Neklid při krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.05.18 20:51
Neklid při krmení

Ahoj holky. Nějakou dobu jsme s cácorou na umělém mléce a lahvi. Prakticky jde krmení dobře, ale posledních pár dní pozoruji u malé větší neklid. Různě se kroutí, škube sebou, nesoustředí se, někdy se trochu vzteká a hází nožkama a ručičkama. Většinou to nedělá po probuzení, když chce papat, ale před tím, než usne. Obvykle ale hlad má, poněvadž když jí chci láhev sebrat, tak protestuje. Také si hodně tře dásně, strká ručičky do pusinky, slintá..Možná je to spojené s růstem zoubků, nevím si moc rady. Ono celkově je teď taková protivnější, i když tedy klidné mimko vlastně nebyla nikdy. Může jít také o něco jiného, než o případný růst zoubků, třeba jen o prkotinu?

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 06.05.18 21:09

Můžou to být zuby, prdíky..
Když jsem s malým byla nemocnici, bylo mu pět měsíců, měl zánět průdušek, tak mi taky moc nechtěl pít, čaj ano, ten pil pořád a rád, ale jak jsem mu dala mlíko, tak řev, láhev odstrkoval.. když už jsem nevěděla co, tak jsem mu ho zkusila dát studený a na jeden zátah vypil celou flašku, takže po zbytek pobytu pil studený mlíko, prý mu může vadit to teplý na dásně :nevim: i doma potom, několik dní, vše muselo být studené.

Lianys
Kecalka 195 příspěvků 06.05.18 21:22

Syn se u lahve taky mlel a k tomu málo pil (to nevím jak máte) a vztekal se když jsem mu láhev vzala. Pak jednou náhodou dostal savičku pro starší mimino a byl klid :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama