Jsem v tom a co s tím?

Anonymní
1.6.20 09:30

Jsem v tom a co s tím

Zdravím, týden opožděná MS a no, jelikož dítě neplánuji tak nesleduji ovulaci ani plodné dny ani nic takového, ale kdybych byla těhotná budu z toho šťastná :), tak že tedy týden, a 4 negativní testy, ve středu jdu na krev protože jsme nedočkavá :D taky jste měli takovéhle opoždění i bez těhotenství? jaké bylo nejdelší? A ještě se chci zeptat, pokud otěhotníte a zůstanete sami a nemáte ani přátele ani rodinu, co s tím? měla jsme přítele a rozešel se se mnou zrovna nedávno, tak nevím co teď, přitom dítě chtěl, já ne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
1.6.20 09:37

Jestli máš negativní testy, tak to těhotenství zřejmě nebude, leda zázrakem. Spozdeni můžeš mít kvůli milion dalším věcem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 09:38

Já bych chtěla miminko… :/ i když bych na něj byla sama :srdce: no týden už by to mělo být vidět po 4 testech že :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
1.6.20 09:40

No, pokud se s tebou rozešel, tak máš zpoždění díky stresu. Nebo ho chceš získat nazpět pomocí dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
1.6.20 09:48

Při týdenním zpoždění a 4 negativních testech opravdu nejsi těhotná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 09:50
8o :roll: :,(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 09:50

@Obeli jo přesně to chci! vy jste chytrá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4991
1.6.20 09:53

Já třeba loni o 10 dnů později.
Když otěhotníš a nikoho nemáš tak co s tím? Co to je za otázku? No tak seš na dítě sama. Většinou ženská ví kdo je otec tak ho uvede do RL. Přátele si můžeš najít mezi maminama z okolý. A třeba i nějakého nového přílete.
Doufám, že těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
1.6.20 09:53

Já to nechápu, ty jsi nešťastná, že nejsi těhotná? S chlapem, co od tebe odešel? To si tak moc přeješ být matka samoživitelka (protože to je velká paráda :roll: ), nebo je to nějaká snaha o návrat partnera? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
1.6.20 09:59

Bez se radeji ucit. Jsi jeste nezodpovedne dite dle obsahu tvych prispevku…jo a tehotna na 99% nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 09:59

@unuděná kéž by :/, já to beru jak to je, a nezabiju to já bych si to neodpustila… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 10:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
1.6.20 10:03
@lindizna píše:
@unuděná kéž by :/, já to beru jak to je, a nezabiju to já bych si to neodpustila… :)

No vidíš, tak to ber, jak to je - těhotná nejsi - a děkuj tomu nahoře. Příště lepší antikoncepci a mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 10:09

@Náměsíčná mylsím jako jak to je třeba s příspěvkama jestli není nějaká organizace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.20 10:10

@unuděná antikoncepci nikdy! a spíš partnera lepšího :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu