Jak dál v menželství

Anonymni
29.11.08 14:04

Jak dál v menželství

Ahoj holky, už nevím co mám dělat a jak vše vyřešit.S manželem jsme spolu 8 let a z toho 3 roky manželé,máme 26 měsíční holčičku a teď k tomu problému . Asi před měsícem a půl přišla krize na manžela ( jeho první krize,co jsme spolu),říkal,že ho nic nebaví a že neví z čeho to má.Já jsem si myslela,že je to z toho,že v práci toho má hodně,pak že to může mít ze stěhování,přestěhovali jsme se do bytu po jeho rodičích a mohla na něj dolehnout krize,že se vrátil do bytu,kde vyrůstal a kde prožíval své mládí Řešili jsme to ,ale změna žádná nenastala,taky jsem se ho ptala,jestli nemá jinou,ale odpověď zněla " že určitě ne!!!! Tak jsem to zase chvilku nechala a asi po nějaké době,přišel den D!!!!! Ještě musím říct ,že i mě začalo hrozně vadit,že je takoví jiný,moc nekomunikuje a pořád jsem viděla,že něco není tak jak bych si představovala,že chodí pozdě spát,že není pozorný a tak. Pak přišel ten den D šel do hospody a dorazil až ráno,já na něj čekala,protože jsme byli dohodnutý,že dorazí brzo a uděláme si věčer pro sebe( dítko jsme měli u babí na hlídání) Když dorazil ráno,tak jsem do něj tak dlouho hučela až z něho vylezlo,že má jinou.Říkal,že se sní seznámil v metru,že to bylo něco nového a lákavého .............!!!!!! Slečně je 20let!!!! ( maželovi 30 let)Chodili spolu na kafe a na pokec,občas proběhl nějaký polibek,prý nic víc.Domů chodil normálně,takže proto jsem nic netušila,jen z jeho chování.Dohodli jsme se,že to hned ukončí. Od té doby pořád jsme řešili naší situaci,ale mě to pořád nestačilo!!!! Žádná změna moc nenastala. Bylo mi řečeno,že pořád něco řeším a že do toho pořád šťourám,v tom má pravdu,ale já to musela ze sebe nějak dostat!!!A teď jak je to u nás: sex je báječný ,jinak manžel nepotřebuje se mě dotýkat,nechce už nic řešit a chce čas ,aby jsme tomu nechali volný průběh.Chce s náma zůstat,ale já už jsem ze všeho hrozně unavená,pořád se mi v hlavě honí myšlenky,že to neukončil,že mu nemůžu věřit ,že raději jde s kamarádama do hospody,že už nepotřebuje se mnou trávit tolik času,ale na druhou stranu ho mám ráda a chci aby už to bylo vše za náma,ale nevím,jestli zvládnu čekat.Ve mě se ty pocity,tak střídají,chvilku si říkám,že to zvládnu,ta jeho krize přejde a bude vše tak ják má být a pak mám takoví vztek,že on by se měl snažit abych já na vše zapomněla a že on mi má dokazovat,že mě má stále rád,že on to zvoral a né já!!!! Chci ještě říct,ža manžel teda nikdy nebyl na slovní vyznávaní,je tichý a nekonfliktní,je skvělí otec a byl vždy úžasný manžel.
Chtěla bych vědět co by jste mi poradili: jestli mám dělat,že je vše v pořádku,nechat mu volnost a nedotýkat se ho,aby neměl pocit,že ho do něčeho nutím.
Moc se omlouvám za tenhle román ,ale je toho tolik ve mě,že jsem se takhle rozepsala :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

253
29.11.08 14:24

Ahojky, pred nekolika lety jsme si prosli necim podobnym, tak ze sve zkusenosti muzu poradit zamerit se na sebe. Zmenit uces, obnovit satnit, jestli jsou nejake konicky, na ktere nebyl cas, tak ted prave nastal. Hlavne nesedet doma a necekat az zarachoti klice v zamku. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
29.11.08 14:27

Ahoj Anonymni,
v tehle situaci je asi docela tezke poradit neco konkretniho. Ja sama za sebe bych asi chvili jeste vyckavala, jestli manzel sve chovani zmeni. Uplne Te chapu, ze se Ti v hlave honi spousta veci, nevis jestli mu muzes zase 100% verit, jestli pomer opravdu ukoncil atd. Ale zase jista si asi na 100% nebudes nikdy.
Tohle je tezka situace, obzvlast kdyz mate takhle male mimco.
No, zase jestli je jinak opravdu dobry manzel a skvely tata, tak bych se asi snazila „vazit“ si na nem techto veci a pokousela bych se postupne tu duveru v neho zase obnovovat.
Drzim palce, at krizi zvladnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.11.08 14:31

Ahojky, tak něčím podobným jsem si prošla taky malé byly 2 roky a chlap se zvejcnul, probíhalo to podobně jako u vás, nepozorný, chodil domů pozdě , pak taky až ráno a když jsem se ho ptala jestli někoho má tak prý ne, ale bohužel se ukázalo, že ano, byla to rána pod pás, pak že to ukončí, že chce být s náma, ale když mi oznámil asi po týdnu že na ní furt myslí, atk jsem mu řekla ať se zbalí a odtáhne, já teda nechci být ta druhá, při představě, že je u ní , že s ní spí a já mu tu vařím a peru a ještě i nakonec spím, no fuj, bylo to zrovna přes vánoce a silvestr takže taky paráda, hodně mě to vzalo, ale dnes je to už 7let, chlapa mám jinýho se kterým mám právě 3měsíčního chlapečka a jsem spokojená, a když vydím bývalího tak jsem ráda, že jsem se ho zbavila, jelikož co dělal tenkrát mě dělá nyní té ke které odešel.
Takže já osobně si myslím, že z jeho chování vyplívá, že ji neopustil, jen ti pořát lže, ikdyž bych ti moc přála aby to tak nebylo.Přeju ti hodně sil a věř že takových na světě je.....

• Nahlásit
  • Citovat
6149
29.11.08 14:43

Hmm, v téhle situaci bych poradila asi něco podobného co kiera, navíc bych asi trošku zahrála nějaká maličká divadýlka, aby měl potřebu taky žárlit jako volání z koupelky nebo ze záchoda, nový účes, oblečení, večeři s kámoškou a podobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
29.11.08 14:47

Ahoj,
nám se takhle zbláznil taťka v létě,bohužel do toho zatáhl i Vnedelínka,mě říkal jak mi chce dokázat že se o něj umí postarat a vzal ho na výlet prý abych si odpočinula jenže na výlety jezdil ještě s 20 letou slečnou která se o Vendu starala,tím mi ublížil snad nejvíc,já seděla doma a čekala na něj,po práci jezdil také za ní,milionkrát deně jí volala,psal sms,změny v chování jsem pozorovala ale nepřipouštěla jsem si to,až jednou mi mlaďas naslintal do tel. a já si půjčila manželův a tam jsem našla zprávy od dotyčné slečny.Je to už skoro půl roku a pořád mu nevěřím,jsem podezřívavá i když tvrdí že to ukončil,náš vztah je hodně narušenej,už to asi nikdy nebude jako před tim kdy jsem si naivně mylslela že mám toho nejlepšího manžela a tátu svých dětí.Vnitřně s tím pořád bojuju,užírám se tím ale na druhou stranu si říkám že zůstal s námi tak mu na nás asi záleží víc než na té mladé pipině.
Co ti poradit,asi jak píšou holky,zaměřit se na sebe,taky na tom zapracuju,snad to pomůže,pevné nervy a ať to dopadne tak jak si přeješ :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.11.08 14:59

Kiera: Už jsem objednaná ke kadeřnici a pracuji na sobě :D Máš pravdu v tom,že nemůžu sedět doma a čekat až klíče zarachotí ve dveřích,ale to je pro mě těžké,uvědomila jsem si,že takhle jsem skoro 8 let žila,čekala jsem se až příjde manžel domů,že budeme spolu :cry: a to byla ta chyba,on se teď vrátil do svého prostředí a příjde mi,že je rád,že může vyrazit s klukama do hospody častěji než před tím,protože předtím jsme bydleli kousek za Prahu a nebylo to možné.
Jeni:Já vím,že bych měla vyčkávat,ale je to hrozně težké,pořád se mi hlavě honí myšlenky,které nejdou jen tak vymazat a občas si připadám,jak blbec,který se v tom šťourá místo abych žila dál a snažila se zase manželovi věřit.
Anonyme: Děkuji za tvůj názor,ale zatim rozvod nechci,neříkám,že mě to nenapadlo,ale moje pocity jsou teď chvilku konec a pak zase ,že chci jen jeho!!!!!Říkám si,že celou tu dobu,byl úžasný manžel,skvělí otec,tak snad to bylo opravdu jen chvilkové poblouznění,ono co si budeme povídat,každý má někdy myšlenky,že by chtěl zase zažít něco nového,být obdivovaný :( a tak.
Věřím,teda doufám,že to bylo opravdu jen povídání a nějaký ten polibek,ale mě víc trápí asi to,že to nemůžu vymazat z hlavy a že na to pořád musím myslet,když se opozdí v práci,tak jestli je to pravda,jestli když jde později spát,tak jestli si s ní nepíše!!!!Ale pak si zase říkám,že už to přeháním,že i předtím chodil později spát než já,že se taky opozdil v práci ,asi mi už z toho hrabe!!!! :? Nejvíc mě ničí,proč když druhý podvede,že se trápí ten ,co za nic nemohl!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.11.08 15:29

Anlea: Tak koukám,že jsme na tom podobně. Jak to řešíš dál,mě se pořád v hlavě honí,kouknout do mobilu!!!!! Ale nikdy jsem to nedělala,tak nechci začínat,ale je to těžké. A tvůj manžel jak se chová k tobě? U nás je to tak,že se normálně bavíme,ale stačí, aby řekl něco jinak než bych já si přála a už zase mám myšlenky,jestli to tak myslel a podobně. On nemá potřebu se mě dotýkat,teda jak on tvrdí,má dny ,kdy mě potřebuje a chce a pak je den, kdy po tom netouží :( Ale to máme občas všichni,tak nevím ,jak to mám chápat. Dala jsi mu větší volnost?

• Nahlásit
  • Citovat
2318
29.11.08 20:03

Taky bych poradila soustředit se na sebe, najít si koníčky, zapracovat na svým vzhledu, rozptýlit se, abys pořád nemusela myslet na manžela. S manželem bych se snažila si pokecat, co se vlastně děje - seznámení se je podle mě až druhý krok - nejdřív se nudil, něco mu vadilo? Možná je to jak píšeš, že jsi nežila svůj život a byla na něm moc závislá, ono to člověka dost vysílí. Zkus se trochu osamostatnit, aby viděl, že Tě nemá až tak jistou, že máš vlastní život, tajemství atp… Držím palce, ať přijde k rozumu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
30.11.08 12:33

Ahoj anonymní,
manžel měl spíš hodně volnosti před tím,teť se snaží a seká latinu ale stejně jsem podezřívavá a nevěřim mu.Přesně jak píšeš,udělá něco co bych si představovala že udělá jinak a už mi to zase vrtá v hlavě,asi na to moc myslíme,ubližujeme sami sobě.
Jedna maminka mi napsala že když zůstal s námi,vybral si nás,tak nás miluje a chce s námi žít a mám na všechno zapomenout a užívat si života,kdyby to ale bylo tak jednoduchý.
Teť když se taťka někde o chvilku dýl zdrží,nezavolá,tak jsem jak na trní a představuju si to nejhorší,už je to asi hold ve mě,ta nedůvěra,možná že to časem vyprchá,uvidim,ale ublížil mi hrozně moc.
Hodně dlouho jsme čekaly na miminko,(3 potraty,jedno úmrtí při porodu),a teť když se nám to konečně povedlo tak začal taťka blbnout,myslela jsem že jsme tak semknutý,že nám se nemůže nic takovýho stát,že mám toho nejúžasnějšího chlapa ale takovej asi bohužel neexistuje :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.11.08 13:46

Ahojky Anleo, je to těžké se s tím vyrovnat a chce to opravdu čas,bohužel pro nás to je horší,teda aspoň si to myslím.Taky jsem to vůbec nečekala,ale to tak většinou je,když je klid,tak příjde zemětřesení!!!
Na miminko jsme čekali 2 roky,chodili na kliniku a pak se nám to povedlo :) vše bylo krásné,manžel byl úžasný,starostlivý. U nás si myslím,že jsem to tak trochu zavinila sama,je težké si to přiznat. Vždycky jsem se snažila,aby jsme byli ,co nejvíce spolu,takže když jsem někam šla,tak jsem se snažila dorazit domů včas,aby si užil malou a aby jsme byli taky spolu. A to si myslím,že se to otočilo proti mě. Ale místo ,aby takhle zblbnul,tak mohl přijít a říct mi to. Holt muži jsou v tomhle tom asi trochu natvrdlí nebo aspoň ten můj je. Už se blíží změna účesu, v týdnu vyrážím na pokec s kamarádkou a budu bojovat!!!!!!! A uvidíme,co to udělá. Včera manžel měl odpolední,tak jsem zahrála divadýlko,že telefonuji skoro o půlnoci na balkoně a když přišel,tak jsem hovor ukončila,nevěřila by jsi ,co to s ním udělalo,koukal a koukal :) a já se bavila. Ale doufám,že to nebude mít opačný výsledek. Pak jsem mu oznámila,že ve čtvrtek jdu pryč,tak jestli může přijít včas z práce,tak se hned ptal s kým jdu,má odpověď zněla,že je to kamarádka,kterou ,ale stejně nezná:) tak byl takoví rozhozený. A dneska ráno přišel a sám od sebe mi popřál dobré ráno a dal pusu,no uvidíme. I ta obyčejná pusa,udělala radost,jak mi teď stačí málo :)
Tobě taky moc držím palečky ať vše je tak ,jak má být :) A je zase krásně :)

• Nahlásit
  • Citovat
17495
1.12.08 00:16

Cha chá bavím se, jak se ti chlapi změní, když hrozí, že by byl na plácku ještě jiný kohout. Ale chápu, že tobě do smíchu není vůbec, tak držím palce, aby tohle pomohlo. Jen poradím, nedělej to moc okatě a nepřežeň míru, když se bude bát moc, může utýct-bude pro něj jednodušší navázat znovu známost, která z něj byla hyn. Mě zas nejvíc štve, že chlapi za tohle nejsou potrestaní, buď se rozvedete a o děti se stará ženská=tatík přispěje měsíčně nějakou směšnou částkou, když je formát, tak si pro ně přijede 2× do měsíce o víkendu a na ženský zůstane je obstarat a uživit, nebo se nerozvedete a trpíte jak zvíře a jemu to „projde“. Já bych za tohle zavedla zářezy do jejich mužské ozdoby, hned by bylo každé jasné, jak je ten dotyčný spolehlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.15 09:28

Nevím kde začít. Jsme spolu s mužem 10 let, máme dvě děti. Poslední dobou to mezi námi hodně vázlo a vázne. Mluvíme spolu jen o dětech a to když projeví zájem. Milostný život už také není. Sex byl posledních 6 let jen tehdy, když chtěl muž. Když jsem přišla já, vždy mě odmítl. Ze začátku jsem odcházela k dětem do pokoje, aby neviděl jak ponížením trpím a brečím. Teď už spávám u dětí v pokoji normálně. Ložnice je jeho, pokojík dětí a já tam nocuji.
O děti zájem nejeví, vše je co se týče dětí a domácnosti jen na mě. Jsem doma na RP a v žádném případě se nekopu do zadku. Po nocích pracuji z domova. Přes den děti, domácnost atd.
Manželovi už ani nic nevyčítám. Mrzí mě to, ale kvůli dětem, které ten nezájem vnímají a hlavně starší syn. Donekonečna manžela hájit nemohu. Dnes jsem si všimla, jak se do práce vyšňořil. Zeptala jsem se ho, proč nejede v montérkách jako vždy. Ani neodpověděl. Myslím, že někoho má. Jestli ano, ať má, ale nechci, aby tím trpěly děti. Je mi 30 a Bohužel jsem si asi zvykla, žít bez pocitu lásky, malého slovního ocenění. Budu si protiřečit, ale někdy bych ještě toužila být milována, někým jiným než dětmi. Omlouvám se, potřebovala jsem se takto anonymně vypsat. Kamarádky mám, ale nechcu je svými starostmi zatěžovat.

• Nahlásit
  • Citovat
3168
11.9.15 09:31

Tak se asi poohlédni jinde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12098
11.9.15 09:35

Nebyla bych s nim. Chapu, ze je to tezky, ale jsi mlada a mas pravo na lasku a vlidny slovo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama