Nelidské chování v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 16:59
Nelidske chovani v praci

Ahoj, potrebuji od kohokoliv poradit co mam delat jsem uplne psychicky vyrizena z prace.
Mame smeny na pristi mesic a ja mam 207 hodin z toho 12 nocnich(ne­pretrzity provoz).
Dale v prosinci mam nocni o vanocich i silvestra a uz s tim nejde nic delat.
Jsem tu teprve 1 mesic ale nemuzu skoncit protoze ve smlouve nemam zkusebni dobu.
Prosim o pomoc co mam delat a jak odsud nejrychleji pryc, jinou praci mi nedela problem si sehnat.
Take jsem cetla ze zamestnavatel by mel pro nocni smeny zajistovat obcerstveni, je to pravda? Nic zadarmo rozhodne nemame.
Omlouvam se za anonym, ale je to hodne osobni.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 24.10.18 17:09

Porušuje nějakým zpusobem smlouvu? Jakou máš výpovědní lhůtu? V životě jsem nedělala na směny a nevím, co tam je běžné, ale smlouva snad říká počet hodin atd. Kamarádka kdysi spadla do něčeho podobného a vyřešila to odchodem na nemocenskou

Uživatel je onlineLioness34
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 24.10.18 17:11
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuji od kohokoliv poradit co mam delat jsem uplne psychicky vyrizena z prace.
Mame smeny na pristi mesic a ja mam 207 hodin z toho 12 nocnich(ne­pretrzity provoz).
Jsem tu teprve 1 mesic ale nemuzu skoncit protoze ve smlouve nemam zkusebni dobu.
Prosim o pomoc co mam delat a jak odsud nejrychleji pryc, jinou praci mi nedela problem si sehnat.
Take jsem cetla ze zamestnavatel by mel pro nocni smeny zajistovat obcerstveni, je to pravda? Nic zadarmo rozhodne nemame.
at to je jak je většinou je zkušební doba a když ne - nechápu ze jsi to podepsala, musí tam být výpovědní lhůta. Muže být až 2mes nebo to zkus na dohodu. Pokud ne a opravdu tam nemůžeš vydržet tak bych sla na PN

Uživatel je onlineLioness34
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 24.10.18 17:12
@Lalelale píše:
Porušuje nějakým zpusobem smlouvu? Jakou máš výpovědní lhůtu? V životě jsem nedělala na směny a nevím, co tam je běžné, ale smlouva snad říká počet hodin atd. Kamarádka kdysi spadla do něčeho podobného a vyřešila to odchodem na nemocenskou

Jistě - výpověď a pn do doby než skončí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:12

Nejrychlejší vyhazov - najdi si jinou práci a prostě do současné práce bez omluvy nepřijdeš. Za absenci je okamžitý vyhazov v naprosté většině případů. Je to teda sviňárna největší, ale pokud to opravdu chceš…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29040 příspěvků 24.10.18 17:14
@Lioness34 píše:
at to je jak je většinou je zkušební doba a když ne - nechápu ze jsi to podepsala, musí tam být výpovědní lhůta. Muže být až 2mes nebo to zkus na dohodu. Pokud ne a opravdu tam nemůžeš vydržet tak bych sla na PN

tak o PN, zda je důvodná musí rozhodnout lékař.Přesně důvod, proč jsou PN kritizovány pro častou účelovost.

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 24.10.18 17:22

Kolik máš hodin ve smlouve že máš oddělat? Zkušebka bývá 3 měsíce, pokud si tam měsíc můžeš v klidu z hodiny na hodinu odejít. :think: jinak o občerstvení na noční sem neslyšela že by měl někdo povinné :think:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8117 příspěvků 24.10.18 17:22
@Anonymní píše:

To tak bývá, že ze začátku si nemůžeš moc diktovat jak budeš sloužit a člověk spíš slízne to horší. To jsi čekala že budeš mít půlku prosince volno? O občerstvení na noční jsem nikdy neslyšela, ale už jsem dlouho nečetla zákoník práce tak se zkus začíst do něj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:29

@Lalelale 2 mesice ale uz bych tu nejradsi nebyla ani den, jen kdyz mam jit do prace uz se mi den pred svira zaludek a nemuzu stresem usnout

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:30

@Lioness34 co je PN prosim :)

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12764 příspěvků 24.10.18 17:31
@Kriss Tina píše:
Kolik máš hodin ve smlouve že máš oddělat? Zkušebka bývá 3 měsíce, pokud si tam měsíc můžeš v klidu z hodiny na hodinu odejít. :think: jinak o občerstvení na noční sem neslyšela že by měl někdo povinné :think:

píše, že tam zkušebka není. Ale o občerstvení na noční jsem taky nikdy neslyšela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:31

@terien pise nekdo neco o pulce prosince? :D jen bych rada nesla od 16:00-4:00 do prace vanoce i silvestr. A 207 hodin za mesic Vam prijde normalni?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:33

@Kriss Tina nemam bohuzel zkusebku ve smlouve takze zadnou nemam, a pracuji v nepretrzitym procozu takze spravne MAX 37,5 h za tyden by melo byt ale maji to osetrene ve smlouve ze nam muze zamestnavatel dat max. 200h prescasu za rok.. takze to jsou jakoby ty prescasy i kdyz to jsou proste normalni smeny jenom to maji takhle osetrene hodinove

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 24.10.18 17:35
@Anonymní píše:
@Lioness34 co je PN prosim :)

PN je pracovni neschopnost, zajdes k doktoru a pudes marodit. Ale ono je celkem běžné že nový zaměstnanci si vyžerou svátky apod, ty staly si většinou nadiktuji volno a kolikrát dává zaměstnavatel na vánoce třeba volno spíš lidem kteří doma mají menší děti. Jinak jako můžeš zkončit kdykolivy prostě nepřídeš do práce, ale nejspíš dostaneš paragraf a pak se blbě hledá nová práce, leda si rychle najít novou a do téhle už neprijit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:35

@Lioness34 na dohodu to nepujde to vim urcite, ten sef co tu je uz jen rve na nekoho ze si chce vzit dovolenou jestli si dela prdel, natoz kdyby chtel nekdo skoncit dohodou…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >