Neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 14:49
Nechopenka

Ahojte. otazka zní, musi vedet zaměstnavatel proc jsem PN? este nikdy jsem nebila PN, tak nevím. vím že je to hloupá otázka. bude to tam psát? :oops:

Reakce:

krokodylekx13
Nováček 7 příspěvků 24.10.18 14:51

uvidí razítko lékaře ale s čím marodíš ne.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 14:53

tak je tam číslo diagnozy když bude hodně zvědavý tak si to najde ale říkat to nemusíš

mall1976
Kecalka 352 příspěvků 24.10.18 14:54
@ka2ka píše:
tak je tam číslo diagnozy když bude hodně zvědavý tak si to najde ale říkat to nemusíš

Na dílech, které jdou zaměstnavateli dignoza není, ani nesmí být. Spíše někdy si to může odvodit podle razítka…

krokodylekx13
Nováček 7 příspěvků 24.10.18 14:55
@mall1976 píše:
Na dílech, které jdou zaměstnavateli dignoza není, ani nesmí být. Spíše někdy si to může odvodit podle razítka…

přesně tak

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 14:56
@mall1976 píše:

aha to jsem si nevšimla, ale s tím razítkem máš pravdu :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 15:03

děkuji vam. trapná otazka vím :oops: . a muze PN odnést můj manžel? nebo musim já? :oops: :oops: :oops:

cecetka
Kelišová 7367 příspěvků 24.10.18 15:05
@Anonymní píše:
děkuji vam. trapná otazka vím :oops: . a muze PN odnést můj manžel? nebo musim já? :oops: :oops: :oops:

Samozrejme, ze muze. Muzes to i poslat postou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >