Někdo čerstvě v 6tt?

280
1.6.20 14:23

Někdo čerstvě v 6tt?

Ahoj všichni, sháním někoho, kdo je ve stejné situaci. Jsem poprvé těhotná a ze všeho vyplašená. Nechci to ještě moc nikomu říkat a nemám s kým si o tom povídat :zed: :) Pokud by někdo měl zájem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1231
1.6.20 14:28

@Sára2020 klidně napiš do :envelope:️

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
1.6.20 15:54

Ahoj tak to jsem celá jaaaaa :P :dance: 8o taky napis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
1.6.20 18:33

Děkuji holky, že jste napsaly. Potřebujeme podporu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
1.6.20 19:21

:dance: já se taky hlásím:grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
1.6.20 20:08

@BeHa255 super. Jak se cítíš? :D V kolikatem jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
1.6.20 20:12

@Sára2020 v 6 :) Cítím se jak nenažraný prdící balon :grinning: co ty?:grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
1.6.20 21:43
:D :D :D :D :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.20 08:43

Ahoj. Já jsem taky 6tt :andel: už druhé tehu. Za týden v pondělí jdu na kontrolu. Kdy jdete k doktoru vy holky? Cítím se celkem dobre. Jen občas porad taková pichlava bolest v prave části podbrisku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
2.6.20 08:49
@lucik3786 píše:
Ahoj. Já jsem taky 6tt :andel: už druhé tehu. Za týden v pondělí jdu na kontrolu. Kdy jdete k doktoru vy holky? Cítím se celkem dobre. Jen občas porad taková pichlava bolest v prave části podbrisku

Takže mám občas v prave často pichani. Já jdu zítra 8) ale na takovou tu velkou kde bych měla být videt :srdce: až 10.6. ;) občas se mi ukáže hnedy vytok po curani ale prý je to stará krev :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
2.6.20 10:15

Ahoj, já jsem čerstvě 4-5. Taky některou z vás bolí břicho jako u MS? Je to normální? Někde jsem četla, že je tělo zvyklé, že má menstruovat a prostě si to připomíná. Jako fantomová končetina :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
2.6.20 11:07

@Dzabzda Ahojky, jo to je normální, já jsem to měla taky, teď už mě jen píchá napravo v podbříšku a týden před tím nalevo :D Minuly týden ze mě vypadl jakoby hlen s krví ale jenom kousiček, hned jsem plasila, ale moje mamka mi řekla, že to je taky normální, že když byla se mnou těhotná měla něco jako MS do 3. měsíce ;) takže snad všechno fajn. Moc nám všem přeji, aby to dobre dopadlo :srdce: @lucik3786 Já jdu na kontrolu 15.6. taky by tam snad mělo být vidět už :srdce: doufám, že už tam bude, pak už snad budu min nervózní. I když, to jsem si říkala i předtim. Když ho uvidím V děloze budu min nervózní a jsem porad stejne :zed: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.20 11:09
@Dzabzda píše:
Ahoj, já jsem čerstvě 4-5. Taky některou z vás bolí břicho jako u MS? Je to normální? Někde jsem četla, že je tělo zvyklé, že má menstruovat a prostě si to připomíná. Jako fantomová končetina :D

Jo je to normální. Mám to porad. Občas to ustane a občas to cítím. I minule tehu jsem to tak měla. Je to prý z toho jak se děloha začíná roztahovat

Příspěvek upraven 02.06.20 v 11:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.20 11:10

@Lebedka99 tak držím palce ať je už malé videt : :andel: já byla původně objednána jen na vstupní prohlídku, protože menim doktora, takže tam půjdu rovnou tehu no :D snad už bude možná i :srdce:

Příspěvek upraven 02.06.20 v 11:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.20 11:12
@Sára2020 píše:
@Dzabzda Ahojky, jo to je normální, já jsem to měla taky, teď už mě jen píchá napravo v podbříšku a týden před tím nalevo :D Minuly týden ze mě vypadl jakoby hlen s krví ale jenom kousiček, hned jsem plasila, ale moje mamka mi řekla, že to je taky normální, že když byla se mnou těhotná měla něco jako MS do 3. měsíce ;) takže snad všechno fajn. Moc nám všem přeji, aby to dobre dopadlo :srdce: @lucik3786 Já jdu na kontrolu 15.6. taky by tam snad mělo být vidět už :srdce: doufám, že už tam bude, pak už snad budu min nervózní. I když, to jsem si říkala i předtim. Když ho uvidím V děloze budu min nervózní a jsem porad stejne :zed: :)

Právě si taky říkal, ze jestli ho uvidím na ultrazvuku a bude už i :srdce: tak budu klidnější. A hlavně tomu konečně uvěřím! :D porad se mi to zda jako sen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama