Reklama

Nemocenská a DPP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 18:46
Nemocenská a DPP

DObrý den,

když budu u svého zaměstnavatele na nemocenské a mám nabídku dělat jinde na DPP, to by asi problém byl, že? Vím, že se nesmí vydělávat a zřejmě by si toho „někdo někde“ všiml, že jsem hlášena u jiného zaměstnavatele na DPP při neschopence…že jo?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 18:51

Pokud te nekdo z tvych znamych nenahlasi, tak.se to nikdo nedovi. Kamaradka take mela DPP na nemocenske a v pohode to proslo.

vokishka
Extra třída :D 12281 příspěvků 29.04.18 18:53

Ale může přijít kontrola a zakladatelka nebude doma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 19:08
@vokishka píše:
Ale může přijít kontrola a zakladatelka nebude doma.

ano, s tím počítám. jde mi ted konkrétně o to, jestli když budu jinde se smlouvou na DPP, a pominu fakt, že mě někdo nahlásí, jestli se to někde na úřadech "kříží!…

Lerista
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 29.04.18 19:11

Když to bude vykonávat v době vycházek nebo z domova, tak kontrola je ok. Já taky při neschopence běhám o vycházkách do práce. Zástup za mě nemají a ono se to samo neudělá. Tak asi záleží na povaze práce a nemoci. Se zlomenou rukou toho u pásu moc neudělám a musím mít neschopenku, a když je DPP třeba práce na PC, tak tam zlomená ruka zase moc nevadí. Takže v jedné práci neschopenka ano, v druhé není potřeba.

P4ja
Kelišová 5284 příspěvků 29.04.18 19:54

Tak ono DPP mlžeš mít normálně k pracovnímu poměru, takže to nevadí. Když budeš dodoržovat vycházky a léčebný režim stanovený doktorem.
Problém by asi byl, kdybys v práci měla PN a to samé dělala jinde na DPP.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 20:29

Děkuji :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 20:39
@P4ja píše:
Tak ono DPP mlžeš mít normálně k pracovnímu poměru, takže to nevadí. Když budeš dodoržovat vycházky a léčebný režim stanovený doktorem.
Problém by asi byl, kdybys v práci měla PN a to samé dělala jinde na DPP.

Není to stejná práce, je to zcela něco jiného… Já právě nevěděla, jestli na PN vůbec mohu..

Kessule
Kecalka 407 příspěvků 22.05.18 21:48

Zdravím holky, prosím moc, nevím zda píšu dobře, ale chci se zeptat zda nevíte jak se počítá neschopenka, když jsem byla 8mesicu na dohodě, kde jsem si mohla za rok udělat 300hodin a teď posledni 4mesice pracuji klasicky na smlouvu, nebo zda nevíte kam a kde zavolat a zjistit si to, dekuji :)

P4ja
Kelišová 5284 příspěvků 23.05.18 07:03

Mám za to že 3 měsíce, a určitě z posledního zaměstnání.

Kessule
Kecalka 407 příspěvků 23.05.18 07:14
@P4ja píše:
Mám za to že 3 měsíce, a určitě z posledního zaměstnání.

Já co jsem koukala ještě večer tak tam píšou za posledních 12mesicu což je asi právě na prd

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama