Nemám tam chodit, proč?

Anonymní
29.6.21 10:17

Nemám tam chodit, proč?

Dobrý den, mám na vysvědčení 5 trojek a chtěla bych na 100% na učiliště. Ale, lidi mi říkají že mám na víc a že mám jít na maturitní obor. Já toužím jít na ten obor na učilišti a pak si maturitu chci dodělat..
Jinak trojky mám z jazyků, matematiky a fyziky.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
768
29.6.21 10:19

Dělej co chceš ty, když jsem byla na škole babička mi do toho kecala, a doteď ji to nemůžu vnitřně odpustit že mě přesvědčila.

• Nahlásit
18142
29.6.21 10:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám na vysvědčení 5 trojek a chtěla bych na 100% na učiliště. Ale, lidi mi říkají že mám na víc a že mám jít na maturitní obor. Já toužím jít na ten obor na učilišti a pak si maturitu chci dodělat..
Jinak trojky mám z jazyků, matematiky a fyziky.

A teď končíš osmičku? Kteří „lidi“ ti to říkají? Učitelé, rodiče, kamarádi? Ne na všech učilištích lze navázat na maturitu a hlavně si tím prodloužíš studium. O jaký obor jde?

• Nahlásit
6636
29.6.21 10:20

A je to tady zase :zed: :roll: Už se zase trollí :roll:

• Nahlásit
Anonymní
29.6.21 10:22
@unuděná píše:
A teď končíš osmičku? Kteří „lidi“ ti to říkají? Učitelé, rodiče, kamarádi? Ne na všech učilištích lze navázat na maturitu a hlavně si tím prodloužíš studium. O jaký obor jde?

Ano chodím do 8.tridy (průměr mám 1,8-1,9 sama za sebe si myslím že nic moc) Říká mi to rodina i kamarádi podstatě i učitelé. Je to obor kadeřnice takže lze navázat na nástavbu vlasová kosmetika nebo podnikání.

• Nahlásit
53528
29.6.21 10:22

Už zase, kolik lidí Tě to říká od včerejšího dne :lol:

• Nahlásit
Anonymní
29.6.21 10:23
@bartsch píše:
A je to tady zase :zed: :roll: Už se zase trollí :roll:

Netrolim. Mám za to že se trolí když se vymýšlí témata která jsou vymyšlená.

• Nahlásit
18142
29.6.21 10:23
@Anonymní píše:
Ano chodím do 8.tridy (průměr mám 1,8-1,9 sama za sebe si myslím že nic moc) Říká mi to rodina i kamarádi podstatě i učitelé. Je to obor kadeřnice takže lze navázat na nástavbu vlasová kosmetika nebo podnikání.

No pokud víš, že tohle v životě chceš dělat, tak se vykašli na okolí. Máš-li tuhle jistotu, máš toho víc, než většina tvých vrstevníků.

• Nahlásit
13790
29.6.21 10:24

Už zase troll. @admin
To už je nemoc. :zed:

• Nahlásit
6636
@Markéta80 píše:
Už zase, kolik lidí Tě to říká od včerejšího dne :lol:

Kdyby jen od včerejšího dne. Tohle je tady už několik týdnů a frekvence se zvyšuje :zed:

• Nahlásit
Anonymní
@unuděná píše:
No pokud víš, že tohle v životě chceš dělat, tak se vykašli na okolí. Máš-li tuhle jistotu, máš toho víc, než většina tvých vrstevníků.

Děkuji za smysluplné odpovědi a podporu. :kytka:

• Nahlásit
993
29.6.21 10:27

Známky máš na střední školu, já měla i 2× 4. A na střední jsem šla a v pohodě. Jinak bys musela pak na nástavbu, tu máš na 2 roky a učení mnohdy náročnější, než za ty 4 roky (kamarádka tak šla).

• Nahlásit
2969
29.6.21 10:31

Jdi dělat to, co sama chceš. Je to tvůj život a ty to budeš dělat celý život. Maturitu si můžeš udělat i jako kadeřnice. Pokud jsi šikovná a práce by tě bavila, máš ráda komunikaci s lidmi, jdi do toho! Vyděláš si slušné peníze a budeš dělat hezkou a potřebnou práci. Na nějakou střední školu, která by tě nebavila a trápila by ses tam, se vykašli.

• Nahlásit
Anonymní
29.6.21 10:31
@Mgree píše:
Známky máš na střední školu, já měla i 2× 4. A na střední jsem šla a v pohodě. Jinak bys musela pak na nástavbu, tu máš na 2 roky a učení mnohdy náročnější, než za ty 4 roky (kamarádka tak šla).

Já vím každý mi to říká že mám na víc než na blbou kadeřnici, ale kadeřnici být chci. Vůbec nevím kam jinam bych šla.
Zdravka= dělá se mi blbě z krve, očkování a všeho tohohle.
Ekonomka/obchodka= nesnáším sezení v kanclu atp..
Cestovní ruch a hotelnictví= nejdou mi jazyky

To je právě ono mě baví dělat účesy atp..

• Nahlásit
3894
29.6.21 10:32

Moje kadeřnice je třeba velice šikovná slečna. Byla v podstatě jedničkářka, oba rodiče vysokoškolsky vzdělaní, nejdřív nemohli zkousnout, že ona chce jít „jen“ na kadeřnici. Ale byl to její sen, tak si ho prosadila. Teď ve 30+ má svůj vlastní salon, pod sebou další 3 kadeřnice a myslím, že se ji vede velmi dobře a je spokojená. Díky tomu, že na to má trochu i tu hlavu, dokázala si to vše sama vybudovat a prosadit se. Maturitu si dodělávala dálkově při práci na nějakém ekonom. liceu. takže to není jen o známkách. Pokud jsi si jistá, že je to to, co tě bude v životě naplňovat, směle do toho.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat