Nenaplněná láska

Anonymní
25.10.20 12:39

nenaplnena laska??

Zdravím všechny tady. Nevím kde začít. Asi to bude trochu blba otazka a budu vypadat jako blbec ale nejspíš jsem se zamilovala do manželova kolegy. Přitom se ani nezname :nevim: jen s pohledu kdyz jdu do prace za manzelem nebo stylem že me rekne dobry den a to je vse :lol: nepisem si nevolame…ale porad na ty jeho pohledy musim myslet a uz mesic hypnotizuji telefon a cekam na sms…co vy na to? Mam čekat? Nebo jak ho vyhnat s hlavy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31458
25.10.20 12:43

Čekej, ono to časem prejde ;) obcas se to stane, neni to nic špatného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3509
25.10.20 12:45

Tys mu dala číslo?
Co od toho očekáváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
25.10.20 12:47

Píšeš, že se neznáte, on má tvé číslo? Ty jsi mu psala, že čekáš zprávu od něj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1476
25.10.20 12:49

Kde vzal tve cislo? To prejde…uzij si fantazii, v ty se meze nekladou..je mozne, ze je to v realu nudny blbec nebo by vyslo najevo, ze ty se mu nelibis ani trochu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 12:57

Nema moje čislo ale v dnesni dobe si kazdeho jde vyhledat na fb :nevim:…uziji si fantazii a snad to prejde

• Citovat
  • Nahlásit
20631
25.10.20 13:08
@Anonymní píše:
Nema moje čislo ale v dnesni dobe si kazdeho jde vyhledat na fb :nevim:…uziji si fantazii a snad to prejde

Ano, fantazíruj, fantazii se meze nekladou, tím nikomu neublížíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 13:21

Zamilovala ses do své představy o něm, ne do něj. Snad to vyšumí, ale myslím si, že jen snění o něm ti nebude stačit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2160
25.10.20 13:22

Já bych to probrala s manželem. :roll: Dohledat jde dnes kontakt skoro na každého, ale snad má kolega dost respektu vůči tvému manželovi, aby to nedělal. Dej si studenou sprchu a neplet si lásku se splasenymi hormony. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
25.10.20 13:23
@Anonymní píše:
Nema moje čislo ale v dnesni dobe si kazdeho jde vyhledat na fb :nevim:…uziji si fantazii a snad to prejde

Tak, to můžeš mobil hypnotizovat, ale nezazvoní. Ty ho vlastně neznáš, máš jen představu, jaký asi je nebo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
25.10.20 13:25
@Anonymní píše:

A jak ti ma poslat sms, kdyz nema tvoje telefonni cislo? :nevim:
Na Fb preci zadny telefon standartne uveden neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3162
25.10.20 13:26

To jsem i ty kluky z Backstreet Boys ve třinácti znala víc jak ty tohohle panáka.

„Nenaplněná láska“? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3509
25.10.20 13:32
@Anonymní píše:

To bys ho musela sakra moc zajímat, aby udělal takovou akci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
25.10.20 13:33

Zacala bych cihat na balkone, kdyby priletel postovni holub… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 13:37

Dobrý už to jde do stadia kdy si z toho dělate srandu…co jsem chtěla vím, aspon pár jich tady je co mají rozumnou odpoved…diky :potlesk: :palec: @DoktorkaZorkaHorka jak to myslite že jen snění nebude stačit?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat