Reklama

Neklid při krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 20:51
Neklid při krmení

Ahoj holky. Nějakou dobu jsme s cácorou na umělém mléce a lahvi. Prakticky jde krmení dobře, ale posledních pár dní pozoruji u malé větší neklid. Různě se kroutí, škube sebou, nesoustředí se, někdy se trochu vzteká a hází nožkama a ručičkama. Většinou to nedělá po probuzení, když chce papat, ale před tím, než usne. Obvykle ale hlad má, poněvadž když jí chci láhev sebrat, tak protestuje. Také si hodně tře dásně, strká ručičky do pusinky, slintá..Možná je to spojené s růstem zoubků, nevím si moc rady. Ono celkově je teď taková protivnější, i když tedy klidné mimko vlastně nebyla nikdy. Může jít také o něco jiného, než o případný růst zoubků, třeba jen o prkotinu?

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 06.05.18 21:09

Můžou to být zuby, prdíky..
Když jsem s malým byla nemocnici, bylo mu pět měsíců, měl zánět průdušek, tak mi taky moc nechtěl pít, čaj ano, ten pil pořád a rád, ale jak jsem mu dala mlíko, tak řev, láhev odstrkoval.. když už jsem nevěděla co, tak jsem mu ho zkusila dát studený a na jeden zátah vypil celou flašku, takže po zbytek pobytu pil studený mlíko, prý mu může vadit to teplý na dásně :nevim: i doma potom, několik dní, vše muselo být studené.

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 06.05.18 21:22

Syn se u lahve taky mlel a k tomu málo pil (to nevím jak máte) a vztekal se když jsem mu láhev vzala. Pak jednou náhodou dostal savičku pro starší mimino a byl klid :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama