Měly jste někdy milence?

466
22.10.20 22:41

Měly jste někdy milence?

Zdravím, chci se zeptat zda jste někdy měly milence, ale myslím to tak že jste byli oba sami a scházeli se pouze za účelem sexu a pobavení se z různých důvodů a třeba jste nechtěli zatím vztah apod. Pokud ano chci se zeptat jak vypadaly vaše schůzky a zda jste se i bavili u jídla, pití, strávili spolu večer případně noc a ráno konec atd. Jestli jste si rozuměli i jinak. Můžete mi napsat i jak to třeba u vás dopadlo dál. Něco podobného se mi teď děje, proto mě to zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
287
22.10.20 22:48

Jo, scházeli jsme se jen za účelem sexu, občas prohodili par slov nebo nějakou zprávu. Pak to nějak samo vyšumělo. Ale to jsem byla hodně mlada 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 22:52

Ano,
Mel chatu na krasnem miste s pohledem na cele mesto.
Schazeli jsme se jenom za jednim učelem, ale hodne jsme se spolu i bavili.. on uvaril.. nebo objednal jidlo… Bylo to super… po nejake dobe se do me zamiloval, musel vždy vedet kde a s kym jsem… me to strasne vadilo. Ukončila jsem to.

• Citovat
  • Nahlásit
57483
22.10.20 22:53
@Švédka87 píše:
Zdravím, chci se zeptat zda jste někdy měly milence, ale myslím to tak že jste byli oba sami a scházeli se pouze za účelem sexu a pobavení se z různých důvodů a třeba jste nechtěli zatím vztah apod. Pokud ano chci se zeptat jak vypadaly vaše schůzky a zda jste se i bavili u jídla, pití, strávili spolu večer případně noc a ráno konec atd. Jestli jste si rozuměli i jinak. Můžete mi napsat i jak to třeba u vás dopadlo dál. Něco podobného se mi teď děje, proto mě to zajímá.

Měla několikrát a vše co píšeš probíhalo v různé frekvenci a citové angažovanosti… Jestli je to jen na, sex jsem s nikým neřešila, to se pozná samo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
22.10.20 23:05

Ano, ale to, co vyse popisujes, je uz randeni. Svadi to k tomu, ze jedna nebo druha strana to zacne brat vazneji… Jestli sex tak jen sex, bez techto veci okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
23.10.20 00:01
@Anonymní píše:
Ano,
Mel chatu na krasnem miste s pohledem na cele mesto.
Schazeli jsme se jenom za jednim učelem, ale hodne jsme se spolu i bavili.. on uvaril.. nebo objednal jidlo… Bylo to super… po nejake dobe se do me zamiloval, musel vždy vedet kde a s kym jsem… me to strasne vadilo. Ukončila jsem to.

A to jsi mu ani neumyla nádobí? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60888
23.10.20 00:34

Ano, scházeli jsme se za účelem sexu, občas koncert atd.. Nakonec jsme spolu byli rok milenci, 10 let vztah, máme dítě.. Teď už jsme od sebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 00:58

Mela jsem, vzdy jsme se sesli v baru, tam popili, pobavili se, druhy den jsme zasli vetsinou na snidani/obed a pak treba mesic zadny kontakt. Trvalo to neco kolem dvou let, rada na to vzpominam. Ale nebyl to clovek to zivota, ukoncila jsem to ja, protoze uz jsem se chtela posunout dal. Nebyly tam zadne city, natlak jen vzajemne sympatie

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 02:19

Ano..při VŠ..scházeli jsme se, koupili dobré jídlo, dali si film, povídali. Psali jsme si i smsky přes týden, ale já časem chtěla posun dál takže jsme se rozešli. Po roce?

• Citovat
  • Nahlásit
6056
23.10.20 06:37
@Švédka87 píše:

Ano, ale u mě to byl spíše kamarád s výhodami. Protože jsem věděla, že vážný vztah z toho nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.10.20 06:50

Vsechny měli milence. No kdyby si to nějaká chtěla zopakovat, tak může napsat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2866
23.10.20 07:15
@Smidlik33 píše:
Vsechny měli milence. No kdyby si to nějaká chtěla zopakovat, tak může napsat. :D

Jestli tady chceš hledat milenku, měl by sis zvolit drsnější nick. Smidlik zní dost asexuálně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.10.20 08:14
@akavi píše:
Jestli tady chceš hledat milenku, měl by sis zvolit drsnější nick. Smidlik zní dost asexuálně :mrgreen:

Nápaditý nejsem to uznávám. Prcek trochu deformuje muj slovník :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2866
23.10.20 08:20
@Smidlik33 píše:
Nápaditý nejsem to uznávám. Prcek trochu deformuje muj slovník :D

Zdrobněliny evokují zdrobněliny i v jiných oblastech. To je jen postřeh, aby ses pak nedivil, že se zájemkyně nehrnou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24380
23.10.20 08:22
@Švédka87 píše:

Měla, ale nic kromě sexu nás nespojovalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama