Nemoc v těhotenství - rýma, teplota, jaké prášky?

27
24.4.17 23:02

Nemoc v tehotenstvi

Ahoj holky, potřebuji řadu
Už druhý den mi není nejlíp a dneska odpoledne to na mě padlo úplně. Bolest v krku i v nose, bolest hlavy, teplotu jsem naměřila jen 37,7. Přijdu si jak zbita, je mi hrozně zle. Moje otázka je zda by jste s tím jeli na pohotovost, nebo vydrželi. A nemůže to nějak ublížit miminku? Děkuji za všechny rady.
Jsem ve 3.trimestru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6135
24.4.17 23:06

@lesleys 37,7 na pohotovost? Dej si paralen, čaj a bez se potit. Ať je to líp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
24.4.17 23:21

37,7 neni v tehotenstvi zadna vysoka teplota ja mela normalne pres 37. Na pohotovost urcite ne, dej si paralen, jeden neublizi, nos si muzes protahnout morskou vodou a na krk vykloktat hermanek a dat si zaparovaci obklad. Skus se vyspat, vypotit urcite bude lip, sla bych kdyby se teplota zvysovala a ta bolest v krku trvala vic jak dva dny a fakt se to nedalo vydrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
24.4.17 23:25

Dobře, děkuji Vám, :) já se jen bála aby to neublížilo mimcu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 23:42

Ahoj, měla jsem během těhotenství 2X šílenou virózu a jednou nějaký ošklivý průjem a vše je v pořádku. Malemu nic není. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11933
25.4.17 00:00

Neboj, já jsem měla 3× zánět ledvin po 36tt. Dítko je zdravé jako řípa. Hlavně buď v klidu, lež a nenamáhej se. Na pohotovost zatím nejezdi ať tam nechytíš ještě něco horšího. Až kdyby to ti stoupala teplota, zajdi k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
25.4.17 00:05

Ja mela ve 21tt nabeh na zapal, ale podchyceny vcas, ATB zabraly :palec: a vsechno v poradku ;)
Tohle nic nebude, dejte si paralen, caj a odpocivejte :hug: at je brzy lip :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
25.4.17 00:18

@lesleys 37,7 jeste neni poradna teplota, dej si cajik, paralen a vypotte se s prckem v posteli, pokud ti nebude lepe, tak si zajdi ke sve doktorce nebo doktorovi a at ti da treba antibiotika, ktere muze brat tehotna. At je ti brzy lepe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
25.4.17 00:25

Moc Vám děkuju :hug: uklidnili jste mě :oops: tak snad se z toho vyležím :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1467
25.4.17 07:15

Jsem 32tt a zrovna taky marodim. Vůbec bych s tím v nemocnici neotravovala :lol: až budeš mít 40-ky horečky prosím. Jinak bych při zhoršení šla k obvodakovi.
Dej si paralen, septilen na krk, hodně pije a vylez se. Mi moc dopřáno není, jelikož s druhým prckem vedle to prostě nejde. :lol:
Preju brzké uzdravení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
25.4.17 07:38

Já jsem měla u jednoho těhotenství ve 3. trimestru zánět průdušnice, teploty jsem měla jen zvýšené, ale já obecně mám teplotu velmi, velmi vyjímečně, ale hrozný kašel a bolesti na hrudi, brala jsem ATB deset dní. Dítě se narodilo zdravé. Těhotenství je hodně dlouhá doba, imunita je snížená, neznám žádnou ženu, která by během něj neonemocněla. Prvorodičky vše řeší, ale tak, která je těhotná podruhé i vícekrát už to bere, tak jak to je.Na radu lékaře i léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
25.4.17 08:00

Dej si paralen, teplota by se v tehotenstvi nemela moc zvysovat. Bude to ok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama