Ex partnerka a dluhy

Anonymní
24.10.20 11:27

Ex parterka

Ahoj chci se vás zeptat, na názor, ex přítelkyně mého současného partnera, byli spolu tři roky, a ona mu nadělala dluhu až po krk, protože ten s promiň blec ručil 😐 Mají spolu dítě ale ex parterka si stále, myslí že je jeho rodina.. co stim mám dělat poraďte, dítě mám ráda nechci aby o něj přišel, ale nechci aby nám stále zasahovala do života stále mu píše že jsou rodina i když my máme spolu už dvouleté dítě, prosím co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5493
24.10.20 11:32

Jakoze by jej chtela zpatk jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14582
24.10.20 11:32

Ale oni jsou rodina - mají spolu dítě. A i když nejsou partneři, tak rodiče budou nadosmrti.

Teď fungujete jako sešívaná rodina a musíte se v tom společně naučit žít tak, abyste neubližovali dětem.

Věděla jsi do čeho jdeš. Že má dítě, bývalou ženu i dluhy. To prostě samo od sebe nezmizí. A opravdu nechceš aby to byl typ člověka, který pro novou frndu odřízne svou rodinu, protože s takovým se pak často stává, že i po vytvoření druhé rodiny náhle odchází zakládat další a další nové rodiny a ty předchozí odstřihávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 11:34
@Cenarius píše:

On ji nesnáší, protože kvůli ní chodí jen dluhy ona je neplatí, kašle na to když potřebuje peníze tak mu říká že jsou rodina že ji musí pomáhat, a podobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 11:36

No nepřijde mi normální ve 19 letech mít 700 tisíc dludu dítě neukazuje, ani mu nesmi zavolat jenom když ona potřebuje peníze na nové nehty a účet o dítě se ani jeden nezajima

• Citovat
  • Nahlásit
14273
24.10.20 11:44
@Anonymní píše:
No nepřijde mi normální ve 19 letech mít 700 tisíc dludu dítě neukazuje, ani mu nesmi zavolat jenom když ona potřebuje peníze na nové nehty a účet o dítě se ani jeden nezajima

Maji neco domluveneho soudne? Alimenty, styk s ditetem?
A jak padlo vys-ano, jsou rodina. Maji spolecne dite. Dobrovolne jsi sla do vztahu s chlapem s velkymi zavazky, dluhy a ditetem, tak se nemuzes divit, ze to nezmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
24.10.20 11:47
@Cenarius píše:

Tak když je to tak šikovnej ručitel… :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 11:55
@unuděná píše:
Maji neco domluveneho soudne? Alimenty, styk s ditetem?
A jak padlo vys-ano, jsou rodina. Maji spolecne dite. Dobrovolne jsi sla do vztahu s chlapem s velkymi zavazky, dluhy a ditetem, tak se nemuzes divit, ze to nezmizelo.

Jenže ex má nového přítele už 5 let má sním dítě takže potom, jak můžou být rodina? Soudně mají ale slečna na to kašle dokonce Jeho dcera říká Tati mému příteli a ex příteli to samé.. Tak jak můžou být rodina! Dokonce ho chtěla nechat odepsat z rodného listu aby si ji mohl osvojit její přítel ale pak ji na sociálce řekla že ji zanikne 7000 tak rychle obrátila a já nebudu platit dlouhý za nějakou cizí husu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 12:01

Ex

A navíc, pritelitel mi dluhy zatajil, našla jsem je náhodně po třech letech když jsem kdyz mu přišel náhodně dopis domu

• Citovat
  • Nahlásit
14273
24.10.20 12:09
@Anonymní píše:
Jenže ex má nového přítele už 5 let má sním dítě takže potom, jak můžou být rodina? Soudně mají ale slečna na to kašle dokonce Jeho dcera říká Tati mému příteli a ex příteli to samé.. Tak jak můžou být rodina! Dokonce ho chtěla nechat odepsat z rodného listu aby si ji mohl osvojit její přítel ale pak ji na sociálce řekla že ji zanikne 7000 tak rychle obrátila a já nebudu platit dlouhý za nějakou cizí husu

Tak. Chovejte se jako dospeli. Ma-li urcene alimenty soudne, at ji posila, kolik ma a na nejake citove vydirani nebere ohled. Ma-li stanoveny styk s dcerou, tak at hlasi kazde nepredani ditete na OSPOD, ti to budou resit a on bude moct dite vidat. To, ze vy mate dalsi dite, je zcela irelevantni, to nema s jeho situaci ohledne ex a ditete vubec nic spolecneho. Nechapu to titulovani, do toho ses kapku zamotala. Odepsat z RL biologickeho otce nelze, respektive byl by to nekolikalety proces s nejistym vysledkem, to jen kecala. A ano, budes platit jeji dluhy, protoze zijes s clovekem, ktery byl tak hloupy, ze ji byl rucitelem :zed: Koho sis nasla, toho mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4080
24.10.20 12:13

No tak si ho neber. Styku s dítětem se může domáhat. Nic nenaděláš. Ručil tak věděl co to znamená a nic s tím neuděláš. Jestli si říká rodina nebo ne tak to je jedno ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
24.10.20 12:19

Já tedy půjdu proti proudu, ale také si nemyslím, že jsou rodina… Rodina se jim rozpadla při rozchodu…To, že zůstávají rodiči dítěte neznamená, že mají stále fungovat dohromady, o vše se společně starat a sdílet spolu, atd. :zed: Je ale fakt, že někteří rozvedení to tak stále vnímají a na bývalého si dělají nároky… Pokud se ten druhý nevymezí, a naopak to akceptuje, tak pak samozřejmě i nadále jako rodina fungovat mohou, ač nadále formálně rodina nejsou. Tvůj partner se musí vymezit vůči ní…Jinak to fungovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2562
24.10.20 12:23

Á, ty už tu píšeš minimálně podruhý, že? Poprvé jsi se ptala jak „odepsat“ pritele z RL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7541
24.10.20 12:36

Klid. Ani jedna z vas neni jeho rodina. Jenom s nim mate dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14273
24.10.20 12:38
@PaníBovaryová píše:
Klid. Ani jedna z vas neni jeho rodina. Jenom s nim mate dite
:mrgreen: :mrgreen: :palec: to urcite chtela slyset ;) ovsem je to samozrejme tak ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama