Neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 14:49
Nechopenka

Ahojte. otazka zní, musi vedet zaměstnavatel proc jsem PN? este nikdy jsem nebila PN, tak nevím. vím že je to hloupá otázka. bude to tam psát? :oops:

Reakce:
krokodylekx13
Nováček 7 příspěvků 24.10.18 14:51

uvidí razítko lékaře ale s čím marodíš ne.

ka2ka
Extra třída :D 13422 příspěvků 24.10.18 14:53

tak je tam číslo diagnozy když bude hodně zvědavý tak si to najde ale říkat to nemusíš

mall1976
Kecalka 362 příspěvků 24.10.18 14:54
@ka2ka píše:
tak je tam číslo diagnozy když bude hodně zvědavý tak si to najde ale říkat to nemusíš

Na dílech, které jdou zaměstnavateli dignoza není, ani nesmí být. Spíše někdy si to může odvodit podle razítka…

krokodylekx13
Nováček 7 příspěvků 24.10.18 14:55
@mall1976 píše:
Na dílech, které jdou zaměstnavateli dignoza není, ani nesmí být. Spíše někdy si to může odvodit podle razítka…

přesně tak

ka2ka
Extra třída :D 13422 příspěvků 24.10.18 14:56
@mall1976 píše:

aha to jsem si nevšimla, ale s tím razítkem máš pravdu :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 15:03

děkuji vam. trapná otazka vím :oops: . a muze PN odnést můj manžel? nebo musim já? :oops: :oops: :oops:

cecetka
Echt Kelišová 7627 příspěvků 24.10.18 15:05
@Anonymní píše:
děkuji vam. trapná otazka vím :oops: . a muze PN odnést můj manžel? nebo musim já? :oops: :oops: :oops:

Samozrejme, ze muze. Muzes to i poslat postou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >