Žárlím zbytečně moc?

Anonymní
25.10.20 01:35

Žárlím zbytečně moc?

Možná bude znít můj dotaz trochu hloupě, ale už si sama se sebou nevím rady. Mé poslední dva vztahy skončili vždy tím, že mě chlap podváděl. Proto i když mám přítele, kterému moc chci věřit a moc ho miluju, tak to prostě nejde a neskutečně moc žárlím a bojím se, že mě taky podvede. Vztah si myslím, že máme moc hezkej a bavíme se úplně o všem. Takže i o těchto mých obavách ví a říká mi, že se bát nemusím, že je spokojenej se mnou. Do teď jsme byli skoro pořád spolu a pracoval mezi samýma chlapama, tak takových situaci nebylo moc. Jenomže teďka nastoupil do nové práce, kde je v kanceláři s kolegyní o které sám říká, že je moc hezká, má hezkej zadek a podobně. Většinu času tam jsou sami dva a můj strach je proto moc velkej, protože se bojím, že mezi nima něco bude. Vždycky když přijde z práce, tak si povídáme o tom, jak se v práci měl. Vždycky mi říká i o čem si spolu povídali a občas se to týká i sexu, nevěr a dost osobních věcí. Zároveň mi ale říká, že se dost často baví spolu o tom, jak jsou oba teď spokojeni ve vztahu, kterej mají. Ano i ona je zadaná (naštěstí). Ale fakt co tak vím, tak spolu řeší dost intimní věci. A já se prostě bojím toho, že když spolu tráví tolik času a tak si rozumí, že se mezi nima jednou něco stane. Jsem moc blbka a zářivka? Taky byste měli strach? Nebo jak se uklidnit a začít víc věřit? Moc bych chtěla. Myslím si, že máme krásnej vztah a nerada bych ho zkazila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60912
25.10.20 01:41

Zvolni a to hodně rychle.. By musel žít v bubline, aby se nepotkaval s ženami.. Chápu, že máš špatnou zkušenost, ale pokud se neuklidnis, tak se buď zbláznis, nebo se z tebe stane stíhačka a nedá to on.. Nauč se vážit si sama sebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 01:46

@martina.se
Snažím se.. Uvědomuju si to moc dobře a proto mu nedělám žádné žárlivé scény ani nic takového.. Jenom prostě hledám cestu, jak se s tím sama vypořádat.. Právě proto, že opravdu nechci skončit jako stíhačka..

• Citovat
  • Nahlásit
60912
25.10.20 02:12
@Anonymní píše:
@martina.se
Snažím se.. Uvědomuju si to moc dobře a proto mu nedělám žádné žárlivé scény ani nic takového.. Jenom prostě hledám cestu, jak se s tím sama vypořádat.. Právě proto, že opravdu nechci skončit jako stíhačka..

Zapracovat na sebevědomí.. Když nepomůže, tak odborná pomoc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
25.10.20 04:02
@Anonymní píše:
Možná bude znít můj dotaz trochu hloupě, ale už si sama se sebou nevím rady. Mé poslední dva vztahy skončili vždy tím, že mě chlap podváděl. Proto i když mám přítele, kterému moc chci věřit a moc ho miluju, tak to prostě nejde a neskutečně moc žárlím a bojím se, že mě taky podvede. Vztah si myslím, že máme moc hezkej a bavíme se úplně o všem. Takže i o těchto mých obavách ví a říká mi, že se bát nemusím, že je spokojenej se mnou. Do teď jsme byli skoro pořád spolu a pracoval mezi samýma chlapama, tak takových situaci nebylo moc. Jenomže teďka nastoupil do nové práce, kde je v kanceláři s kolegyní o které sám říká, že je moc hezká, má hezkej zadek a podobně. Většinu času tam jsou sami dva a můj strach je proto moc velkej, protože se bojím, že mezi nima něco bude. Vždycky když přijde z práce, tak si povídáme o tom, jak se v práci měl. Vždycky mi říká i o čem si spolu povídali a občas se to týká i sexu, nevěr a dost osobních věcí. Zároveň mi ale říká, že se dost často baví spolu o tom, jak jsou oba teď spokojeni ve vztahu, kterej mají. Ano i ona je zadaná (naštěstí). Ale fakt co tak vím, tak spolu řeší dost intimní věci. A já se prostě bojím toho, že když spolu tráví tolik času a tak si rozumí, že se mezi nima jednou něco stane. Jsem moc blbka a zářivka? Taky byste měli strach? Nebo jak se uklidnit a začít víc věřit? Moc bych chtěla. Myslím si, že máme krásnej vztah a nerada bych ho zkazila.

Orgasmus, trávu, nebo antodepresiva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3835
25.10.20 06:34

No na druhou stranu nechápu, proč ti říká, že má kolegyně hezkej zadek a o čem všem se spolu baví, když sám ví, jak jsi na tom se zarlením a že tě v minulosti partneři podvedli.. tohle je podle mě provokace :nevim: jako když to takhle podáš, tak bych žárlila taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
25.10.20 06:42

Přijde mi, že je buď blbej a nedochází mu to nebo v tobě tu žárlivost podněcuje schválně. :nevim: Řeči o kráse kolegyně a jejích kvalitách ohledně zadku jsou hodně přes míru. Gentleman si to může myslet, ale neříká to doma své milované.
Ale taky jsem takového podobného měla. Jaruška z kanceláře měla čtyřky kozy a mně bylo po čase neustále omlacováno, jak je má moc hezký a jak ke škoda, že je nemám jako Jaruška. Nakonec byl odeslán za Jaruškou a jejíma čtyřkama a co vím, tak i po 15 letech je stále sám, samotinký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
25.10.20 06:50
@darekp píše:
No na druhou stranu nechápu, proč ti říká, že má kolegyně hezkej zadek a o čem všem se spolu baví, když sám ví, jak jsi na tom se zarlením a že tě v minulosti partneři podvedli.. tohle je podle mě provokace :nevim: jako když to takhle podáš, tak bych žárlila taky.

Přesně tak. Jako tomu, že se bude v životě potkávat s jinými ženami, nezabráníš, ale v tomhle bych si vymezila hranice. Prostě nechci slyšet, jestli si myslíš, že je nějaká hezká a jaký má zadek, ani že se bavíte o sexu, hotovo. Asi nejsi hloupá, tak ti je jasné, že někdy si i o jiné pomyslí, že vypadá dobře (to ty asi taky občas o jiném chlapovi? A nic ta tím není), ale slyšet to přece nepotřebuješ. Jo a možná bych ho zkusila požádat, aby vás někdy seznámil? Dát rande ve 4? Mně by to asi pomohlo, kdyby šlo o konkrétní ženu, vidět ji osobně a vidět, jak se spolu ti dva baví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3942
25.10.20 07:00

Nejak nechapu proc Ti vyklada jaky ma beruska b kanclu zadek 8o, on je asi taky kvalitni material..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 07:08

Taky nechápu co tím sleduje.. navíc kolegyni nezná moc dlouho a řeší spolu intimní záležitosti tedy i tebe? To jí třeba vykládá o tom, žes mu řekla, že máš problém s žárlivostí? No nevím…může něco být a nemusí ( nevěrní si jsou i lidé ve spokojených vztazích), můžeš to zjistit a nemusíš. První co bys měla udělat, přestat pátrat po tom, co si vykládají. Tímhle případné nevěře nezabráníš a akorát ti to nedělá dobře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
25.10.20 07:23

Ja si myslim, ze si vymysli. Neverim, ze si s ni povida o takovych vecech. Navic pises, ze je kratce v nove praci. To bych si takto nepovidala ani s clovekem stejneho pohlavi, natoz opacneho :nevim: Vidim to na cloveka, ktery vyuziva tvych obav (ktere jsi mu v dobre vire rekla). Bude to manipulant, ktery chce ovladat tvuj strach a dela mu dobre, kdyz te vidi se trapit. Nasla bych si vhodnejsi partii, ktera nema potrebu mi sdelovat takove nesmysly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22239
25.10.20 07:31
@Anonymní píše:

Podívej, já byla s 29 chlapama v práci..i po nocích :mrgreen: a nikdy mě žádná blbost nenapadla. Věř že za ty roky s nima už něco vím..prostě člověk protlachá s cizím a opačným pohlavím spoustu. Je to prostě úlně jiné než,,doma,,. Svým způsobem zábava, udržení konverzace..prostě lepší než mlcet a čučet na sebe jak můry. A to si piš, že jsme probírali i šílenosti :D

Pokud se nezklidníš, on to časem vycítí a u vás to zhoustne.

Starej se, abys byla hezka, mila, usměvavá..pěkně navařeno :mrgreen: a můzeš být v klidu.

Stejně nic co se má stát nezměníš a užíráš si mládí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
25.10.20 07:33

Byt tebou, tak zapracuji na vlastnim sebevedomi. Chapu, ze mas spatne zkusenosti z predchozich vztahu, ale se zdravym sebevedomim bys partnerovi jasne rekla, ze takove reci odmitas poslouchat. Copak ty mu rikas, co presne si s kym za den reknes a jak se ti libi/nelibi neci zadek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4863
25.10.20 07:53
@darekp píše:
No na druhou stranu nechápu, proč ti říká, že má kolegyně hezkej zadek a o čem všem se spolu baví, když sám ví, jak jsi na tom se zarlením a že tě v minulosti partneři podvedli.. tohle je podle mě provokace :nevim: jako když to takhle podáš, tak bych žárlila taky.

Taky si myslím, že provokuje nebo nějakým směrem manipuluje. Na mě když manžel dřív zkoušel takové řeči, tak jsem mu řekla, že jsem jeho žena nikoliv kámoš a ať tohle probírá s? klukama. Mám klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
25.10.20 08:03
@luci.no píše:
Ja si myslim, ze si vymysli. Neverim, ze si s ni povida o takovych vecech. Navic pises, ze je kratce v nove praci. To bych si takto nepovidala ani s clovekem stejneho pohlavi, natoz opacneho :nevim: Vidim to na cloveka, ktery vyuziva tvych obav (ktere jsi mu v dobre vire rekla). Bude to manipulant, ktery chce ovladat tvuj strach a dela mu dobre, kdyz te vidi se trapit. Nasla bych si vhodnejsi partii, ktera nema potrebu mi sdelovat takove nesmysly.

Proc by si nemel s kolegyni povidat o takovych vecech? Ja jsem jedina zena v chlapskem kolektivu a asi bys docela koukala, co vsechno v te praci zdrbnem, pro krehky kvetinky to zrovna neni. Ale předpokládám, ze moji kolegove nejsou idioti a nereferuji to doma pak svym zenam, co se svou kolegyni probiraji. Zakladatelky chlap je blbec no, nevim co tim sleduje, tyhle veci si ma nechavat pro sebe a ne tim zakladatelku popichovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama