Nemilujeme se často

Anonymni
12.12.08 00:33

Nemilujeme se často

Hledám radu, možná vypovídání se, jako mnohé holky tady.
Jsme s manželem 6 let + 3 roky před tím (chození), celkem 9 let. On byl od začátku velmi iniciativní, co se sexu týkalo a týče. Asi normální chlap. Ale v tomhle se jaksi moc nepotkáváme. Možná na mě byl ze začátku hr a mně se nechtělo, byla jsem plachá a stydlivá. Oba jsme byli „první“, ale u kluků je to něco jiného, aspoň myslím. Přijdou si k orgasmu snad pokaždé, tak jim u toho nic nechybí. Co je orgasmus jsem poznala tak za poslední rok. Před tím nic.
Co je ale problém, že by rád, abych si vyholovala intimní místa. Když přistoupím na kompromis a nechám si ve předu naváděcí proužek, není spokojený a tak „tlačí“ na pilu a na moji psychiku, že mám stejně pocit, že jsem udělala nebo spíš neudělala něco, jak mělo být. Chtěl by to úplně. Chce abych nosila tanga. Nemám je ráda. Chce, abych nosila minisukýnky a vyzývavé prádýlko. Ale nějak nechápe, že po celodenním kolotoči pomalu nevím, kde končí den a začíná večer nebo už dokonce noc. A tak se sem tam přemůžu a to mu nestačí. On chce, aby to vycházelo ze mě. Nemůžu ale předělat sama sebe, vždyť by to bylo nepřirozené. On by si nejradši naprogramoval, jaká mám být a pak by pustil „on“ a byl by spokojený.
A tak mi před dvěma dny oznámil, že už ho to nebaví, že se musí doprošovat a čekat a ono nic. Ale že by udělal nějaké romantické gesto, hned by to bylo veselejší. Říkala jsem mu to, že bych si přála romantiku, dáreček a tak. Řekl, že když uvidí snahu, že když budu taková „sexy vyholená a tak“ že mu to za to stojí a bude se snažit. Jinak se mu moc nechce a není motivovaný. Teď odcházel spát a ani mi nedal pusu, když jsem ztropila humbuk, tak mi dal pusu zezadu na hlavu. Řekla jsem, že to bylo jako jeptišce. Odcházel a s povzdechem mi řekl, že si taky připadá jako v klášteře. Jak ho nakopnout?

1. Nechci, aby mě měnil, když se mi nějaké věci nelíbí a když mu chci udělat radost a udělám kompromis a přemůžu se, tak by to mohl aspoň ocenit
  2. Mohl by dělat nějaká romantická gesta, i když by se u toho taky přemáhal, to je přece fér.
    Za takové „tupé“ domácí situace se mi do toh chce ještě míň a jemu asi taky. Vůbec nevím, jak to udělat, abych byla taková, jakou by chtěl a aby to vycházelo všechno z mého přesvědčení. To by mi musel každý týden skládat vlastní básničky. :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1293
12.12.08 00:41

No tak jsem se šla podívat… O ČEM SE TO TADY PÍŠE!!!! (je už po desátý, žejo, tak co bych nekoukla).
Věz že tyto situace nastávají i z „druhé strany“. Jakože mužovi se nechce.

Ale - jak to teda popisuješ - promiń - a neuraž se - když se ptáš, jak ho nakopnout, tak Ti teda radím, že POKUD NAKOPNOUT, TAK NEJLÉPE DO ZADKU :lol: :lol: :lol:
Víš co? Já tomuhle říkám „prasečinky“. Nikoli v urážlivém slova smyslu. My se třeba o tom doma nebavíme protože nám to připadá tak nějak trapný.
Ovšem známé o tom vedou s partnery diskuze, a já se nemůžu zbavit pocitu, že na tyto „prasečinky“ musí být dva. Neboli: musíš být jaksi sama názorově orientovaná (a taky svými potřebami orientovaná) na tyto věci.
Nutit do toho někoho (a to co popisuješ, je už z jeho strany docela krutej diktát!!!) - to asi nemá cenu. Ty se podle mě akorát pak cítíš ponížená. On stojí o nějakou sexuální bohyni nebo co???

Já bych ho kluka zaměstnala - vrazit do ruky utěrku, vařečku a vysavač ať se hoch nenudí a pak můžeš vyzývavě mejt okna v sexy prádélku :lol:
třeba by mu ten pohled zespoda připadal rajcovní.

A bacha - tyto typy rády hledají povyražení tam , kde ho najdou.
Takže rozmysli: buď mu vyhovíš a budeš se teda děsně přemáhat, nebo existuje možnost že si tyto své požadavky a potřeby bude shánět jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.12.08 00:47

Tak tím už mi i párkrát vyhrožoval. Že za sebe neručí, že když to nebude, tak to bude někde jinde, ať se nedivím. Ale já si uvnitř připadám normální a slušná, proč bych měla pykat za to, že má takové choutky?
Jo a když po něm chci práci, tak ji udělá, ale stejně si myslím, že se nepředře, že to tak musím říct. A už vůbec nesmím „brblat“ nebo jen „zanadávat“, to je oheň na střeše, ale když se do stejné situace dostane on, tak nadává a když mu říkám, že já nesmím, odpoví, že to je něco jiného. To si snad ale asi dělá srandu.

• Nahlásit
  • Citovat
1293
12.12.08 00:50

JO a taková P.S. pro Tebe:
na jeho podmínky bych přistoupila s podmínkou „něco za něco“.
Ber to trochu s humorem. Řekni mu, že splníš jeho požadavky, pokud on večer napochoduje do ložnice v latexu. Že tě to jako strašně rajcuje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Případně bych trvala na oděvu ve stylu YMCA. Ale bacha. Při kladení této podmínky musíš mít děsně vážný výraz. :lol: :lol: :lol: :lol:
pro inspiraci zde haha - a ještě mu k tomu přidej MOŽNOST VOLBY: ŽE SI MŮŽE VYBRAT KTERÝKOLI Z TĚCHTO OUTFITŮ :lol: :lol: :lol:

INSPIRAČNÍ ODKAZ ZDE!!!
http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
12.12.08 00:53

Juj Anonymní tys mezitím odepsala!
To jsem ráda.
Zkus ty srandičky- vyrazíš mu dech třeba 8) 8) 8) ale pozor - vážná tvář!
Hele milej zlatej. Dlouho jsem Ti něco tajila. Líbí se mi chlapi v latexu. :lol: :lol: :lol: Tyjo promiň, já ho neznám, ale docela se tady skládám smíchy protože si představuju ten jeho výraz, kdybys mu tohle řekla :lol: :lol: :lol:
Anonymní to je škoda že se neznáme.
Já se trošku v těch chlapských mrškách vyznám :lol: nebylo to tak vždycky, ale teďka rozeznám typ chlapíka během desetiminutového rozhovoru - rozhodně teda v té oblasti, co se tady bavíme :lol:
tééééda ale - to co píšeš - to bych mu dala sežrat že by se z toho zakuckal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
12.12.08 00:57

Anonymní.
Dokaž, že jsi ŽENA!!
ne sexuálně, ale názorově. Fandim Ti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.12.08 01:02

Děkuji za podporu, konečně se mě někdo zastal. On to bere za samozřejmé, že takové sexy praktiky existují a už nebere, že to někoho neoslovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.12.08 01:03

Myslí si a dává mi to několik let najevo, že já jsem divná. Houby. Jsem normální. A díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.12.08 01:05

To jsem potřebovala slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
1293
12.12.08 01:24

Tyjo Anonymní,
já si teď chabě vybavuji - jednoho takovýho jsem znala! Přísné požadavky. Tanga a zá:,–(ně jen tanga, a proooooč ale ty nalakovaný nehty? (o tom zbytku teda pomlčim, protože tam jsme se BOHUDÍK nedostali :lol: :lol: ) ale stihl mi toho navyprávět spoooostu a spooooustu o svojí bývalé. A že po ní „ty věci“ vyžadoval pětkrát denně, a další podrobnosti.
Ale to jsem ňák odbočila.
A tak jsem ho postavila před takovou otázku: Proč tanga ANO, a proč nalakovaný nehty NE. Odpověď zněla: tanga ano, protože NEPŮLÍ ZADEK, a nalakovaný nehty ne, protože TO NENÍ PŘIROZENÉ.
A tak říkám „vidíš hochu, ty chceš ženskou přirozenou?? Tak fajn. Přirozenost = neoholený nohy (jakožto ani nic ostatního), nenalíčená, spoďáry bavlněný bombarďáky, a prostě NATURAL. Mít silonovou šňůru v zadku - ZKOUŠEL JSI TO NĚKDY???“
A úderem této výměny názorů jsme se rozešli :lol:
Ježiš děkuju si za svou tehdejší duchapřítomnost.
Ještě by to na mě bývalo vlezlo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.12.08 01:40

Jsem jiná anonymní.

Pitrisku, ty jsi opravdu brilantně vystihla podstatu problému, mám doma to samé. Sto chutí nakopnout do zadku - neb to není pouze o sexu, ale stejně tak je to SE VŠÍM. Mohla bych se podepsat pod všechno, co píše zakladatelka. Tvoje odpověď mi fakt pomohla.

Měj se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
1293
12.12.08 01:51

Já tušila že jich takových bude víc....... těch mužíčků :lol: ačkoli tamten můj kamarád byl skutečně ojedinělý.
K jeho celkové auře se přidružil ještě fakt, že na svůj sličný obličej používaj dámský pleťový krém a k tomu se pravidelně mazal tělovým mlékem. Prostě narcis, a totéž vyžadoval od svých partnerek. Svého času jsem to jaksi považovala za standard :lol: :lol: :lol: jo to jsem byla holka mladá.
Bože díky za normální muže. To nevadí že jim občas jedou nohy. Nohy jdou umejt. Horší je, když jim to jede v hlavě. TO NEVYMEJEME DÁMY.

Asi stárnu. Když je chlap inteligentní (nemusí mít vysokou. I magoři maj někdy vysokou) a má jemný chování - potom může bejt plešatej (nemyslím oholený vlasy, ale doopravdy plešatej), obtloustlej, starej nebo třeba černej, ale když má srovnaný priority - tak ježišmarjá boží jméno beru nadarmo, ale to je potom dar z nebes!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
12.12.08 03:28

ahoj, koukám, že na moji bezesnou noc super téma.

milé anonymní, já být váma bych se přestala přizpůsobovat. to vám to ponižování nevadí? protože co je to jinýho. vy se můžete strhat a miláček bude ještě diktovat????

já se holím na proužek(pro sebe a svůj pocit čistoty), ale když se mi nechce, nechám třeba týden a hotovo a to máte slyšet toho mýho. co to je? to už nic nechcu a blablabla. jsem se jednu naštvala. a říkám no jsem přírodní jako ty. protože on se třeba den nevykoupe a pak něco chce. ale samo vyholený. takže neee. od té doby mu pokaždé řeknu, že je přírodno a hotovo.
a tanga? od prvního porodu prostě nosím bavlněný boxerky a nic jinýho a zvykl si.

držím vám palce a zvažte zda takovej chlap stojí za život s váma. vy jste někdo, i to že to dokážete sem napsat a on vám bude diktovat::::?

r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.12.08 06:41

Anonymní č. 3,
prožívala jsem si něco podobného, manžel chtěl abych se holila, mám nosit vyzívavé prádlo, v postely dělat věci, které mi nejsou zrovna 2 x po chuti. Po porodu nebyla chuť na sex vůbec, každé jeho tulení mi přišlo „nechutné“. Prostě jsem byla utahaná jako kotě a na nic jsem neměla náladu. Manžel mi začal říkat frigidko, nic s tebou není, najdu si milenku,......... . Po nějaké době jsem zjistila, že mě fakt podvádí, ale né tak, aby měl jednu stálou, ale pokaždé jinou. Chjo, tenkrát bylo hodně zle. Měli jsme před rozvodem, ale jelikož zjistil, že mě nechce ztratit a ani děti, tak jsme teďka jako dvě hrdličky - ale stálo mě to spousty nervů a strachu. Co se týče toho holení, tak ze začátku jsem taky nechtěla. Teďka se holím, ale né, že bych byla se žiletkou denně. Prostě to patří k mé hygieně, holím si nohy, v podpaží, tak i tam. Ale když se mi někdy prostě nechce a on do mě rýpe, že jsem jako opice, tak mu odpovídám, že až se začne holit on, tak já se také budu holit pravidelně. Sexy prádélko? Jsem stydlivka, ale on do mě ryl tak dlouho, že jsem se naštvala, a začala jsem ho nosit. Ale jen když jsem šla někam bez něj. To pak bylo řečí, kam chodím takhle oblékaná. Tak jsem mu říkala, že sám chtěl abych se oblékala vyzývavě. Pak zmlknul. Myslím, že se v tomhle dá chlap celkem převychovat. Horší je to s tou pomocí doma. Než se ho o něco prosit, tak dělám deset věcí najednou. Nejvíc mě dokáže vytočit, když ho hodinu prosím, aby mi vysál koberce, že já připravuji večeři, potom to vzdám, začnu vysávat sama a když mám skoro hotovo, tak zvedne zadek od PC a začne mi tahat vysavač z ruky, že on to přeci vysaje. A pak má kecy, že ho vlastně vůbec nepotřebuji, že je doma zbytečný. To mám potom chuť ho zabít :-(

• Nahlásit
  • Citovat
12688
12.12.08 07:29

Tedy takového manžela/přítele bych též nakopla do zadku. Co mě ale zaráží je, že anonymní je s ním celkem devět let a až teď jí vadí, co po ní chce? To nebyl takový pruda ze začátku nebo se jí lépe dělaly kompromisy a teď už přetekl pohár?

Myslím, že svého chlapa budu nosit na rukou, jak je skvělý. Nožky jsem sem tam neměla do hladka oholené už pár dní vztahu a klín se mi taky občas nechce „kadeřničit“, takže skorem přírodní a doma je ticho :-)

Anonymní, jak radí holky, asi bych po něm taky chtěla něco, co by mu určitě bylo proti srsti. Ten latex zní dobře a nebo nějaký pěkný převleček, třeba zdravotní sestřička nebo tak něco :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama