Noční buzení 8 měsíčního mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 22:21
Noční buzení 8 měsíčního mimi

Ahoj, moje skoro 8 mesicni dcerka se neustale (2-4×/noc) budi. Pry deti po 6 mesici vydrzi vnoci bez mleka. Ta moje da za noc klidne 2× 150ml. Kasi jsem zkousela dat, ale budila se i tak. Davam Nutrilon2,zkusil jsem i Hami na noc, ale stejne se budi. Nekdy chce jen pochovat, nekdy jen podudlat prso, ale nekdy to nestaci a chce jist. Da se to nejak zlepsit? Davat vic mlika treba pres den…??Jake mate zkusenosti?

Najdete v encyklopedii: Miminko 8 měsíců

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

blueberryx
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 02.05.18 22:24

Syn se do roka vzbouzel noc co noc cca 20×. Po roce se to zlepsilo na kazde 2 hodiny. Po 18 měsících zacal spat celou noc, az na vyjimky.
Takze jste na tom jeste dobre. Hlavne nesrovnavat, kazde dite je originál a vse jednou skonci ????

mayunka
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11 inzerátů 02.05.18 22:27

Ahoj, a kojis teda nebo jste na UM? My mame od narozeni UM a malej teda se budi kolem 3 a vetsinou staci prebalit a spinka dal. @vtipna

zudina
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 22:29

Syn je stejne stary a budi se na mlicko 2-3 x. Je to normalni.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 22:37

My kojime, mala se budi 1-3× za noc, nastesti vetsinou u toho prsa napul spi, ale napije se a to celkem dost, odkrkne, nekdy ani to ne, dam do postylky a nevi o svete. I kdyz mela obdobi, ze se vzbudila uplne a to jsem ji pak musela bud pustit kolotoc a sum, nebo kdyz to do pul hodiny nezabralo, uspat v autosedacce (kdyz je vic vzhuru, tak I prebalime, jinak bych ji tim vzbudila, takze kolikrat celou noc neprebaluju, ale plina vydrzi)…8 mesicu ji bude za 14 dni. A starsi se budil jeste vic, klidne co hodinu a pul, takze ted si piskam, ze se relativne vyspim :lol: edit.to „vajicko“ mam doma, autem moc casto nejezdime…a v noci uz vubec ne :lol: Proste ji v tom uhoupu, dam si ji ke gauci nebo posteli a muzu pritom lezet ;) Akorat kdyz to uspavani trva treba hodinu, tak se proberu zase uplne ja, i pres prvotni ospalost a pak nemuzu dlouho zabrat…a kdyz uz, tak me zase za chvili vzbudi :roll: nebo uz pak vstava ten starsi…:mrgreen:

Příspěvek upraven 02.05.18 v 22:45

axelina
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 22:40

@vtipna moje obě deti se budili 5× a noc. syn do skoro 3 let a dcerce bude rok tak doufám že ji to přejde dřív. u mých deti to neni hlady ale zlozvyk. probudi se a neumi sama usnout tak musim pochovat nebo dat prso. dudlika nechce bohuzel

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 22:45

@mayunka Vic je na UM nez kojim, kojim jen vecer, ale spis bych rekla ze nez aby ji to zasytilo, tak se spis uklidnuje… :lol:

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 22:46

@axelina To samy u nas. Kdyz ji nestaci prso, tak myslim, ze ma hlad a dam ji mliko, pak spi aspon ty 2-4 hodiny, jak kdy no.

axelina
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 22:49

@vtipna moje deti cucaj jen bradavku ale vim že nic neteče… takže fakt sloužím v noci jen jak dudlík. ale co…třetí dite neplanuju a tak už to vydžím at to bude trvat jeste rok nebo i vic…

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 22:49

@Jahudka82 Ehm,tak co si stezuju :lol: Mala se probere, ale jakmile ji dam k prsu nebo flasku, ihned usne, pak jen polozim do postylky. Po prebalovani taky hned usne…Tak snad vam to nebude trvat dlouho. :)

Uživatel je onlineAnnabela11
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 02.05.18 22:53

@vtipna Budí se tak málo??buď ráda syn i dcera se budil snad 1Okrat za noc :roll: :roll:

KristynaTita
Kecalka 340 příspěvků 02.05.18 22:57

@vtipna separacni krize. jidlo na ni vliv nema :))

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3810 příspěvků 7 inzerátů 02.05.18 23:02

Je to otravný, je to na palici, ale bohužel normální. Prvni dcerka se mi od měsíce budila jednou za noc, druhá klíďo i 6×. Aspoň mi do minuty znovu usne, ale stejně jsem z toho na zhroucení.

beruska9
Extra třída :D 10156 příspěvků 02.05.18 23:18

Ze vydrzi bez mleka znamena, ze se nejspis prestavaji budit hlady a budi se ze zvyku, to nakrmeni je uspi. Mimochodem, v noci se budi kazdy, i dospeli, tady jde o to, aby zase umeli usnout…a na to je spousta metod. Sezen si neco dobreho o spanku, treba https://www.martinus.cz/?…

Ginuš
Hvězda diskuse 36911 příspěvků 02.05.18 23:28

@vtipna ahoj, mě se malá přestala budit až po 2 roce. Jinak pila klidně 2× za noc 210ml. Kaše nejedla nikdy a i když se navečeřela hodně - klidně 2 krajíce chleba, tak se prostě vzbudila. Tak bohužel radu nemám a popřeji hodně sil a snad se brzy přestane budit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama