Velké nohy?

Anonymní
23.10.20 23:02

Velké nohy?

Chtěla bych se zeptat na váš názor:
Mám nohu velikosti 42 (přitom nejsem příliš vysoká). Je to na ženu vážně velká noha?
Partner na mě kvůli tomu pořád doráží.
Jako jo, chápu, že nejsem žádná Popelka, ale je to opravdu tak hrozný?
Blbý kecy o obřích haksnách a ploutvích mě už fakt docela štvou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
23.10.20 23:04

Tak zalezi jak jsi velka/mohutna celkove :nevim: ale neresila bych, partnera bych si zacla dobirat zas kvuli nejakemu jeho nedostatku 8) s nohama stejne nic nenadelas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
23.10.20 23:06

Je to blbec, ale jak ho usadit neporadím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26720
23.10.20 23:11

Taky mám 42/43, mám 167 cm. Mám dokonce větší nohy než manžel :mrgreen:. Oba tedy nosíme 42, já bez nadmerku a on kvůli velmi vysokému nártu. Jemu stačí 41 a mně lépe sedí 43.
Ano, dobírá si mě, ale je to z legrace a lásky.
Jo, poznámky má hodně lidí, už jsem si zvykla. Kazdy má nějaký nedostatek.
A na ženskou to je pořád dost, ale mladší holciny mají větší nohy a postupně to podle mě bude častější a častější.
U nás se říká, že to mám super, protože ušetříme za lyže. Případně mi manžel říká, že půjdeme do loděnice (když nemůžeme sehnat boty).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
23.10.20 23:20

@Billi máme blízko obuv s nadměrnou obuví a když si vybírá manžel koukám po dámských, i dámské velké boty jsou hezké a výběr je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
23.10.20 23:29

Partnera bych poslala do prde. Máš se vedle něj cítit dobře a ne blbě. Pardon, ale tohle mě štve. Koukej kolem sebe. Nejsi jediná kdo má velké nohy. Mám 165cm a 39 nohu, to není hrozné ale zase mám velkou prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6126
23.10.20 23:30

Jo, jsou to celkem velký nohy, ale co jako? :nevim: Mám je taky a sama si z toho dělám kolikrát srandu… Kupuju si číslo 41 většinou, často by mi stačila asi i čtyřicítka, ale mám takové atypické palce :lol: A navíc mám pocit, že je víc žen „slonic“ než Popelek, protože jinak nechápu, proč ve výprodejích nikdy nenajdu větší botu, než 38, výjimečně 39 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6126
23.10.20 23:32
@Billi píše:
Taky mám 42/43, mám 167 cm. Mám dokonce větší nohy než manžel :mrgreen:. Oba tedy nosíme 42, já bez nadmerku a on kvůli velmi vysokému nártu. Jemu stačí 41 a mně lépe sedí 43.
Ano, dobírá si mě, ale je to z legrace a lásky.
Jo, poznámky má hodně lidí, už jsem si zvykla. Kazdy má nějaký nedostatek.
A na ženskou to je pořád dost, ale mladší holciny mají větší nohy a postupně to podle mě bude častější a častější.
U nás se říká, že to mám super, protože ušetříme za lyže. Případně mi manžel říká, že půjdeme do loděnice (když nemůžeme sehnat boty).

A koupíš boty v běžném krámě? Tam bývá největší dámská velikost 43, jestli se nepletu? Já mám kolikrát problém sehnat i tu jednačtyřicítku, všichni asi šijou přednostně na Popelky :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5634
23.10.20 23:35

Bych mu řekla, že on má zase malé pe*o ať s tím kouká něco udělat. Jinak ani, máš větší nohu než průměr a co jako? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
23.10.20 23:37

Máš. Já mám zase velkej nos. Ale manžel mi na něho neřekl nikdy nic. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2726
23.10.20 23:41

Myslím, že spíš než na číslech záleží na souměrnosti. Takže záleží jak jsi vysoká. Znám holku co má 178 cm a nohu 43 a při té výšce tě to nijak nepraští do očí :nevim: a naopak když máš pod 170 a větší nohu než 40, tak už to docela vidět je :nevim: jestli tě to potěší, tak znám i holku co má 183 cm a 39 nohu a lidi jí říkají, že má divně malé nohy a přitom má úplně běžnou velikost :lol: každopádně tvůj partner je pitomec, když do tebe ryje a srazí ti sebevědomí :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
23.10.20 23:47

Já si teda vůbec nevšimám jakou má kdo nohu..to bych řekla, že mé oko vůbec nevnímá. Jasně, asi víc žen má třeba nohu standartně do velikosti 40, ale to, že máš víc mi nepřijde prostě divný…to spíš tvůj přítel 8o. Jako jo ze srandy ok, ale když už to překročí tu mezi a začínalo by mi to fakt vadit, tak bych mu řekla, že ti to už vtipný nepřijde a ať to pořád nekomentuje..prostě bych ho uzemnila :cert: já jsem v tomhle vždycky opatrná a celkově nemám ráda poznámky ke vzhledu, když mě něco nějak zaujme, nevím jestli z toho člověk sám nemá nějaký komplex a občas vyplodím něco co tak nemyslím, tak se celkově do těchto témat sama nepouštím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
24.10.20 00:02
@Serpentini píše:
Myslím, že spíš než na číslech záleží na souměrnosti. Takže záleží jak jsi vysoká. Znám holku co má 178 cm a nohu 43 a při té výšce tě to nijak nepraští do očí :nevim: a naopak když máš pod 170 a větší nohu než 40, tak už to docela vidět je :nevim: jestli tě to potěší, tak znám i holku co má 183 cm a 39 nohu a lidi jí říkají, že má divně malé nohy a přitom má úplně běžnou velikost :lol: každopádně tvůj partner je pitomec, když do tebe ryje a srazí ti sebevědomí :?

S výše uvedeným souhlasím - partner je blbec. Já mám nohu 41/42 a výšku 171cm a nikdy nikdo neřešil velikost mé nohy…
Na odlehčení - Můj 14ti letý syn má aktuálně nohu 47 a okolí už říká, že má lodě - já souhlásím a zoufám si, protože sehnat obuv v této velikosti není sranda nebo hodně drahá sranda… a noha stále roste. Ale museli jsme s tím počítat - už dr. v porodnici říkala, že má hrozně velká chodidla a budeme mu muset nechat šít boty - nechápavě jsem na ni tenkrát koukala, ale evidentně to viděla… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12478
24.10.20 00:06

Tvuj partner je vul. Co mas jako delat?! Kus si useknout? Ano mas na zenu velka chodidla - nic s tim nelze delat. Takhle si te nasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.10.20 00:07

Neřeš… Já třeba mám 39, což je na jednu stranu fajn, na druhou si málokdy v krámě vyberu v akci.
Mně se manžel směje, že mám divně zakroucený malíčky. No co, svět se nebortí. Já se jemu zas směju, že má prsty rozpláclý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama