Intimní dotaz, orální sex

Anonymni
12.11.08 15:52

Intimni dotaz

Mam takovy intimni dotaz.Manzel po me stale chce abych mu to delala pusou.pro me to ale neni moc prijemne tak to moc nedelam a on mi to stale vycita a rika mi ze to dela urcite kazda zenska.tak bych chtela vedet jestli je to pravda nebo jestli je vic takovych jako ja?klidne odpovidejte anonymne.ja se omlouvam ze pisu anonymne ale je to pro me moc citlive tema.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
12.11.08 15:59

Mě naštěstí manžel nepřemlouvá k ničemu, co bych sama nechtěla, ale zkus mu říct, že ti to není příjemný a ať to zkusí on (udělat jinému chlapovi) a pak, když se to bude líbit i jemu, tak to pro něj uděláš :wink: Někdo má fakt tak silný dávivý reflex, že by se klidně mohl začít dusit, s tím není radno si přes moc zahrávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
12.11.08 16:03

Před porodem syna jsem měla orální sex ráda,ne,že bych ho vyhledávala,ale někdy jsem i měla chuť a „rajcovalo“ mě to.Jenže po porodu jsem si nějak pošramotila dávicí reflex,mám problém pořádně vyčistit stoličky a od té doby je to jen velice vyjímečná záležitost.Vím,že mého drahého to taky mrzí,ale má smůlu.Určitě jsou ženy,které by orální sex neměly ani za nic.Je to na domluvě,v zá:,–(ě platí,je-li to obou partnerům příjemné a těší je to,je v posteli dovoleno vše.
Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20338
12.11.08 16:24

Mě to nevadí, ale vím o jedné mojí kamarádce, která to fakt nikdy nedělá - má proto to svoje důvody.
Takže všechny ženský to nedělají :wink:
Pokud ti to není příjemné, manžel by tě nutit neměl. To by si to fakt užil, když ví, že to neděláš ráda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
12.11.08 17:17

Já tedy s tímhle problém nemám, ale je fakt, že občas na to chuť je větší a jindy zase vůbec. Naštěstí mám manžela, který má pochopení a nikdy by nechtěl, abych dělala něco, co mi bude nepříjemný. Takže je to aspoň vzácnější a o to víc si to oba užíváme (teda hlavně manžel, ten je blahem bez sebe :lol: 8) .

Co se týče toho dávicího reflexu, tak ten funguje i u mě. Já si s tím poradila tak, že není třeba pohltit celou „velrybu“ :D 8O , ale pěkně si pohrát s tou částí, která se dá zvládnout…a výsledkem jsou dva spokojení manželé :wink: .

Tak hodně štěstí a ať sem manžel mrkne, kdyby nevěřil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
12.11.08 17:47

Ahoj
tak me do toho partner nenuti,sam to po me nevyzaduje,navic vi ze to nedelam rada.
Proste mi to vadi.
Byt tebou tak mu urcite reknu ze mi to neni prijemne a ze to delat nechces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
12.11.08 18:47

Určitě bych mu řekla, že ti to není příjemné a že by on taky nedělal nic,co mu není příjemné. Znám hodně žen co to nemají rády,prostě partneři si musí vyjít vstříc. Jinak u nás je to oblíbené na obou stranách,máme to rádi oba a tak si rádi vyjdeme vstříc. :wink:

ale určitě se do ničeho nenut,to by nemělo cenu,jen by jsi pak měla dopředu odpor že „to“ zas po tobě bude chtít a znechutíš si tím celé milování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.11.08 18:58

no já orální sex miluju!!! mám to skoro radši než klasické milování a vím, že manželovi neudělám větší radost, než když mu to udělám pusou. Důležitá je samozřejmě itmní hygiena a taky naprostá důvěra mezi partnery, přeci jen je to takové víc důvěrné, když koukáš tomu druhému do klína místo do očí ;-)
Taky ráda polykám, ale to je myslím dost o zvyku, já polykala vždy od té doby, co jsem s orálem začala a přišlo by mi to jako plýtvání nepolknout, nebo nedejbože utírat do ručníku :lol: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.11.08 19:12

ja jsem to rikala uz nekolikrat ze to proste nemusim ale on se me porad pta jestli mu to nechci udelat a kdyz reknu ze ne tak je nastvanej a skleslej.proste me nechape rekne mi ze se mu to moc libi a ze by chtel a me je to pak lito a mam z toho vycitky a stach aby to nehledal jinde ale proste se k tomu nemuzu donutit.Sice mi slibuje ze ne ale ten pocit mam v sobe stejne.verim mu ale proste nechci.nevim co by mi pomohlo aby se mi to zacalo vic libit.neznate nejakou radu?zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
8602
12.11.08 19:24

zakladatelko - a tobě se to líbí když on to dělá tobě? no rady aby se to začalo líbit asi nebudou, no hlavně pořádná hygiena, nestrkat moc hluboko, aby jsi se nezačala dávit. někde jsem četla radu, zavřít oči a představit si,že cucáš palec bez nehtu :lol: :lol:

ono když se hezky umeje voňavým mýdlem, a vedle třeba trošku navoní,tak je to fajn :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
12.11.08 20:37

Presne, kdyz je umytej a voni mydlem, je to uplne jiny. Nebo to zkus ve sprse, ta voda okolo, je to taky jiny. Ja teda nevim, jestli ti to vadi kvuli daveni nebo z nejakyho jinyho duvodu. Treba polykat vubec nemusis, staci kdyz se s nim dohodnes a on ti tesne pred vrcholem rekne. Je to o dohode, ale i s tim davivym reflexem se to da, jak tu nekdo psal, nemas ho v puse celyho, ale jen spicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.08 20:44

Rozhodně by tě do toho partner neměl nutit! Můj předchozí partner orální sex nechtěl a odsuzoval. Respektovala jsem to…po čase jsem našla současného manžela a ten ho naopak miluje!Vždy je třeba respektovat toho druhého!!! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
12.11.08 20:58

Velice intimní záležitost..

U nás byl orální sex jednu dobu jedinou formou sexuálního soužití. asi do roku po porodu, jsem odmítala koitální styk.Manžel si liboval, já to vždy nějak překousla. občas jsem si to zpestřila třeba salkem, nebo pikaem a pak jsem vlastně mlsala:-)).Polikání semene se mi doslova hnusí :? Je to o domluvě a jsem přesvědčena o tom, že kdybych ho nemilovala tak bych to nikdy nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.11.08 21:01

moc vam dekuju za rady ted jsem nastydla ale az mi bude lip tak zkusim neco z toho co radite a treba to bude lepsi.miluju jeho telo ale proste oralni sex neni pro me to nej.Mam rada kdyz mi to dela on ale musim byt vykoupana jinak nechci.Mam z toho jinak divnej pocit. Tak snad se to nejak zlepsi.zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.11.08 21:33

Ahoj zakladatelko, záleží taky na tom, co konkrétně ti na tom vadí. Pokud ten dávivý reflex, tak jak psaly holky stačí jen tu špičku a pomáhat si rukou, to se dá vyhrát i víc než jen pusou :-) Navíc pak není problém pokud nechceš polykat semeno, můžeš v klidu před vyvrcholením z pusy vyndat a dál mazlit rukou. Pokud nějaký nehygienický pocit, tak to zkuste ve sprše anebo aspoň se musí předem pořádně umýt :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama