Neklidné spaní i v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 179 příspěvků 05.01.19 07:01
Neklidne spani v noci

Holky, nemate nekdo podobnou zkusenost. Jsou nam 4 mesice a tyden. Mesic spal v noci suprove. Jedl o pul 6 vecer a potom az kolem 2 hodiny rano a vstaval kolem pul 6.Jenze uz pres tyden se budi v noci kazdou hodinu, tim stylem, ze si vytahne dudlik a spusti rev, kdyz mu ho tam znovu dam tak nekdy usne hned a nekdy ho musim uspat v naruci treba pres pul hodiny(zkousela jsem mu dat mlicko-nekojim, ale vzdy si jen cucl a dal nechtel). Pres den ho uspavam tak jako predtim nez zacal naprd spat v noci, tj bud v naruci(to mi vydrzi spat i tri hodiny) a nebo jdeme ven s kocarem. Tam take spi.
Je pravda, ze je trosku zivejsi.Bez uspani sam neusne. Zkousela jsem si ho dat i k sobe do postele a bez uspechu. Nemate nekdo podobnou zkusenost?

Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 05.01.19 14:55

Může toho být spousty, u takhle malých špuntů to může bát za týden jinak. Pokud je na UM, tak i v noci bych dodržovala 3 hodiny mezi krmeními (pokud je vzhůru), pokud ne, tak bych třeba zkusila dát napít pouze vody.
Co třeba už nějaké zoubky? Nebo tě chce mít jen u sebe… U mých dětí třeba zabraly šmrdolíni (pleny,bez kterých neusnuly).
Nezbývá jen vydržet… Zkus třeba poprosit manžela (partnera), že by tě mohl v noci zastoupit (třeba o víkendu).

lucinka84v
Kecalka 179 příspěvků 05.01.19 17:02

@Pocahonta a tu plinu si jim davala k hlavicce?Nemela si strach, ze se udusi?

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 05.01.19 20:13

Ve 4 měsících by se už nemělo nic stát… Moje děti ji měly i dříve… Nebo někdo má takového toho usínáčka (malý plochý plyšák).

Váš příspěvek
Reklama