Je možné otěhotnět přes kondom?

16.5.18 08:19

Nemůžu být..

Zdravím, nepatřím mezi snažilky, spíše hledám uchlácholení, že ne, než že ano. Před třemi týdny jsem měla styk, nešlo o přítele ale kamaráda, takže to byla taková jednorázovka. HA neberu, ale měli jsme kondom, on byl dost vystresovaný a nervozní, takže dokonce ho asi 2× vyměnil, během „toho“ ale kondom nesklouzl a nic takového. Podle mé menstruační aplikačky/kalendáře, jsem měla 13-14 mít ms a nic. Běžně jí mám pravidelnou, ted už třetí den pocituji lehčí bolestí v podbříšku jakoby to mělo přijít..nejsou to velké bolesti jako při ms, ale jsou. Jenomže furt nic, docela dost mne vyděsilo, že i tohle může být příznak. Takže jsem ted 2 dny extrémně ve stresu a mám pocit, že pocituji snad všechny příznaky. Když jsem se dívala zpětně do kalendáře, tak jsem zjistila, že v ten den jsem měla i dost plodný den. Máte někdo zkušenost s tím, že se vám podařilo otěhotnět přes kondom? Víte tenhle styk trval všehovšudy 8 min a ještě s výměnou kondomů, takže si říkám, že bych asi musela být pořádný smolař. Ale nedokážu si to vysvětlit. Samozřejmě dnes si navečer zkusím i test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2286
16.5.18 08:21

Co zkusit nejdřív test než psát na maminkovsky portál? Byl sex- ano můžeš být těhotná, vesteckou kouli tu nikdo z nás nemá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
16.5.18 08:22

Malopravdepodobne, spis si ve stresu tak sis to takhle rozhodila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
16.5.18 08:23

A proč si neudělaš test když už máš zpoždění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
16.5.18 08:24

Udělej si test. samozřejmě že i přes kondom můžeš otěhotnět, je úplně jedno že ho měnil… Ale spíš si myslím že máš zpoždění stresem… :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 08:26

Je to asi stejna sance, jako ze vyhrajes eurojackpot :think: ano, tehotna byt muzes, to ale muzes byt i s jakoukoliv jinou antikoncepci. Ja si myslim ze nejsi a vsechny ty priznaky mas ze stresu :hug: neplas a udelej test :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
16.5.18 08:27

Taky bych rekla, ze je to stresem. Ale spis nez zakladat diskuzi by ti poradil ten test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
16.5.18 08:28

Mimochodem kamarad nervozni pri sexu, ty po sexu. Stalo vam to za to?? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5288
16.5.18 08:42

Říkám si, jestli to vůbec stálo za to, sex s kamarádem trvající 8 minut, on nervní ze sexu, ty teď, co jsou někteří lidi schopni absolvovat… :mrgreen:

Jinak si myslím, že těhotná nebudeš, spíš to máš ze stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 08:50

Samozřejmě, že nestálo..ale to se předem přece neví :) Jinak bude test už spolehlivý? Když jsou to ty tři týdny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6700
16.5.18 08:56

@slecnapuntikata vidim to spis na stres, ale samozrejme tam ta moznost je…zkus test a uvidis ;) jinak s nervama sex fakt nema cenu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6700
16.5.18 08:57
@slecnapuntikata píše:
Samozřejmě, že nestálo..ale to se předem přece neví :) Jinak bude test už spolehlivý? Když jsou to ty tři týdny?

Pokud uz MS mela byt, tak by na testu mely byt // popripade videt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
16.5.18 09:18

Ahoj, myslím že těhotná nejsi. Někomu se sice může zadařit i z jednoho sexu, ale to mi nepříjde zas až tak pravděpodobné. My spolu s přítelem spali minulý měsíc asi 10× bez jakékoliv antikoncepce (snažíme se) a stejně to nevyšlo a těhotná nejsem a myslím, že spousta uživatelek emimino by Ti to mohla potvrdit, i když samozřejmě otěhotnět určitě jde i z toho jednoho sexu, ale je to hrozně málo pravděpodobné. Teď si říkám, že kdybych to věděla kdysi, neblbla bych s Postinorama aj. U Tebe půjde asi opravdu o stres, no ale test si pro jistotu udělej, nečekala bych na večer ani na zítra, myslím, že by Ti to ukázal určitě už teď ;) :hug: :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
16.5.18 09:21

Zkuste test, nechci strasit, my mame prvni dite pres kondom, nic neni 100%, ale je velmi mala sance, ze by se vam to povedlo, vymenu kondomu behem sexu nejak nechapu:D rozhodne nezaruci vetsi spolehlivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
16.5.18 09:37

Delej s test, bude negativni a ty budes v klodu a abo mel by byt uz spolehlivy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama