Ex se nám plete do vztahu

Anonymní
23.10.20 17:32

Rodina vztahy

Ahoj prosím radu, žijeme s přítelem v zahraničí máme malou dceru, ale však pritel má dceru ještě z předchozího vztahu, dceru nevida kvůli ex, Tera si na víc myslí že je součástí naší rodiny neustále se mezi nás cpe! Ona přítele ma sním má malé dítě a však problém je to že přítelova dcera má dva otce, jednoho na finance a druhý který ji vychovává.. A když už si její maminka uslmysli že má tatínka tak jen před Vánocemi nebo když má narozeniny, já už nevím jak dál doma se kvůli tomu hádáme protože mi nepřijde normální aby mělo dítě dva otce! Zkoušela jsem to řešit s přítelem i přes sociálku, tam mu řekli ať si ji nechá odepsat prosím poraďte co by jste dělali vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1156
23.10.20 17:36

Vůbec nechápu, co máš na mysli termínem „odhlásit“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
23.10.20 17:37

Jak odepsat? A co resis? Mas chlapa, ktery ma uz jedno dite no, tak co ocekavas? Platit na ni musi ne? Kdyby ses s pritelem rozesla, tak udelas co? Budes do smrti vychovávat dceru sama a nebudes chtit, aby ti na ni jeji otec posilal penize? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 17:37

@Alriga myslím tím že mu doporučil podepsat souhlas o odepření otcovství 😐

• Citovat
  • Nahlásit
12452
23.10.20 17:38

:roll: Jak jako odepsat? Jeho dcera nema dva otce. Ma biologickeho - tveho partnera a pak ma doma “strejdu” - partnera jeji matky. Povinnosti tveho muze je platit vyzivne a ma pravo dceru vidat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
23.10.20 17:39

Kdo si myslí, že je součástí vaší rodiny? Že jsi nechtěla napsat, že chceš, aby odepsal vlastní dceru, že ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
23.10.20 17:41
@Anonymní píše:

A soucasny partner jeho ex ma zajem byt uveden jako otec? Tvuj muz ma zajem byt vymazan z rodneho listu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
23.10.20 17:42
@Anonymní píše:

Bych odepsala tebe :roll: proc by se mel vzdavat otcovství? Protoze ma doma slepici, co nepreje jeho prvni dceri ani par korun? Snad se rozejde s tebou a taky si vasi dceru odepise 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
23.10.20 17:42
@Anonymní píše:

Ty jsi teda můra zlá. Bohužel se to nevymstí jenom tobě, ale poznamená to i tvoje děti. Protože mít zlou matku a k tomu tatínka s. áče, co se neumí postavit za vlastní děti, to není žádná výhra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
23.10.20 17:43

Asi máš na mysli „popření otcovství“. To lze ale jen, pokud skutečně není otcem nebo má o svém otcovství pochybnosti. Jinak jen zaplatí všechny náklady na soud včetně genetického testu a bude otcem i nadále. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18531
23.10.20 17:44

Počkej otce má vždy jen jednoho v tomto případě tvého přítele! A on na povinnosti na cely život je to jeho dite :roll: možná by měl odepsat tebe a tvoje dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
23.10.20 17:48
@Anonymní píše:
Ahoj prosím radu, žijeme s přítelem v zahraničí máme malou dceru, ale však pritel má dceru ještě z předchozího vztahu, dceru nevida kvůli ex, Tera si na víc myslí že je součástí naší rodiny neustále se mezi nás cpe! Ona přítele ma sním má malé dítě a však problém je to že přítelova dcera má dva otce, jednoho na finance a druhý který ji vychovává.. A když už si její maminka uslmysli že má tatínka tak jen před Vánocemi nebo když má narozeniny, já už nevím jak dál doma se kvůli tomu hádáme protože mi nepřijde normální aby mělo dítě dva otce! Zkoušela jsem to řešit s přítelem i přes sociálku, tam mu řekli ať si ji nechá odepsat prosím poraďte co by jste dělali vy?

Nechat si odepsat dítě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Buď jsi troll, nebo ultra blbá.
Navíc opravdu „charakterová a morální perla“.Stydět by ses měla… a to pořádně :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2866
23.10.20 17:49

Ono by to šlo v případě, že by ex měla manžela a ten by si chtěl dítě osvojit, otec by mohl podepsat souhlas s osvojením. Ale je to celkem dlouhý proces.
Jinak pokud je bio otcem dítěte, tak si ho „odepsat“ (to je výraz :mrgreen: ) jen tak nechat nemůže a výživné platit musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18531
23.10.20 17:50

Prej vztahy a rodina :roll: ta netuší co to je. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 17:59

@akavi mám známou, která má syna a jeho biologický otec se ho vzdal. Šli k soudu, soud to priklepl, kluk dostal nový RL, kde je uveden jako otec nynější manžel známé. :think: Jde to takto. Ale musí s tím souhlasit všechny strany. Bio otec už nemá žádná práva ani povinnosti. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama