Nekončící menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:19
Nekončící menstruace

Dobrý večer, svoji poslední menstruaci jsem měla od 13. do 17.9. Vždycky ji mám tři dny a poté 2 dny špiním..minuly týden ve čtvrtek (18.10.) jsem to dostala a dnes (úterý) stále teče červená a na konec to nevypadá :( ani ještě nešpiním..máte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 23.10.18 19:25

Tak zatím se nic zásadního neděje, ještě to není ani týden. U lékaře se to řeší když trvá dýl jak 10 dnů.
Být tebou, tak si zítra koupím kontryhel a Ascorutin, dva šálky denně a pár tabletek, během dvou dnů bys měla vidět zlepšení. Pokud nepřijde, tak k lékaři.

denkat
Kecalka 225 příspěvků 23.10.18 19:43
@Anonymní píše:
Dobrý večer, svoji poslední menstruaci jsem měla od 13. do 17.9. Vždycky ji mám tři dny a poté 2 dny špiním..minuly týden ve čtvrtek (18.10.) jsem to dostala a dnes (úterý) stále teče červená a na konec to nevypadá :( ani ještě nešpiním..máte někdo podobnou zkušenost?

Ahoj, hele já jsem jednou měla MS, která trvala dva týdny a jednou dokonce MS, která trvala 3 týdny, nic mě nebolelo a krvácení nebylo nijak silné, stačilo by na jeden tampon denně…doktor mi neřekl proč se to stalo, prý důvodů může být spousta, ale nejspíš nějaká hormonální nerovnováha
Jinak zkus teď každé ráno vypít šťávu z alespoň 3 citrónů, klidně nařeď trochu vodou ať se to dá pít :lol: možná ti to pomůže ;)

Mellisa64
Povídálka 44 příspěvků 23.10.18 23:11

Já mám „normálně“ menstruaci 13-15 dní :think:

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 30.10.18 17:13

Obnovuji. Mě se s menstruaci v poslední době fakt daří. Nejak od unora bojuji s tím, ze furt jen špiním a menzes nikde. Takze vyvolávacka. Pak prisla pak zas jen spineni a vyvolavacka. Na gynde jsem byla v zari. V rijnu menzes 4 dni jinak spineni a sup po par dnech menzes znova a dnes je to 15 den a furt :( Nekdy krev svetla nekdy tmava nekdy s kusy nekdy bez :roll: a do toho dneska me zacal bolet pravy podbrisek. Dopoledne tupe pichani sem tam a ted pichani pomalu nonstop :zed: Uz me to nebavi a snad preziju zitra v praci a odpoledne budu muset na gyndu. Nemela jste to nektera z vas podobne?

@Mellisa64 co ti na to rekl doktor?

Mellisa64
Povídálka 44 příspěvků 30.10.18 18:46

@Glumka vůbec nic, že jediné co by mi pomohlo je antikoncepce , takže musím nějak přežít :roll: ale už jsem si zvykla

SarinkaCes
Nováček 8 příspěvků 04.11.18 20:13

Ahoj holky
Hledám radu a vaše příspěvky jsou mi asi nejblíž.
Je mi 39 a cely život jsem měla pravidelný cyklus 25-28 dnů. Nikdy jsem nebrala antikoncepci. V únoru jsem to nedostala a přicitala to dlouhé viroze,
Kterou jsme doma měli všichni.
Pak jsem to po dvou měsících dostala.
Jeden cyklus byl kratší, někdy v červnu cca 20 dnů, ale pak se to spravilo. Nicméně v te době už jsem začala mít potíže s rychlým tepem, exstrasystoly, hrozné úzkosti. Na vyšetření se srdcem jsem byla, závěr - úzkostná porucha. Bojuji s ni cely život,navíc mám velmi stresovou práci. Dostala jsem AD, ale nezačala jsem je brát. MS se mi přes prázdniny upravila, i ty úzkosti byly lepší. V druhé půlce září se to zhoršilo a MS jsem dostala po 19 dnech.
Nakonec jsem začala brát AD. Nástup účinku byl hrozny, a porad nejsem OK. Další MS byla po 14 dnech a
Teď další opět po 19 dnech…co je pro mne horší, ze normálně ji mám 4-5 dnů,
Teď ale krvacim už týden. Nejdřív zo vypadalo ze mi konci,
Ale přes víkend jsem zase začala krvacet,
Ne moc, ale je to sytě tmavá krev. Jdu na záchod a většinou ze mě vylítne :,(
U dr. jsem byla už v březnu jak jsem to neměla. Dělala preventivní prohlídku a vše OK.
Minuly měsíc jsem byla zas. Delala ultrazvuk a vše OK. Rekla mi ze kdybych to měla zase tak často, ať zavolám a napíše mi recept.
Nechci ale brát léky. Začala jsem včera pít kontryhel, beru pupalku a dnes jsem doma zkoušela cvičit hormonální jógu.
Celkové se necítím dobre, jsem unavenejsi,
Lita mi srdíčko,
Ale hlavně jsem strasne vydesena, co to muže byt :?
Holky poradíte? Mám zítra hned volat dr., ze tak dlouho krvacim? Jsem dost plašan, to ta moje úzkostná porucha

SarinkaCes
Nováček 8 příspěvků 04.11.18 20:39
@Mellisa64 píše:
Já mám „normálně“ menstruaci 13-15 dní :think:

A to tak mas odjakživa?

SarinkaCes
Nováček 8 příspěvků 04.11.18 22:02

Holky,to fakt nemá žádná z vás podobně problémy? :zed:
Ja vím, ze můj příspěvek je hrozně dlouhý a nechce se to číst :D
Ale doufam ze mi někdo napíše :*

Mellisa64
Povídálka 44 příspěvků 04.11.18 22:57

@SarinkaCes ano, ,

Sezzi00000
Nováček 6 příspěvků 07.11.18 14:52

Prosím o radu. Mám menstruaci od soboty a začala teda pěkně zprudka. V sobotu, neděli silné krvácení celý den. V pondělí krvácení silné jenom dopoledne cca.do 12 a pak nic. V úterý už jsem si myslela že je vše OK a ráno jen slabě ale pak ze mě začaly téct proudy tmavé krve a musela každou hodinu na záchod. Dnes ve středu-ráno zase silné a proud ale teď odpolko nic. Nevíte jestli je to normální? Nikdy jsem to takto neměla. Děkuji za odpověď

SarinkaCes
Nováček 8 příspěvků 07.11.18 22:25
@Sezzi00000 píše:
Prosím o radu. Mám menstruaci od soboty a začala teda pěkně zprudka. V sobotu, neděli silné krvácení celý den. V pondělí krvácení silné jenom dopoledne cca.do 12 a pak nic. V úterý už jsem si myslela že je vše OK a ráno jen slabě ale pak ze mě začaly téct proudy tmavé krve a musela každou hodinu na záchod. Dnes ve středu-ráno zase silné a proud ale teď odpolko nic. Nevíte jestli je to normální? Nikdy jsem to takto neměla. Děkuji za odpověď

A kolik je Ti roku?
Můžou to být rozhozene hormony
Ja dneska asi konečně dokrvacela…po 11 dnech :zed:
Tmavá krev je v pořádku, je to krev starší kterou jsi asi měla uvnitř

adelynn
Nováček 8 příspěvků 09.11.18 17:59

Potřebovala bych taky radu. Dnes je to 13ty den co sem začala brát poprvé v životě antikoncepci a začala sem ji brát první den MS a zatím mi neskončila. Před den mám jen takové spineni ale večer i protykam :/ nevíte co s tím mám delat? Je to v poradku? Doktor říkal ze mám zvýšenou sliznici a píchl mi i injekci má vyvolání MS. Ale hodně mi to už vadí a nikdy sem to neměla déle než 7 dni.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 6 inzerátů 09.11.18 18:04

@adelynn máš teda 13 dní Ms a doktor ti ještě píchl vyvolávačku? to nějak nechápu, nebo mi uchází účinek této injekce..ale počkala bych asi se fakt jen splašily hormony, :nevim: to přejde, a pro příště se to už srovná

adelynn
Nováček 8 příspěvků 09.11.18 18:20
@Pennya píše:
@adelynn máš teda 13 dní Ms a doktor ti ještě píchl vyvolávačku? to nějak nechápu, nebo mi uchází účinek této injekce..ale počkala bych asi se fakt jen splašily hormony, :nevim: to přejde, a pro příště se to už srovná

Nene,doktor mi píchl vyvolávacku protože sem to přes 3 měsíce nedostala, a teď to mám už ten 13tej den od ty injekce.. ale taky jen doufam ze sou to hormony..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >