Nejvíce strašidelný zážitek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monulecka
Povídálka 40 příspěvků 27.04.18 21:06
Nejvíce strašidelny zážitek

Znáte to.. obcas se vám stane něco divného, ale vždy si to dokážete nějak vysvětlit a,,okecat", abyste se nebáli. Ale stalo se někomu z Vás něco, co jste proste vysvětlit nedokázali? Něco co jste si v tu chvíli uvědomili ze toto asi vážně bude něco nevysvětlitelneho? :) :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 27.04.18 21:10

Úplně normálka. ;) :dance:

Monulecka
Povídálka 40 příspěvků 27.04.18 21:18
@Anitramm píše: Úplně normálka. ;) :dance:

To je sice hezké ale co to konkretizovat? ????

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 27.04.18 21:21

Našim, když zemřela babička, spadl obrázek a rozbil se. Do půl hodiny obdrželi zprávu, že zemřela. To se stalo 2×. Pak ještě jeden zesnulý se k nim přišel rozloučit. To znamení jsem viděla já se sestrou. Pak až později mi mamka řekla, o co přesně šlo a do třetice, když umřela mé mamce babička. Její maminky maminka, tak se přišla rozloučit osobně, videla zjevení. 8o Já doufám, že naší domácnosti se to vyhne :lol:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 27.04.18 21:22

Nevím, je toho víc..z poslední doby například zničehonic myšlenka na určitého člověka a vzápětí toho člověka potkáte..nebo velice živý sen zrovna v den ročního výročí úmrtí babičky, který potvrdil to, co jsem tušila (zamlklé těhotenství).­.atd.atd..Občas se prostě dějou lidem věci, které se racionálně moc vysvětlit nedají. :kytka:

LindaPraha
Extra třída :D 14338 příspěvků 27.04.18 21:27

Babicka mi vypravela, ze kdyz zemrel deda, zastavily se takove velike hodiny, jeste je mame a funguji.

Ja zazila s nejakym duchem tak neuveritelne veci, ze mi nikdo moc neveril, jen kamaradka ano

mayecka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 27.04.18 21:28

3 roky zpatky na štědrovečerní večeři u nas doma kolem me probehl nejaky človíček. Nic zvláštního by na tom nebylo ale pritel, ja i nase dve deti jsme sedeli u stolu. Věřím na posmrtný zivot takze me to nijak nevidesilo ale zvláštní pocit to byl :*

zudina
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 27.04.18 21:28

Me se po smrti nekolikrat zjevil otec

zudina
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 27.04.18 21:29

Jo a obcas doma vidam nejaky stin, a taky tam bezduvodne padaj veci. Bydlela tam hodne dlouho pani co pak umrela..

lachtanice86
Kelišová 7123 příspěvků 27.04.18 21:30

Den před kontrolou se mi zdál sen, že na utz bude černo. Na kontrole se potvrdilo zt. Po smrti babičky se se mnou přišla rozloučit. Je toho víc, ale kdo neuvěří nepochopí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 21:33

Zdál se mi sen, že jsem se šla podívat do obýváku a podívala jsem se z okna. Ve vzdálenosti cca 50 m jsem viděla smrtku, která na mě ukazovala a prstem mi naznačovala, ať jdu k ní. Zdálo se mi za život více ošklivých snů, ale tenhle byl nejhorší. Byla jsem už dospělá, ale i tak jsem strachy nemohla jít spát. Podívala jsem se do snáře a znamenalo to velkou změnu. Změna opravdu nastala. I tak jsem z toho hodně let neměla dobrý pocit.

Druhá věc, co se mi děje a nedokážu si to vysvětlit. Občas, když jsem v prvním patře, tak za mnou nahoru přijde dítě nebo partner (ten někdy i potmě). No a to v ložnici je slyšet - schody nám sice nijak nevržou, ale je slyšet takové to našlapování, zašustění oblečení. Jenže už tolikrát se mi stalo, že jsem slyšela, že za mnou někdo jde, dívala se ke dveřím, už chtěla promluvit a tam nikdo nebyl, nikdo nešel. Několikrát jsem dokonce šla za partnerem, proč šel zase zpátky dolu a on tvrdě spal u televize. Jednou jsem takhle slyšela dceru - přes den. Dokonce jsem zahlédla i stín. Šla jsem za ní do té místnosti a tam nikdo. Dcera byla celou dobu dole. Vysvětlit si to nedokážu. Kupodivu se tím nijak nestresuju, ale normální to opravdu není. Dům jsme si postavili sami, není to žádný starý dům. Už jsem si říkala, že tady založím diskuzi a zeptám se, jestli se někomu neděje to samé a proč se to děje.

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 27.04.18 21:34

U nás vždycky v noci něco silně cinkalo, dlouho jsme nevěděli co to je, až nám došlo, že ten zvuk vydává starý hmoždíř, který jsme zdědili po tátově tetě. Za pár let umřela babička a když jsme vyklízeli její domek, našli jsme ve skříni urnu s naší zpopelněnou tetičkou. Babi na ni s příchodem stařecké demence zapomněla. Urnu jsme uložili na hřbitov a bylo po cinkání… Tetičce se asi ve skříni nelíbilo, asi neměla ráda kabáty… :think:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 27.04.18 21:34
@lachtanice86 píše:
Den před kontrolou se mi zdál sen, že na utz bude černo. Na kontrole se potvrdilo zt. Po smrti babičky se se mnou přišla rozloučit. Je toho víc, ale kdo neuvěří nepochopí.

Při ZT jsem měla taky..živý sen, že mimi už nežije. Opravdu neuvěřitelné..

Uživatel je onlinemrav
Generální žvanilka 22940 příspěvků 27.04.18 21:35
Setkání s tajemnem? Nebo UFO?

Byl jsem malé dítě, které bylo na návštěvě u své babičky. Bylo poledne, čas před obědem. Babička válela těsto a vykrajovala z něj nudle do polévky. Venku byla bouřka. Já ale viděl se po silnici pohybovat předmět tvaru takového toho dětského kolotoče se zvířátky. Ten předmět neustále klouzal po silnici sem a tam. A já volal takové to dětské - bouřica, blbica a ten předmět klouzal k domu a pak bouřka je hodná a od. A to několikrát za sebou. Rozumem dospělého člověka vím, že to byla asi dětská fantazie. Je tu ale jedno velké proč? A to sice, proč si pamatuji i po tolika letech nepodstatné detaily… Tehdy jsem se opravdu bál.

zudina
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 27.04.18 21:35
@Anonymní píše:
Zdál se mi sen, že jsem se šla podívat do obýváku a podívala jsem se z okna. Ve vzdálenosti cca 50 m jsem viděla smrtku, která na mě ukazovala a prstem mi naznačovala, ať jdu k ní. Zdálo se mi za život více ošklivých snů, ale tenhle byl nejhorší. Byla jsem už dospělá, ale i tak jsem strachy nemohla jít spát. Podívala jsem se do snáře a znamenalo to velkou změnu. Změna opravdu nastala. I tak jsem z toho hodně let neměla dobrý pocit.Druhá věc, co se mi děje a nedokážu si to vysvětlit. Občas, když jsem v prvním patře, tak za mnou nahoru přijde dítě nebo partner (ten někdy i potmě). No a to v ložnici je slyšet - schody nám sice nijak nevržou, ale je slyšet takové to našlapování, zašustění oblečení. Jenže už tolikrát se mi stalo, že jsem slyšela, že za mnou někdo jde, dívala se ke dveřím, už chtěla promluvit a tam nikdo nebyl, nikdo nešel. Několikrát jsem dokonce šla za partnerem, proč šel zase zpátky dolu a on tvrdě spal u televize. Jednou jsem takhle slyšela dceru - přes den. Dokonce jsem zahlédla i stín. Šla jsem za ní do té místnosti a tam nikdo. Dcera byla celou dobu dole. Vysvětlit si to nedokážu. Kupodivu se tím nijak nestresuju, ale normální to opravdu není. Dům jsme si postavili sami, není to žádný starý dům. Už jsem si říkala, že tady založím diskuzi a zeptám se, jestli se někomu neděje to samé a proč se to děje.

Brrrr :? Tak z tveho prispevku se mi zjezily chlupy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >