Nemám mlezivo

Anonymní
22.5.21 18:28

Nemám mlezivo

Ahoj, chci se zeptat, za jak dlouho pousti z porodnice, kdyz nemam poradne mlezivo. V pondeli to bude přes 72 hodin. Odsavam tu, ale skoro nic neodsaju, jsem uz zoufala. Male daji strikackou cca 4ml na 1 kojeni.. Dekuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1830
22.5.21 18:32

Ono to chvíli trvá než se spustí mléko, musím pořád přikládat, a ne odsávat. Ty nemáš malou u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 18:33

@mamule42 mám u sebe, prikladam i odsavam..

• Citovat
  • Nahlásit
1830
22.5.21 18:41

A když zmáčkneš prsa tak ti něco vyteče, nebo vůbec nic. Mně to trvalo dlouho, až když mě pouštěli z porodnice, tak jsem začala mít mlíko, jinak cucala fakt jenom pár kapek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 18:43

@mamule42 z jednoho nic, z druheho minimum.. Posledni pocuranou plenu mela ve 2 rano.. Teda prvni a zatim posledni..

• Citovat
  • Nahlásit
1830
22.5.21 18:50

Neboj se malá mi taky nechtěla čůrat ani kakat. Už jsem byla na nervy, Pak to vzala z gruntu vše naráz, jak dlouho jsi po porodu. Pokud se ti mlíko neudělá tak se nic nestane dáš umělou výživu. Hlavně moc ty prsa neodsávej, spíš pořád přikládej, hlavně nebuď ve stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
22.5.21 19:31

Hlavne bud v klidu a nestresuj se, prikladej a ono se spusti, ja taky furt nic nic a vecer pred propustenim jsem se sla osprchovat a nepoznala jsem svoje prsa, nality o dve cisla vetsi :lol: fakt z minuty na minutu, po teple sprse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53778
22.5.21 19:42

Když píšeš, že to v pondělí bude 72 hodin, tak jsi rodila včera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12929
22.5.21 19:45

Kdy presne se mala narodila a jak casto kojis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 20:23

@ugluk ano, vcera.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 20:24

@Lucie_Sx kojim co 3 hodiny a potom jeste odsavam. Narodila se v patek nad ránem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 20:27

@mamule42 ja se desim toho, ze by nas tu treba chteli nechat dyl, to prostredi me stresuje dost, porad musite to, musite tamto, kazdy rekne neco jineho..

• Citovat
  • Nahlásit
1830
22.5.21 20:40

Neboj nenechají, kvůli tomu že nemáš mlíko si tě tam nenechají, pokud nebude mít malá žloutenku tak normálně pustí domů. Taky mě dost nervovali, nenech se rozhodit. Buď v klidu, přikládej a kdyby se ti to fakt nedařilo tak začneš doma s UM. Raději klidné dítě s UM než kojené s málo mlíkem a soustavně plačící.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
22.5.21 20:52

Hlavně klid, žádné nervy.. i s nekojeným dítetem, nebo se žloutenkou můžete jít domů, pokud chceš, klidně hned, jen by to chtělo pořešit výživu, buď domů laktační poradkyni, pokud bys to sama nedávala, nebo holt mlíko a flašky, to už je na tobě.. ale aby ses dostala do nějakého extra stresu v nemocnici, to by bylo zbytečný.. uvidíš, že to zmáknete a za brzy budete doma pohromadě a spokojený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53778
22.5.21 21:37

Počkej, den po porodu je absolutně normální, že z prsou nic neteče! Odsávačka ti v ničem nepomůže, schovej ji, s miminkem se tul a nech ho co nejvíc sat, ono to trvá pár dní. Nikdy jsem neměla potřebu zkoumat, jestli z prsou cokoliv vymacknu, natož ofsajdu, prostě jsem přikládala, kdykoliv bylo třeba. U obou dětí se mi prsa nalila po třech dnech od porodu, do té doby ani mililitr a dítko rozhodně hlady nezahynulo, takhle to příroda zařídila a je to zcela přirozené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat