Nemohu najít práci s dítětem na HPP

Anonymní
17.1.20 22:03

Nemohu najít praci

Ahoj, mám problém že nemohu najít práci na hpp abych stihala odvést dite do školy jsem vyučena a bydlím v krajském městě. Jak to zvládáte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22045
17.1.20 22:17
@Anonymní píše:
Ahoj, mám problém že nemohu najít práci na hpp abych stihala odvést dite do školy jsem vyučena a bydlím v krajském městě. Jak to zvládáte vy?

Tak si zvyšuj kvalifikaci. Nauč se jazyk :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 22:23

@Russet Nj, vyucena s jazykem bude stihat vodit deti do skoly. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22070

Nechci urazit, ale proc neslo na rodicaku rozsirit vzdelani? Kazdopadne, chce to hledat dal. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22070
@malákráličice píše:
@Russet Nj, vyucena s jazykem bude stihat vodit deti do skoly. :lol: :lol: :lol:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22045
17.1.20 22:25
@malákráličice píše:
@Russet Nj, vyucena s jazykem bude stihat vodit deti do skoly. :lol: :lol: :lol:

Tak asi chce do kanclu. Myslí si, že se tam nic nedělá, dojde na 8 a ve dvě půjde domů. Nepíše, čím je vyučená a co umí. Těžko něco poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 22:26
@wildcherry píše:
Nechci urazit, ale proc neslo na rodicaku rozsirit vzdelani? Kazdopadne, chce to hledat dal. Drzim palce :kytka:

Já si vzdělání na rodicaku právě dodělala a to vyucak.

• Nahlásit
  • Citovat
17.1.20 22:34
@Anonymní píše:
Já si vzdělání na rodicaku právě dodělala a to vyucak.

A co máš tedy za vzdělání? Co umíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
17.1.20 22:39

A co nějaká kamarádka, co by vodila i tvé dítě, popř. bys ho k nim ráno třeba dala? Nebo že by ti naopak někdo vyzvedával? Co tatínek? Babička?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 22:45
@Russet píše:
Tak asi chce do kanclu. Myslí si, že se tam nic nedělá, dojde na 8 a ve dvě půjde domů. Nepíše, čím je vyučená a co umí. Těžko něco poradit.

Z ceho jsi to vydedukovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
17.1.20 22:45

Ranni druzina? Mne prijde lepsi jit brzo rano a pak s nim byt vic odpoledne, nez delat od 8 do 16.30. Nebo nekdo vodit jiny-kamaradka, matka spoluzaka, nekdo z rodiny? Jaky obor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22045
17.1.20 22:46
@malákráličice píše:
Z ceho jsi to vydedukovala?

Z kávové sedliny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
17.1.20 22:47

Po RD byl taky problem sehnat pouze ranni, takze proste klasika nakupak a dvanactky smeny. Ale byt s ditetem sama je jiny, teda aspon to tak chapu, ze jsi sama. Zkusit pripadne trebas uklidy v MS, ZS a nebo nekam na zkraceny uvazek jedine :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 22:54
@řeřicha píše:
A co nějaká kamarádka, co by vodila i tvé dítě, popř. bys ho k nim ráno třeba dala? Nebo že by ti naopak někdo vyzvedával? Co tatínek? Babička?
@řeřicha píše:

Tatínek ráno nemůže, babička také ne, vyzvedávat už můžou. Jde jen o ta rána.

• Nahlásit
  • Citovat
609
17.1.20 23:07

Tak jdi do fabriky, tam jsou směny 6-14 h nebo 6-18 h :think: Pardon, teď čtu, že tatínek ráno nemůže. Zkus se zeptat na zkrácený úvazek, např. 7:30-14 h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama