Neklidné /náročné /urvané/ miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 13:51
Neklidné /náročné /urvane/ miminko

Nevím kde začít.. mám měsíční miminko a asi potrebuju pomoc. Je na UM, pláče po jídle před jídlem při prebalovani při strojeni koupání… pořad :( řešíme prdiky stolici UM vše možné.. prdi kaka pomalu sams…teď ale poslední dny 24h denně houpu a ona neusne do tvrdého spanku..pořad sebou skube propina se pláče jak ji polozim.. zveda hlavičku k hrudi ma mělky spánek krouti očima ( zase sem na netu našla diagnózu hroznou takže uz radši nečtu:( byly sme u dr prý pěkne pribira, nafoukla prý není zas tak aby bolelo bříško..proste na ni nic neshledala.. a řekla ze mě lituje ze mám urvane miminko a ze sem si ji naučila na houpani a zaskuby jsou normální.. jak tedy na náročné miminko :( stydím se s ni někam jít protože rve jako tygr az se zalyka.. naruc ji uklidni..mate zkušenosti tipy jak ji uklidnit nebo přistupovat? Pokud dr říká ze je úplně zdravá ale dravá :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 06.12.18 13:54

Nosit, nosit, nosit. Nic jineho nepomuze, prostě chce být co nejvíc u Tebe.

Aqualech
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 13:55

Co šátek?

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 06.12.18 13:55

Co nosítko ?

j-p
Extra třída :D 11740 příspěvků 06.12.18 13:55
@Anonymní píše:
Nevím kde začít.. mám měsíční miminko a asi potrebuju pomoc. Je na UM, pláče po jídle před jídlem při prebalovani při strojeni koupání… pořad :( řešíme prdiky stolici UM vše možné.. prdi kaka pomalu sams…teď ale poslední dny 24h denně houpu a ona neusne do tvrdého spanku..pořad sebou skube propina se pláče jak ji polozim.. zveda hlavičku k hrudi ma mělky spánek krouti očima ( zase sem na netu našla diagnózu hroznou takže uz radši nečtu:( byly sme u dr prý pěkne pribira, nafoukla prý není zas tak aby bolelo bříško..proste na ni nic neshledala.. a řekla ze mě lituje ze mám urvane miminko a ze sem si ji naučila na houpani a zaskuby jsou normální.. jak tedy na náročné miminko :( stydím se s ni někam jít protože rve jako tygr az se zalyka.. naruc ji uklidni..mate zkušenosti tipy jak ji uklidnit nebo přistupovat? Pokud dr říká ze je úplně zdravá ale dravá :(

Mně takhle řval malý do 3.měsíců.Takže sem myslela,že mne odvezou :lol: dnes bude mít 8.měsíců a je nervak do dnes .Nevím proč tomu tak je?Zkus do zavinovacky ať nemá volné ruce.U nás to pomohlo a chtěl slyšet moje srdce,takže se furt choval.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 13:57

Nosit 24h denně nejde přece :(

honeybunn
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 06.12.18 13:57

dat do satku ;)
jinak proc ti vadi, ze rve?? miminka proste rvou, je to jeden ze zpusobu jejich komunikace (zezacatku vlastne jediny), takze je normalni, ze rve (klidne i porad)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 13:59

Zavonovacku používame, nositko nesnese , nesnese ani byt u mě na brisku ze by Ji to uklidnilo .. nerozumím ji :( napadlo mě si domu pozvat dokonce nějakou PA na pomoc radu …

LE.nova
Kecalka 252 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 14:00

Ahoj, obe moje deti byly hrozně uplakane. Tenkrát jsem dělala všechno možné i nemožné, hledala na netu, jakýkoliv nápad jsem zkoušela. Zpětně si myslím, že nefungovalo nic, tohle uplakane období se musí prostě přežít.

Jediné, co pomáhalo k lepšímu spánku bylo pevné zavinuti. Jinak bych mazlila, chovala, vzala k sobě do postele. Cokoliv co pomůže pro tvůj i její lepší spánek se počítá. A hlavně buď v klidu, tohle období naštěstí není nekonečné a bude líp ;)

Julinka 18
Povídálka 13 příspěvků 06.12.18 14:03

Měla jsem to samé a ve 3.měsíci se to zlomilo a malinká je zlatíčko.Taky jsem četla kde co a byla z toho ještě víc na nervy.Prostě vydržet.Az se začne zajímat o věci kolem sebe,bude to fakt lepší.Me se malá uklidnila přes den v kočárku a v noci u prsa,chovat se moc nechtěla.

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 06.12.18 14:06

Nic nez nosit, satek nebo nositko, doma houpat s nositkem/satkem na balone, nosit na tygrika. Probiotika, kapky, na prd, pripadne zmenit UM, nahrivat brisko, masirovat, cvicit s nozickama, fenyklovy caj. Nejpravdepodobnejsi pricina place je boleni briska.
Ale nekdy bohuzel, nezabere nic, prvni dcera prorvala prvnich 6mesicu, byla to hruza, rvala vsude, v aute,kocare,sana nevydrzela nikde ani chvili, stale jsem nosila, byla hodne narocne dite, do ted 2a trictvrte roku je povahove narocna, naladova, uvztekana, ujecena, vzdorovita,za to je ale velmi chytra, vse brzo umela ve dvou letech mluvila jak predskolak, poznala barvy, umela napocitat do 10.
Do roku a pul jsem ji musela uspavat v manduce na balone, jinak neusla. Vzdy byl s necim problem, s jidlem, uspvanim, do dvou let skoro nehlidatelna.
Ted mam druhou, pulrocni dcerku a ta je od miminka uplne nenarocna, skoro neplace, jen kdyz ma fakt duvod, krasne spi, ji, porad pohodova ,usmevava, jen polozim do postylky a spi.
Holt natura ditete je fakt loterie a neni to o vychove. Rozhodne jste si ji v mesici nenaucila na houpani, doktorka je asi stara skola. Do pul roku nelze miminko naucit na noseni, tez se nema nastavovat zadny rezim, vetsinou to ani nejde, dite reaguje dle aktualnich potreb, tak male mimino nerve proto, ze minule to zabralo a vzala jste ho do naruce, ale proto, ze zrovna tu naruc potrebuje na uklidneni.
Tak akorat preji pevne nervy, soucitim s vami, ja jsem opravdu rada, ze mam tohle za sebou.

Andra073
Povídálka 41 příspěvků 06.12.18 14:06

Nám jediné co trošku pomohlo bylo dát ji na bříško gelový nahříváček a zabalit do zavinovačky. A nosit, nosit, nosit a vydržet to, přejde to! 99% jejich fotek o šestinedělí vypadá takhle :D :

rubeola
Stálice 70 příspěvků 06.12.18 14:06

Půjčit si šátek a vyzkoušet to..nám nic jiného nepomohlo. Potom byla malá jako vyměněná.

Hobitka
Závislačka 3734 příspěvků 06.12.18 14:07

Ja mela prvni dite na sobe asi tak 23 hodin a 55 minut denne :mrgreen:, tech 5 minut byla rychla sprcha, brala jsem dite i na wc. Stejne rvala. Preslo to trochu v 9m (zacala lezt) a skoro uplne tak va 14m (zacala chodit). Asi se nudila :think:. 17 prorvanych hodin denne zadna mira. No, :hug:, je to na zblazneni (ale neodradilo me to, deti mam tri, druhe prumer, treti za odmenu (teda tak asi do roka :mrgreen: ) ).

edit. A satek mnohe vyresil, aspon neco jsem udelala.

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 06.12.18 14:09

Jestli nesnese byt u vas na brichu, tak nosit na tygrika a klubickovat, na spani zkusit zavinout a bily sum, nejlip udelate, kdyz budete spat spolu i pres den, vy si odpocinete a mimino spi dele, kdyz ma maminku u sebe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >