Neschopenka a brigáda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 23.10.18 18:48
Neschopenka a brigáda

Holky jsi si pro radu, mám rizikové tehotneství a jsem ode dneška doma na neschopence, nicméně mám k práci ještě brigádu kterou dělám z domova, můžu ji dělat v leže z postele. Ale otázka zní, můžu dělat tu brigádu z domova? Platí ta neschopenka pouze na to zaměstnání na hlavní pracovní poměr? Nerada bych pak měla nějaký problém třeba s vyplácením té nemocenské. Moc děkuji za všechny reakce :mavam:

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 23.10.18 19:32

Jj,mamka to takhle mela,na hpp mela neschopenku a na brigadu mohla bez problemu v dobe vychazek ;) je to ale nejaky rok zpatky,tak snad se Ti jeste ozve nekdo s aktualnim infem :)

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 23.10.18 19:33

@Twixinka díky :) tak já ji dělám doma z postele takže nemusím ani nikam docházet a hlídat si vycházky :)

Uživatel je onlineMelpel
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 23.10.18 19:41

Pokud je obsah práce rozdílný, tak ano, můžeš. V nějaké poradně psali, že když třeba řidič kvůli úrazu nemůže řídit, ale bude doma překládat texty z cizího jazyka, tak je to ok. Neschopenku má kvůli práci řidiče, kterou teď vykonávat nemůže, a že si k tomu našel brigádu, u níž je obsah práce úplně jiný, tak to s neschopenkou nekoliduje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >