Nekompatibilní milenci?

Anonymní
1.9.20 22:26

nekompatibilní milenci?

Ahoj a pěkný večer. nehodí se to říkat, ale mám milence. Docela dost si nejen sexuální vyhovujeme. Ale překvapuje mě, že po našich setkáních má on různé zdravotní problémy. Vyskytnou se pár dní poté, bolest kolenou, bolest hlavy.. k doktorovi s tím ze známých důvodů nejde. Mně to jen překvapuje, že by si někdy dva lidi mohli takhle „škodit“. Setkali jste se někdy s tím? a každopádně to není důvod, proč se mnou nechce být… táhne se to už déle a snaží se to překonávat :-) Stává se to skoro pokaždé, cca 4× z 5 rande… děkuji za zkušenost a radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
782
1.9.20 22:28

Změňte polohu ne? :zed: Třeba se nějak po tom zaskripne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27716
1.9.20 22:28
@Anonymní píše:
Ahoj a pěkný večer. nehodí se to říkat, ale mám milence. Docela dost si nejen sexuální vyhovujeme. Ale překvapuje mě, že po našich setkáních má on různé zdravotní problémy. Vyskytnou se pár dní poté, bolest kolenou, bolest hlavy.. k doktorovi s tím ze známých důvodů nejde. Mně to jen překvapuje, že by si někdy dva lidi mohli takhle „škodit“. Setkali jste se někdy s tím? a každopádně to není důvod, proč se mnou nechce být… táhne se to už déle a snaží se to překonávat :-) Stává se to skoro pokaždé, cca 4× z 5 rande… děkuji za zkušenost a radu.

Nabrnkla sis hypochondříčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
1.9.20 22:30

Zdravotní problémy jako po sexu nebo po tom, co jste spolu zašli na kávu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
1.9.20 22:32
@Anonymní píše:
Ahoj a pěkný večer. nehodí se to říkat, ale mám milence. Docela dost si nejen sexuální vyhovujeme. Ale překvapuje mě, že po našich setkáních má on různé zdravotní problémy. Vyskytnou se pár dní poté, bolest kolenou, bolest hlavy.. k doktorovi s tím ze známých důvodů nejde. Mně to jen překvapuje, že by si někdy dva lidi mohli takhle „škodit“. Setkali jste se někdy s tím? a každopádně to není důvod, proč se mnou nechce být… táhne se to už déle a snaží se to překonávat :-) Stává se to skoro pokaždé, cca 4× z 5 rande… děkuji za zkušenost a radu.

Ta kolena… nemůže to být z koberce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 22:33

@flybe poloh bylo fakt dost..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 22:34

@Russet a to jsem si taky říkala.. problém je, že s předchozí milenkou to prý neměl…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 22:35

@Piju čaj po sexu.. a kolena jsem měla otlačená já :-)

• Citovat
  • Nahlásit
3543
1.9.20 22:36
@Anonymní píše:
@Russet a to jsem si taky říkala.. problém je, že s předchozí milenkou to prý neměl…

Protože hypochondříčka bolely lokty a žaludek :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 22:37

Jo ještě bych měla říct, že mi tají věk, ale bude mu asi 60+, tak nevím, jestli to něco říká. jinak je to sportovec, pěkná postava, dbá na zdraví.. nechápu to.. jestli je to fyzicky možné, že by měl na mě alergii :-)

• Citovat
  • Nahlásit
135
1.9.20 22:39
@Anonymní píše:
@Piju čaj po sexu.. a kolena jsem měla otlačená já :-)

Aha, tak to vypadá na psychosomatiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
1.9.20 22:42
@Anonymní píše:
Jo ještě bych měla říct, že mi tají věk, ale bude mu asi 60+, tak nevím, jestli to něco říká. jinak je to sportovec, pěkná postava, dbá na zdraví.. nechápu to.. jestli je to fyzicky možné, že by měl na mě alergii :-)

Ne spíš má začínající artrozu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 22:43
@Piju čaj píše:
Aha, tak to vypadá na psychosomatiku.

mně to taky napadlo. něco jako výčitky, že ženu podvádí… pravda je, že jsem byla skoro odhalená, takže šmitec. pak se zas ozval. ale jak říkám, milenku už měl tři roky..

• Citovat
  • Nahlásit
782
1.9.20 22:44

Tak pokud je starší a ty mladší tak muže jít i o Zdravotni obtíže a fakt Ze se hodně snaží te uspokojit. treba bere nejakou viagru pred tim :nevim: ale Lekar Poradi lepe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 22:46
@flybe píše:
Tak pokud je starší a ty mladší tak muže jít i o Zdravotni obtíže a fakt Ze se hodně snaží te uspokojit. treba bere nejakou viagru pred tim :nevim: ale Lekar Poradi lepe

jo o viagře mi asi neřekne.. jsem mladší asi o dvacet let.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama