Nemám ovulaci - rešení?

Anonymní
6.3.21 01:37

Nemam ovulaci - reseni?

Zdravim, damy (a panove).

Nedavno jsem si uvedomila absenci telesnych priznaku ovulace, drive pritomnych a jasne postrehnutelnych. Ovulacni testy a mereni teploty mou domněnku potvrdily.

Je mi 26 let, dosud jsem neuzivala zadne hormonalni preparaty, zadne interrupce, nic. Muj celkovy zdravotni stav je az na par neduhu dobry, ony neduhy by dle lekare nemely mit na toto vliv. Muj zivotni styl (strava, pohyb) se meni spis k horsimu.

Prosim holky, ktere mely podobny problem, zda byste mi napsaly, co vam pomohlo. Dam tomu par mesicu „domaci“ lecby a upravy zivotniho stylu, nedojde-li ke zlepseni, budu resit s lékařem. Pomohly vam treba byliny, specialni cviceni, apod? Nebo treba nejaky kouzlo? :lol: Tesim se na odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.3.21 07:40

Nejak nechapu zdejsi nazory..co to jako ma byt za prispevky do diskuzi??? :poblion:

Autorce: myslim, ze ovulaci ovlivnuje kontryhel (caj). Nejsem si na 100% jista, jestli ji jen posouva nebo vyvolava. Mrkni na net, treba ti to pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 09:04

Nedávno mi jedna kamarádka říkala, že řešila s gyndařem problém s otěhotněním („problém“ rozuměj, že jí to nevyšlo první dva měsíce, chtějí první miminko). A on říkal, že v dnešní nové době většina žen ovuluje třeba jen 4× ročně, že je to odkaz našeho životního stylu atd. Já na sobě ovulaci teda nikdy nepozorovala, že bych ji vycítila a něco bylo na mě jinak. Zkusila bych si být tebou udělat ovulační test 14 dní před menses a jinak to neřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat