Neschopenka a brigáda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 23.10.18 18:48
Neschopenka a brigáda

Holky jsi si pro radu, mám rizikové tehotneství a jsem ode dneška doma na neschopence, nicméně mám k práci ještě brigádu kterou dělám z domova, můžu ji dělat v leže z postele. Ale otázka zní, můžu dělat tu brigádu z domova? Platí ta neschopenka pouze na to zaměstnání na hlavní pracovní poměr? Nerada bych pak měla nějaký problém třeba s vyplácením té nemocenské. Moc děkuji za všechny reakce :mavam:

Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 5 inzerátů 23.10.18 19:32

Jj,mamka to takhle mela,na hpp mela neschopenku a na brigadu mohla bez problemu v dobe vychazek ;) je to ale nejaky rok zpatky,tak snad se Ti jeste ozve nekdo s aktualnim infem :)

Kriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 23.10.18 19:33

@Twixinka díky :) tak já ji dělám doma z postele takže nemusím ani nikam docházet a hlídat si vycházky :)

Melpel
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 23.10.18 19:41

Pokud je obsah práce rozdílný, tak ano, můžeš. V nějaké poradně psali, že když třeba řidič kvůli úrazu nemůže řídit, ale bude doma překládat texty z cizího jazyka, tak je to ok. Neschopenku má kvůli práci řidiče, kterou teď vykonávat nemůže, a že si k tomu našel brigádu, u níž je obsah práce úplně jiný, tak to s neschopenkou nekoliduje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >