Jak řešit premenstruační syndrom

Anonymní
5.3.21 22:06

Jak řešit premenstruační syndrom

Krásný den všem:-).
Moc prosím o vaše zkušenosti co se týká PMS. Já už jsem upřímně zoufalá. Je mi 21 let a teprve nedávno mi začaly měsíčky chodit alespoň 1× za 3 měsíce. Předtím jsem měla problém, jelikož jsem měla něco jako poruchu příjmu potravy. Každopádně s měsíčkama přišel premestruační syndrom. Zpočátku jsem nevěděla o co jde a proč se chovám jak šílená, ale teď už vím, že je to PMS. Je se mnou i 3 až 4 týdny před menzes a je to stav, kdy ztrácím sama sebe. To je nejvýstižnější. Mám sklony se sebepoškozovat, nemám se ráda, vidím jen své chyby z minulosti, mám na mysli například jednu destruktivní myšlenku celý den a nejsem schopná se jí zbavit. Navíc jsem v období, kdy se celkově hledám a poznávám a tak se v podstatě obviňuji že nepracuji, že jsem jednoduše úplně k ničemu a nevidím v ničem smysl. Nejde popsat, co všechno cítím, jednoduše je to zmatek a nedokážu kolikrát ani nic udělat v domácnosti a nebo se stýkat s lidma. Nedokážu si ani představit, jak to budu zvládat až začnu pracovat či až se bude řešit něco důležitého. Léčím se alternativně - tradiční čínská medicína, homeopata, bylinky, meditace. Ale PMS je tu pořád. Sice zeslábl; nechám tomu ještě čas, ale je to destruktivní a pokud se to v rámci půl roku/roku nezmění…nevím už co dál. Proto jsem se chtěla zeptat, jak jste se s PMS vypořádali vy? Přemýšlela jsem už i o psychofarmakách.. Máte s nimi některá zkušenost v souvislosti s PMS?
Moc vám děkuji za příspěvky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16137
5.3.21 22:25

Na gynekologii.

Je možné že tam sedí nějaký zádrhe jako třeba PCOS.

Vykašli se na placebo a vyhazování peněz a začni to řešit tak, aby to mělo efektivní výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
6.3.21 12:48

3-4 týdny před MS asi nebude úplně PMS ne? Jestli spíš nemáš normální psychický potíže po prodělaných potížích s příjmem potravy. Být tebou, jdu k psychologovi. Nebo obvodní nejdřív a on tě pošle dál :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat