Překlad jedné strany z češtiny do němčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Unblessedbeauty
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 09:02
Němčina - překlad

Ahoj holky, je tu prosím někdo, kdo by mi přeložil jeden text z češtiny do němčiny? :( (Max 1 stránka, nic složitého, jen aby to bylo gramaticky správně.) Hrozně by mi to pomohlo, moc prosím…

Reakce:

renduli
Závislačka 3043 příspěvků 30.03.18 09:51

@Unblessedbeauty Možná bys byla se svou prosbou úspěšnější, kdybys to zkusila přeložit sama a tady požádala o opravu.

Unblessedbeauty
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 10:32

@renduli ale mně němčina moc nejde, proto tady vyhledávám pomoc…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 30.03.18 10:49

A proč by to někdo zadara dělal? :think: Jestli nemáš nějakého dobrého známého tak si najdi v okolí překladatele a normálně si to nech udělat jako zakázku.

Unblessedbeauty
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 11:12

@sladke-mameni a proč ne? :) Nechci po nikom x stránek těžkého překladu, nic složitého, zabere to chvilku. Pokud vy pomoct nechcete, nechápu, proč se ozýváte… Chtěla jsem pomoct s překladem, ne rady co mám a nemám udělat :) pěkný den ;)

fia80
Závislačka 2977 příspěvků 30.03.18 18:52

Příští rok bych ti to přeložila. Letos zatím bojuji s kursem B1, takže si myslím, že by to nebylo úplně gramaticky správné.

Zkus na Facebooku nějakou skupinu, kde žijí lidé v Německu. Třeba, pokud se někdo bude nudit, tak by ti to mohl přeložit. Pokud bys už měla německý text přeložený, tak bych věděla o skupině, kde by ti to opravili, aby to bylo gramaticky OK - ale jsou to cizinci, kteří se německy učí a mají různou úroveň němčiny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >