Vztah - konec?

Anonymní
22.10.20 16:59

Vztah - konec?

Jsme s partnerem 4 roky, máme rocni miminko. Přestali jsme fungovat společně. Jen mi už nadává, uráží mě,… Nic podle něj nedělám, a to že umyju nádobí, uvařím? To není práce. Prý mám táhnout do práce, abych něco konečně dělala. Jsem na MD, takže bydlení palti on a já jsem u něj prý jen na návštěvě, nemám prý nárok na dům, protože majitel je on. Sama nic nesmím udělat, nic mu není dost dobre. Řve jak šílený, nezastaví ho nic. Bydlení jsme pořizovací nedávno, hypotéka na X let, práce ma fůru, nestíhá, takže je nervózní jak z práce, z hypotéky,… Nevím, zda počkat, až se situace uklidní, nebo jít. No asi vím, ale.. 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5439
22.10.20 17:02

Tezko rict, muze to byt nahromadeny a nezvladnuty stres z financnich zavazku..a nebo to take muze byt obycejny hulvat. To ale vis nejlepe ty, kdyz s nim ctyri roky zijes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5136
22.10.20 17:04

Partner ne manžel? Dům a hypotéka je psaná na koho?
Situace se neuklidní. Do teď s tebou zametá tak proč by to měnil. Ho.vado zůstane hova.dem. Najdi si svoje a odejdi od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28311
22.10.20 17:04
@Anonymní píše:
Jsme s partnerem 4 roky, máme rocni miminko. Přestali jsme fungovat společně. Jen mi už nadává, uráží mě,… Nic podle něj nedělám, a to že umyju nádobí, uvařím? To není práce. Prý mám táhnout do práce, abych něco konečně dělala. Jsem na MD, takže bydlení palti on a já jsem u něj prý jen na návštěvě, nemám prý nárok na dům, protože majitel je on. Sama nic nesmím udělat, nic mu není dost dobre. Řve jak šílený, nezastaví ho nic. Bydlení jsme pořizovací nedávno, hypotéka na X let, práce ma fůru, nestíhá, takže je nervózní jak z práce, z hypotéky,… Nevím, zda počkat, až se situace uklidní, nebo jít. No asi vím, ale.. 🙄

A to já bych si brigádu našla. A hlídat a vařit může on. On by ho ten nerv přešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 17:10

@Náměsíčná partner a vše je na něj, jinak to nešlo. Což se mu i zřejmě hodí.

• Citovat
  • Nahlásit
523
22.10.20 17:13
@Anonymní píše:
@Náměsíčná partner a vše je na něj, jinak to nešlo. Což se mu i zřejmě hodí.

Ona je to ohraná písnička, ale proto děti až po svatbě :zed:
Jinak bych asi počkala, protože ta hypotéka a do toho dítě a ty na mateřské je fakt zátěž na psychiku a pak se uvidí, jestli je to hulvát nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
22.10.20 17:14

Dobrý den,

změnilo se partnerovo chování v poslední době nebo jde o celé 4 roky? A víte, zdali byl výbušný / despotický i před vaším vztahem?

L

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 17:18

@Nicole 1234 a to, že je hulvat, nebo je jen ve stresu, se pozná jak? Kde je ta hranice?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 17:19

@franzkfk ano, byl vybusny, jen teď se to umocnilo.

• Citovat
  • Nahlásit
5439
22.10.20 17:23
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 a to, že je hulvat, nebo je jen ve stresu, se pozná jak? Kde je ta hranice?

To bys ale mela vedet ty, kdyz s nim ctyri roky zijes, ne? Prece uz musis vedet, jak se chova ve stresovych situacich, nejste spolu par mesicu. A i jak se chova obecne. I kdyz na EM je to takovy leitmotiv, ja moc neverim, ze jen porodem se muzum meni zakladni povahove rysy a nastane chut ovladat a mit prevahu. To tam muselo byt i drive, jen si to nechtela videt (coz ti asi ted nepomuze a problem neresi).
To neber jako zlehcovani ci vysmech, ale na zaklade par vet ti asi malokdo rekne, jak to u vas je a kde je jadro pudla.

Příspěvek upraven 22.10.20 v 17:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 17:30

Jestli máš možnost tak do té práce jdi. Třeba o víkendu někam za kasu a nech mu dítě ať si to zkusí.

Hranici musíš vědět ty. Já bych někoho výbušného nedala. Mám takového takového tátu a nikdy jsme nevěděli kvůli čemu vybouchne. Uplná blbost ho naštvala byli jsme neustále pí… a de..b.. a uplně neschopní. Věčně do něčeho mlátil házel věcma. Hrozný. Takový život pro své děti bych nechtěla.

• Citovat
  • Nahlásit
103
22.10.20 17:32
@Anonymní píše:
@franzkfk ano, byl vybusny, jen teď se to umocnilo.

Pro zdravý vývoj vašeho miminka je důležité, aby mělo stabilní a milující rodiče. Nepodceňujte jeho vnímání, ačkoliv je to „jen“ miminko. Položte si otázku, jaký život chcete pro sebe a pro něj.

Přeji hodně štěstí.

L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 17:33
@Anonymní píše:
Jestli máš možnost tak do té práce jdi. Třeba o víkendu někam za kasu a nech mu dítě ať si to zkusí.Hranici musíš vědět ty. Já bych někoho výbušného nedala. Mám takového takového tátu a nikdy jsme nevěděli kvůli čemu vybouchne. Uplná blbost ho naštvala byli jsme neustále pí… a de..b.. a uplně neschopní. Věčně do něčeho mlátil házel věcma. Hrozný. Takový život pro své děti bych nechtěla.

To já právě taky nechci, chvíli je klid, ale jakmile se naštve, tak vytahuje vše, i roky staré věci…

• Citovat
  • Nahlásit
8094
22.10.20 17:36
@Anonymní píše:

Přečti si ještě jednou cos napsala a najdeš v tom odpověď..pokud nejste manželé, záleží na koho je hypotéka napsaná..pokud na Tebe, vypakovala bych ho..pokud ne..sbalila bych se a odjela k rodičům nebo někde si zkusila pronajmout malý byt..

Můj muž má taky nervy, podniká, takže je od rána do večera v práci ale nerve na mě abych TÁHLA do práce, nebo že nic nedělám.. váží si mě a já jeho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14848
22.10.20 17:52

Vztah má být,,soužití dvou lidí co se milují a váží,, pokud je ti schopny vše vyčítat a chovat se tak, odejdi. Život máš jen jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama