Překlad jedné strany z češtiny do němčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Unblessedbeauty
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 09:02
Němčina - překlad

Ahoj holky, je tu prosím někdo, kdo by mi přeložil jeden text z češtiny do němčiny? :( (Max 1 stránka, nic složitého, jen aby to bylo gramaticky správně.) Hrozně by mi to pomohlo, moc prosím…

Reklama

Reakce:

renduli
Závislačka 2882 příspěvků 30.03.18 09:51

@Unblessedbeauty Možná bys byla se svou prosbou úspěšnější, kdybys to zkusila přeložit sama a tady požádala o opravu.

Unblessedbeauty
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 10:32

@renduli ale mně němčina moc nejde, proto tady vyhledávám pomoc…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 30.03.18 10:49

A proč by to někdo zadara dělal? :think: Jestli nemáš nějakého dobrého známého tak si najdi v okolí překladatele a normálně si to nech udělat jako zakázku.

Unblessedbeauty
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 11:12

@sladke-mameni a proč ne? :) Nechci po nikom x stránek těžkého překladu, nic složitého, zabere to chvilku. Pokud vy pomoct nechcete, nechápu, proč se ozýváte… Chtěla jsem pomoct s překladem, ne rady co mám a nemám udělat :) pěkný den ;)

fia80
Závislačka 2842 příspěvků 30.03.18 18:52

Příští rok bych ti to přeložila. Letos zatím bojuji s kursem B1, takže si myslím, že by to nebylo úplně gramaticky správné.

Zkus na Facebooku nějakou skupinu, kde žijí lidé v Německu. Třeba, pokud se někdo bude nudit, tak by ti to mohl přeložit. Pokud bys už měla německý text přeložený, tak bych věděla o skupině, kde by ti to opravili, aby to bylo gramaticky OK - ale jsou to cizinci, kteří se německy učí a mají různou úroveň němčiny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Decibely lásky Tamary Klusové: Malou Jenovéfu vystavuje ohlušující síle reproduktoru

Tamara Klusová (30) vyrazila také na pražský festival Mezi Ploty a vzala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Vajíčka k snídani, chia k svačině. Potraviny, které zasytí na dlouho

Hubnete nebo se prostě snažíte udržet si váhu, ale kazí vám to mlsná, která... číst dále >

Reklama