Dupačky - používáte?

104
24.4.17 21:06

Dupačky - používáte?

Ahoj,

prosím chtěla bych se poradit. Používáte klasické dupačky, nebo spíše overaly a bodíčka s polodupačkami? Případně nemáte nějaký tip, kde sehnat jednobarevné dupačky (našla jsem pouze takové ty BIO a extra předražené)? Já právě bych chtěla miminko oblíkat opravdu jako miminko, tím myslím především dupačky a overálky, ale nelíbí se mi moc ty nápisy apod… nejsem moc na ty moderní věci pro miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70114
24.4.17 21:12

@aluisina Já používala skoro výhradně overaly, přišlo mi to nejpraktičtější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32903
24.4.17 21:12

Ne dupačky jsem nepoužívala..na první dítě jsem je nakoupila a přišli mi strašně nepraktické..takže jsem přešla na body a polodupačky..případně body a punčochy…a overaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
24.4.17 21:13

@aluisina Dupačky jsem milovala, ale kde koupit nevím. Měla jsem snad úplně všechny poděděné, pár kousků mi kupovala známá v Kiku.

A pak jsem měla ráda polodupačky (tepláčky s „ťapkou“).

Overaly jsem používala na spaní místo pyžam. Pro moje děti byly přes den nepraktické na přebalování, protože měly moc patentků/knoflíčů na zapínání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
24.4.17 21:14
@aluisina píše:
Ahoj,prosím chtěla bych se poradit. Používáte klasické dupačky, nebo spíše overaly a bodíčka s polodupačkami? Případně nemáte nějaký tip, kde sehnat jednobarevné dupačky (našla jsem pouze takové ty BIO a extra předražené)? Já právě bych chtěla miminko oblíkat opravdu jako miminko, tím myslím především dupačky a overálky, ale nelíbí se mi moc ty nápisy apod… nejsem moc na ty moderní věci pro miminka.

Dupačky jsme nepoužívali, overal asi jen měsíc přišlo mi to nepraktické pak jsme začali používat punčochy a body jsme u toho dodnes podle mně nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 21:15

@aluisina Já jsem dupačky měla snad dvoje - ale malá jako minimimino povětšinou nosila overaly: nikde se to neshrnuje, nesundavá, nikde do toho netáhne, při přebalování sundavám jen jednu vrstvu… A když je zima, dá se pod to triko nebo body.

Když přestala být minimimino, jela jsem v polodupačkách: ponožky si sundavala, takže toto bylo řešení (byla hodná, nesvlíkala se celká - kdyby jo, taky to asi budu řešit jinak, třeba dupačkama na druky), a taky mi to přišlo super - body, zapnout, natáhnout polodupky, a hotovo. Overaly pak měla jen jako pyžamo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5415

@aluisina v Pepco maji jednobarevne polodupacky s tapkama dole, cca 60 kc/ks.
Overal pouzivam jako pyzamko. Jinak nej je pro me body a k tomu bud polodupacky s tapkama, nebo teplacky a ponozky.
Ja naopak maleho zase oblekam jako fesaka, nic miminkovskeho.

Příspěvek upraven 24.04.17 v 21:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121

Ahoj.
Mám to stejně. Dcera polodupačky vůbec nenosila. Šla z dupaček (v létě) do naha a pak v roce do lacláčů. Syn tedy teď (11 měs.) polodupačky nosí, protože dupačky už se snad v takové velikosti vůbec nedělají a pořád mu padají ponožky. Ale sehnat hezké dupačky za rozumnou cenu je umění. Také nemám ráda nápisy a strakaté obrázky. Ale na bazarech se dají sehnat hezké věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7106
24.4.17 21:16

Pouzivala jsem, nez se mimco rozlozilo hodne, do cca 6-7 mesicu. Jednobarevnost jsem neresila.Mela.jsem na novorozence hodne ciste bilych to jo, na vetsi uz barvy. Hodne jsem podedila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32903
24.4.17 21:18

@Svistice já měla overaly na zip:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70114
24.4.17 21:18
@smurfka píše:

Jojo, ty jsou nejgeniálnější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 21:19

@aluisina Mám ráda froté retrodupačky na nejmenší mimina a do cca půl roku, respektive, než si začali stoupat. Polodupačky jsem moc nepochopila, ale měla jsem doma asi jen dvoje, nesedli mi a tak jsem ani jiné nepořizovala. Dost jsem dávala taky punčochy a bodýčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Jo a overaly jsem používala jenom na spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
@smurfka píše:

Já povětšinou na patentky. Na zip jsem měla asi 2 a stejně ten zip moc nevydržel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
19181
24.4.17 21:23

Dupačky malá nosila první měsíc a nosila by je dál kdyby nebyla dlouhá, hubená a neměla obří chodidla :mrgreen:.. Takže všechny dupačky a polodupačky jí jsou buď veliký a nebo akorát, ale to jí je zase malé na nožce. Tak jsem jí nakoupila tepláčky a nosí k tomu ponožky. Na spaní jí oblíkám overálky, používám je jako pyžámka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama