Nemocnice Kladno - pozor na cennosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petr Ko
Nováček 2 příspěvky 13.07.19 08:37
nemocnice kladno

Vedeni nemocnice Kladno oficiálně podporuje své zaměstnance ke zlodějně a hyenismu!!! moje máma byla převezena záchranou službou na interní oddělení A na Kladno kde jsi jí převzali a byla plně při vědomí vůbec se ji neptali zda má u sebe cennosti…máma měla u sebe v kabelce 1.000 kč které byli její pro vlastní potřebu..nedovolil jsem jsi tu částku odebrat a odnést domů byli to její peníze…na cukrovinky a čtení já při návštěvě jsem musel tyto peníze vždy zkontrolovat,,,byli tam vždy… máma mi po 14 dnech v nemocnici umřela a peníze byli pryč když jsem se vymáhal spravedlnosti bylo mi řečeno že jsme sestrám nic nenahlásili tudíž nemáme na nic nárok… tudíž mi vlastně řekla tím nemáte to nahlášeno můžeme jí okrást!!! zlodějna a hyenismus!!! a ani matku jsem nepředával já internímu oddělení, sestry se sami měli ptát mojí matky (které v tu dobu to nemyslelo protože měla bolesti) na cennosti při předání od záchranné služby ale proč by to dělali když ji legálně můžou na konci jejího života okrást a mě říct že nebylo nic nahlášeno a že nemám na nic nárok. Na Kladně v nemocnici vládne legální zlodějna a hyenismus!!!

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11478 příspěvků 13.07.19 09:15

Bohuzel, takhle to funguje asi vsude. Minimalne v Motole.

Tejule
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 13.07.19 13:41

No já pochybuji že to byly sestry, ty už s tím bohužel nic neudělají a nepomůžou. Mrtvé bali pomocný personál a občas když vidím sanitare a lapiduchy tak by se jich člověk bál… Je to hnus, ale mám pocit že v dnešní době je hnus vše. Ludi jsou zlí, neprejicny, nepomůžou, tak proč by měl mít někdo blok okrást zemřelého že jo…

Váš příspěvek
Reklama