Nemocenská a DPP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.04.18 18:46
Nemocenská a DPP

DObrý den,

když budu u svého zaměstnavatele na nemocenské a mám nabídku dělat jinde na DPP, to by asi problém byl, že? Vím, že se nesmí vydělávat a zřejmě by si toho „někdo někde“ všiml, že jsem hlášena u jiného zaměstnavatele na DPP při neschopence…že jo?

Reklama

Reakce:

Anonymní  29.04.18 18:51

Pokud te nekdo z tvych znamych nenahlasi, tak.se to nikdo nedovi. Kamaradka take mela DPP na nemocenske a v pohode to proslo.

vokishka
Extra třída :D 11045 příspěvků 29.04.18 18:53

Ale může přijít kontrola a zakladatelka nebude doma.

Anonymní  29.04.18 19:08
@vokishka píše:
Ale může přijít kontrola a zakladatelka nebude doma.

ano, s tím počítám. jde mi ted konkrétně o to, jestli když budu jinde se smlouvou na DPP, a pominu fakt, že mě někdo nahlásí, jestli se to někde na úřadech "kříží!…

Lerista
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 2 inzeráty 29.04.18 19:11

Když to bude vykonávat v době vycházek nebo z domova, tak kontrola je ok. Já taky při neschopence běhám o vycházkách do práce. Zástup za mě nemají a ono se to samo neudělá. Tak asi záleží na povaze práce a nemoci. Se zlomenou rukou toho u pásu moc neudělám a musím mít neschopenku, a když je DPP třeba práce na PC, tak tam zlomená ruka zase moc nevadí. Takže v jedné práci neschopenka ano, v druhé není potřeba.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 29.04.18 19:54

Tak ono DPP mlžeš mít normálně k pracovnímu poměru, takže to nevadí. Když budeš dodoržovat vycházky a léčebný režim stanovený doktorem.
Problém by asi byl, kdybys v práci měla PN a to samé dělala jinde na DPP.

Anonymní  29.04.18 20:29

Děkuji :kytka:

Anonymní  29.04.18 20:39
@P4ja píše:
Tak ono DPP mlžeš mít normálně k pracovnímu poměru, takže to nevadí. Když budeš dodoržovat vycházky a léčebný režim stanovený doktorem.
Problém by asi byl, kdybys v práci měla PN a to samé dělala jinde na DPP.

Není to stejná práce, je to zcela něco jiného… Já právě nevěděla, jestli na PN vůbec mohu..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama