi zná většina z vás - potřebujete uklízet. Čekáte důležitou návštěvu, která u vás bude několik dnů. Tak se chcete ukázat v lepším světle. Začnete tou nejviditelnější částí baráku, postupujete pak dál.. Mrňousové se vám motají pod nohama, tak je odkážete do jejich pokojíku, ať si tam hrají a vy máte čas a klid na úklid.
Mno, zdání klame. Pak zjistíte, že děcka jsou podezřele zticha, nahlédnete tam, co se děje… a najdete tohle (viz. foto). Infarktová situace.

Vnučka (3,5 roku) a syn (7 let) prostě úřadovali.

Musela jsem si na chvíli sednout, protože jsem nevěděla, zda se smát či brečet. Teď si dělám kafe na uklidněnou, dveře jsem zase zavřela.. Ten bordel neuteče, tam vidět nebude, uklízet ho momentálně nemá smysl, děti by obratem vyrobily další, zřejmě i tam, kde to již není žádoucí. :zed: :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1616
10.1.20 19:38

Já mám syna 7 let a dceru 4 roky a takový bordel by si nedovolili udělat :think: každopádně dnes už se na to vykašlat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48894
10.1.20 19:43

Já furt tvrdím, že dokud ženská dřív fotí než omdlívá, tak je to dobrý :lol: Co já vidím, tak je to vysypané z krabic a vyházené oblečení, to už mé dítě v sedmi letech dávno zvládalo taky samo uklidit, zapřáhla bych je a bylo by.

Příspěvek upraven 10.01.20 v 19:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
10.1.20 19:43

Fakt vám to přijde jako bordel? Vždyť se to jen roztřídí a zařadí zpátky… Tak 30 minut max… :think: Hlavně, že v tom není lego a modelína. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
10.1.20 19:50

Tohle neznam :think: aj kdyz tady byva navsteva. Mala je naucena poradku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
10.1.20 19:50

To není tak hrozný, když se poskládá to oblečení, bude to hned vypadat o 50% líp. Tohle dělá syn taky, všechno vyházet je největší zábava :roll: Jemu jsou teda ale teprv dva, tak doufám, že nejpozději do roka z toho vyroste :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
10.1.20 19:51

Jo to znám :lol: díky, pobavilo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3901
10.1.20 19:53
@listento píše:
Fakt vám to přijde jako bordel? Vždyť se to jen roztřídí a zařadí zpátky… Tak 30 minut max… :think: Hlavně, že v tom není lego a modelína. :mrgreen:

A SLIS :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 19:54

@leisa :lol: no hezké

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 19:54

Jo, tohle mi teď 13M drahoušek dělá v pokojíčku taky, vyházet vše odevšud kde dosáhne.. ale ten klid pro tu chvíli… :lol: Společně s popisem té situace pobavilo, jsem ráda že v tom nejsem sama! :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
10.1.20 19:55

@Anix Existenci slizu zatím úspěšně tajím. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
10.1.20 19:56

Udělala to ta mladší. Syn to přišel nahlásit - asi dle hesla „žalovat se nemá, hlásit se to musí“.
Je vysypaná celá skříň, šuflíky, krabice na hračky. To poslední je kosmetický detail, to první a druhé horší. Ta fotka je jen část, domyslete si tohle na všechny strany v pokojíku, na posteli není centimetr volného místa.
No nic, dopiju kafe a jdu pokračovat ve zbývajících částech baráku. Tohle opravdu počká. Musí. Nerozkrájím se. :jazyk:

Dodatek: lego a modelína tam opravdu nejsou. To první se nachází v jiné místnosti - naštěstí ještě v krabici. To druhé již po mnoha předchozích zkušenostech ve smyslu modelína na koberci, že to nejde dolů, na gauči, že to nejde dolů, mastné všechno od podlahy snad až po strop.. už modelína nesmí přes práh. Koupíme, jdeme ven, plácáme na zahradě. Použijeme vše, necháme na sluníčku patřičně vyschnout, výtvor se do týdne vyhodí, do baráku nesmí z důvodů již výše zmíněných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
10.1.20 19:56

:mrgreen: zasmala jsem se… jen nevidim duvod proc bys to mela uklizet ty? moje 3 lete dite si uklizi vsechny hracky sam, jak v obyvaku tak i pokojiku… nejhorsi to ma, kdyz sbira mrnava zviratka nebo kybl nasbiranych kastanu apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33376
10.1.20 20:01
@leisa píše:
Maminky, tohle asi zná většina z vás - potřebujete uklízet. Čekáte důležitou návštěvu, která u vás bude několik dnů. Tak se chcete ukázat v lepším světle. Začnete tou nejviditelnější částí baráku, postupujete pak dál.. Mrňousové se vám motají pod nohama, tak je odkážete do jejich pokojíku, ať si tam hrají a vy máte čas a klid na úklid.
Mno, zdání klame. Pak zjistíte, že děcka jsou podezřele zticha, nahlédnete tam, co se děje… a najdete tohle (viz. foto). Infarktová situace.

Vnučka (3,5 roku) a syn (7 let) prostě úřadovali.

Musela jsem si na chvíli sednout, protože jsem nevěděla, zda se smát či brečet. Teď si dělám kafe na uklidněnou, dveře jsem zase zavřela.. Ten bordel neuteče, tam vidět nebude, uklízet ho momentálně nemá smysl, děti by obratem vyrobily další, zřejmě i tam, kde to již není žádoucí. :zed: :pocitac: :zed:

Ja teda nic infarktovyho, co by nebylo hned uklizeny nevidim. Asi sem otrlejsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6519
10.1.20 20:03

Smarja by me trefil šlak :mrgreen: bych to oblečení asi narvala do pytle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama