Červená nitka na zápěstí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terrry
Kecalka 124 příspěvků 23.04.18 21:17
červená nitka na zápěstí

Ahoj všem, jaký názor máte na to, když si červenou nitku (náramek Kabbalah), koupí člověk sám a není darovaný?
Význam tohoto náramku se mi moc líbí a chtěla bych ho jen je mi blbé si ho pořídit sama :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4685 příspěvků 23.04.18 21:26

@Terrry mám ho darovaný s čínskou mincí štěstí. Ale jinak mám další naramky pro štěstí a některé jsem si koupila sama. Od koho to mám se mě nikdo neptal a pokud tomu věříš tak proč ne.

Terrry
Kecalka 124 příspěvků 23.04.18 21:41

Věřím tomu a moc:) ještě zkusím navést přítele, ale on je spíš praktik:)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 23.04.18 22:00
@Terrry píše:
Věřím tomu a moc:) ještě zkusím navést přítele, ale on je spíš praktik:)

Tak ho prostě popros, jestli by ti ho pro radost nekoupil, že se ti moc líbí. A máš to, ty ho dostaneš darem a můžeš si věřit v přání, přítel bude rád, že ti udělal radost, ne? ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama