Neklidný spánek 11m dítě.

Anonymní
7.10.20 22:17

Neklidný spánek 11m dítě.

Ahojky všem.
Mám takový dotaz.
Naše malá od narození nikdy nespala celou noc. Vždy se cca 4-6× vzbudí.
Teď se začala budit ještě víc. V noci občas dáme mlicko jinak se neuklidni.

Nevím jak to udělat, aby spinkala alespoň tři hodiny v kuse. Je ti šílený než stacite usnout, tak jste znovu u postýlky.

Od narození je na UM. Dáváme cely den prikrmy. Papa skvěle co ji dam to sní. Je to živě a akční dítě. Přes den u ničeho dlouho nevydrží. Pořad je v pohybu.

V noci sebou pořad haze. Když se vzbudí jdu dat znovu dudlika a odejdu. Někdy usne a někdy bojujeme i hodinu. Pak dam mlicko a to na chvíli usne a jede to znovu. Už nevím co delat. Co dělám blbě a nebo či nedělám vůbec?

Nemáte někdo radu, čím by to mohlo být a nebo co dělám špatně?

Děkuji všem.
Už jsem opravdu unavená.
Ale chápu, ze to nejsem jediná. Jen hledám radu zkušenějších maminek.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.10.20 23:14

Ahoj, tak to vstavame spolu :P
Mam dvojcatka a ova dva se taky budi kazdou chvilku. Zrovna ted spi, ale do 15 minut pujdu urcite pro mleko, to jsou vzdycky sprinty, aby neprobudil toho druheho :lol:
Je to des, ten spanek, taky se budime snad co hodinu, kolikrat vstanu i 2× do hodiny, co bych dala za spanek 3 hodiny v kuse, je to tezke, :( mame 7 mesicu a taky budu rada za kazdou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
557
7.10.20 23:18

No nepotěším tě, mám taky jedno takové dítě. Můj exemplář spal takhle blbě a přetržitě až do tří let, pak se to teprve začalo trochu zlepšovat. Trošku pomohlo, když byl menší, ho přikrývat těžší peřinou - měla jsem takovou deku z ovčího rouna, byla taková bytelná a jak v ní byl zakutaný, zdálo se mi, že se vrtí míň. V létě to nešlo, ale aspoň teď na zimu…
Druhá věc, co trochu pomohla, byl přesun do vlastního pokoje. Budili jsme se zjevně navzájem. :nevim: Ale žádná hitparáda to stejně nebyla, ještě ve třech letech jsem k němu vstávala pětkrát šestkrát za noc. Napít, vyčurat, přikrýt, odkrýt, furt něco. Pak se to postupně trochu zlepšovalo a teď (má 4 a čtvrt), se většinou vzbudí jednou max dvakrát za noc, to už je dobrý. Ale i tak mi někdy teď pětiměsíční miminko spí líp jak on. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
8.10.20 09:41

Mám to stejně, jako přes kopírák to, co píšeš - syn má 9 měsíců, na UM, a tento stav trvá už 3 měsíce, a zatím nejčastější rada zní-vydržet…prý se to může upravit po prvním roce a nebo to taky může trvat do 3 let. Pokud ti má kdo pomoct/pohlídat přes den, dala bych mu dítko a spala. Já nikoho takového nemám, takže bojuji sama. Někdy jsem z toho na nervy a fakt hotová, ale nakonec, co se dá dělat jiného, než to vydržet… Zkouším teď ještě Bachovy esence, můžu pak napsat, jestli pomohly :-) Měli jsme i homeopatika, po dobu braní se to dost zlepšilo, nicméně dávat je nepřetržitě asi není úplně fajn :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 09:55

@Elemka02
Já taky bohužel nikdo nemám a bojuji sama. Přítel chodí až večer z práce s babičky jsou daleko. Takže jsme na tom úplně stejně.

Určitě napis, jestli pomohly. Taky jsem nad jimi premyslela, ale všude čtu, ze pomohou ze začátku a pak ne. Tak nevím nu.
Ale určitě se ozvi. Díky. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
471
13.10.20 07:04

Ahoj..přidávám se do klubu nespavců..máme to úplně stejně :think: myslela jsem, že je to tím, že kojíme, malé je 10 měsíců. Ale když čtu Vaše příspěvky..tak kojením to asi nebude? Dcera je taky hodně živá..chvíli neposedí..přijde mi, že v noci prostě musí zpracovat všechny ty vylomeniny, co zažila přes den 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 09:41
@grisgot píše:
Ahoj..přidávám se do klubu nespavců..máme to úplně stejně :think: myslela jsem, že je to tím, že kojíme, malé je 10 měsíců. Ale když čtu Vaše příspěvky..tak kojením to asi nebude? Dcera je taky hodně živá..chvíli neposedí..přijde mi, že v noci prostě musí zpracovat všechny ty vylomeniny, co zažila přes den 8o

No přesně. Jen nevím zda pokračovat v tom, ze když nejde v noci uklidnit, tak ji dam mlicko a pak usne. Opět na hodinu či dvě a zase vzhůru.
Nevím zda nějak ro mlicko zkusit vyřadit. Nevím co víc delat.

• Citovat
  • Nahlásit
471
13.10.20 16:52
@Anonymní píše:
No přesně. Jen nevím zda pokračovat v tom, ze když nejde v noci uklidnit, tak ji dam mlicko a pak usne. Opět na hodinu či dvě a zase vzhůru.
Nevím zda nějak ro mlicko zkusit vyřadit. Nevím co víc delat.

:? No, toť otázka..já tedy kojím prakticky téměř vždycky když se vzbudí..to znamená třeba fakt 8× za noc :( a vím, že to vůbec není dobře, ale můžu ti říct, ze k te třetí ranní už bývám tak vyšťavená, že ji tu kozu :D prostě dám..a nemám sílu na jiné uspavani :,( takže mi vlastně není pomoci :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 21:28

@grisgot
No tak to koukám ze máme úplně to same.
Taky netuším.
Zkouším ji nechat v postýlce a dojít dat dudlik. Ale to někde ona dokáže rvát tak dlouhondokud nedám mlicko a nebo bych musela u ni být a hladit ji. To je také klid, ale jen odejdu tak je to na novo. Takže pomůže jen to mlicko.

Začarovaný kruh

• Citovat
  • Nahlásit
18.10.20 22:30

Ahoj, máme o dva měsíce dřív narozeného Míšu…teď 14mesiců, do teď spinkal přes den krásně, vždy minimálně dvě hodiny, ale teď už třetí den se po hodině vzbudí, začne brečet a už nespí. Teď mu začaly růst zoubky, tak si říkám jestli to také nemůže být k tomu? V noci vstává jednou na mlíko, přebalím a spinká dál. Nebo se můžeme rusit, když spíme všichni v ložnici? Kolikrát jsem si říkala, že dám malého do pokojíku, ale stále spinká v ložnici.
Děkuji Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama