Přítel nebo miminko. Někdo radu nad zlato?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:27
Někdo radu nad zlato???

:think: Holky, včera jsem se bavila s přítelem o našem miminku… Jsem sice v 6tt, ale už teď vím že bych mohla jednou litovat… Přítel mi jen řekl že kdybychom počkali rok nebo dva že by to bylo lepší… Pořád přemýšlím já to udělat nechci… :,( ale nechci přijít o přítele, máme se tak rádi… Co mám dělat… :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 28.12.18 10:28

A proč jste si to neujasnili před dítětem?

freeport
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 28.12.18 10:29

To jste brzy začali mluvit o miminku, když už jsi těhotná. Kolik vám je? 8o

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 10:30

Tak proč jste rok nebo dva nepockali? V dnešní době různých antikoncepci,tyhle neplánované těhotenství moc nechápu.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 28.12.18 10:30

Ono to za ten rok nebo dva ani nemusí jít… :zed: Važte si toho zázraku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:30

@Rive protože jsem nevěděla že i přes anti. Se dá otěhotnět, brala jsem ji skoro 4 roky, tak jsem si myslela že ryziko je malé… :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:31

@Oliverka28 je to těžké když jsem ti anti. Brala… Ani jsem nevěděla že jsem těhotna až tedka když sem šla s potížemi k doktorovi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:32

@Yasmina21 toho se právě bojím… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:33

@freeport mě bude 19 a jemu 23 :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:33

@freeport ale máme zázemí oba práci jen mi řekl že je brzo…

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 28.12.18 10:35
@Anonymní píše:
@freeport ale máme zázemí oba práci jen mi řekl že je brzo…

Je brzo?! :roll: Bože.. :roll:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26398 příspěvků 28.12.18 10:39

Brzo je. Ale kdyz se neumite chranit, tak at se tomu postavi celem. Nemohla bych se ho vazit, kdyby mne nutil do potratu. :poblion:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 28.12.18 10:40

Je to sobec. Vaše dítě už tady je. Vy ho neplánujete, vy jste ho už počali. Už je u tebe v bříšku malý drobeček, který má být chráněn, abys ho k sobě mohla za několik měsíců přivinout. Už má svůj vlastní krevní oběh, pulzuje mu srdíčko. Mám takovou zkušenost v okolí, že žena, která šla na popud přítele na potrat, stejně v hloubi duše toto svému partnerovi vyčítá, že se nezachoval jako chlap, že ji nepodpořil, že neochránil ji ani jejich společně počaté dítě, ale místo toho ho chtěl nechat zlikvidovat. Jestliže jste nijak nepřistupovali k ochraně a nechali tomu volný průběh, měli byste se teď ke všemu zachovat zodpovědně a dítě si nechat. Není to přece tak - teď je nám dítko nevhod, tak ho odhodíme do koše a za dva roky si uděláme jiné. Za dva roky můžou být zase jiné důvody, proč dítě nemít nebo to taky nemusí jít tak snadno, jak si vše naplánujete. Za dva roky bude tomuto vašemu počatému dítěti rok a půl a nebo si taky můžeš dělat výčitky, že by mu byl rok a půl, ale tys ho nechala zlikvidovat. Opatrně na unáhlená řešení, která do budoucnosti mohou přinést hodně bolesti a utrpení.

pikola
Generální žvanilka 21699 příspěvků 28.12.18 10:47

Brzo je, mohli jste pár let počkat, ale těhotná jsi, tak je nutné se k tomu postavit čelem teď. A pokud není otevřená otázka potratu, tak mu to jasné oznam a už se o tom nebavte. Ono dítě ti zůstane navždy, přítel nejspíš ne.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 28.12.18 10:52

Nestaci na to jedna diskuze? Mate oba prac a bydleni, tak nevim, kde je problem. Dite bych si nechala. S chlapem nebo bez. V te druhe diskuzi jsi psala, ze by ti i mel kdo pomoci, kdyby to chlap zabalil.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama