Anální sex, kondom ano nebo ne?

Anonymní
25.10.20 03:23

Anální sex, kondom ano nebo ne?

Ahoj, s přítelem provozujeme anální sex pravidelně. Vždy jsme používali kondom, minulý týden jsme dostali oba chuť, ale kondom jsme u sebe neměli. Myslím, že sex jsme si oba užili mnohem více. Přítel mi říkal, že by raději měl už jen anální sex bez kondomu. Já bych to také brala, ale zároveň se bojím nějaké infekce. Jaké a tím máte zkušenosti? :oops:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1087
25.10.20 03:29
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem provozujeme anální sex pravidelně. Vždy jsme používali kondom, minulý týden jsme dostali oba chuť, ale kondom jsme u sebe neměli. Myslím, že sex jsme si oba užili mnohem více. Přítel mi říkal, že by raději měl už jen anální sex bez kondomu. Já bych to také brala, ale zároveň se bojím nějaké infekce. Jaké a tím máte zkušenosti? :oops:

Řiť máš plnou hoven. Těžko to můžeš zhoršit co se bakterii tyka. Leda přítel by měl krvavou ránu za ocasu a zároveň by si z tebe vzal trochu toho hnedeho přímo do té rány. To by asi bylo trochu infekční. Ale čert to vem, žijeme jen jednou…

• Nahlásit
Anonymní
25.10.20 03:33

Pokud jde ovšem z kundičky přímo do analku, kondom by se měl nasadit, ne? :oops: obrácený postup nikdy neprovozujeme…

• Nahlásit
Anonymní
25.10.20 03:36
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem provozujeme anální sex pravidelně. Vždy jsme používali kondom, minulý týden jsme dostali oba chuť, ale kondom jsme u sebe neměli. Myslím, že sex jsme si oba užili mnohem více. Přítel mi říkal, že by raději měl už jen anální sex bez kondomu. Já bych to také brala, ale zároveň se bojím nějaké infekce. Jaké a tím máte zkušenosti? :oops:

Nikdy jsem bez kondomu problém s ničím neměl, ať si říká kdo chce co chce, s kondomem to prostě není ono, ta citlivost je prostě někde jinde, i když má člověk ultra tenké. 8)

• Nahlásit
Anonymní
25.10.20 03:38
@Anonymní píše:
Nikdy jsem bez kondomu problém s ničím neměl, ať si říká kdo chce co chce, s kondomem to prostě není ono, ta citlivost je prostě někde jinde, i když má člověk ultra tenké. 8)

I z mého pohledu ženy, je to bez kondomu mnohem lepší a víc si to užívám :jazyk:

• Nahlásit
Anonymní
25.10.20 03:43
@Anonymní píše:
I z mého pohledu ženy, je to bez kondomu mnohem lepší a víc si to užívám :jazyk:

Ano, přesně to už jsem slyšel i osobně. Bez něj nikdy nehrozí, že by žena slastí netekla. :oops:

• Nahlásit
3918
25.10.20 06:56
@Anonymní píše:

Jsi borka, nejdrive bych priteli narvala kolik nebo vibrator do pr.le at vi co na ma chce a pak bych to tvrde blolovala, ritni otvor neni uzpusoben na rozdil od posevniho k temto aktivitam, takze za par let z tebe budou vypadavat extrementy nekontrolovane uzij si to..

• Nahlásit
3766
25.10.20 07:10
@lilith1 píše:
Jsi borka, nejdrive bych priteli narvala kolik nebo vibrator do pr.le at vi co na ma chce a pak bych to tvrde blolovala, ritni otvor neni uzpusoben na rozdil od posevniho k temto aktivitam, takze za par let z tebe budou vypadavat extrementy nekontrolovane uzij si to..
:mrgreen: mu by se to ale libilo ten vibrator v zadku…
  • Nahlásit
1169
25.10.20 07:19

Az ti jednou po tom vasem pravidelnem analnim sexu bude samovolne vytekat h**** protoze ritni otvor je urcen na jeden proces, tak se budes divit :mavam:

• Nahlásit
17477
25.10.20 07:24

Kondom potřebujete jen v případě, že byste po análním sexu chtěli pokračovat klasicky vaginálním, jinak tam nic extra nehrozí.
@lilith1 vždycky, když se tady objeví podobný téma, tak se najde někdo, kdo tady pouští takový “moudra”. Hoď si mokrej hadr na hlavu, anální sex spousta párů běžně provozuje. Když to tobě přijde divný, tak to nedělej, ale chtělo by to trochu tolerance k druhým…

• Nahlásit
1846
25.10.20 07:26
@migmina píše:
Az ti jednou po tom vasem pravidelnem analnim sexu bude samovolne vytekat h**** protoze ritni otvor je urcen na jeden proces, tak se budes divit :mavam:

No nevím nejsem milovník cokosuku ale tohle mě přijde dost utazeny za vlasy tak jsem si to přečetl a je to nesmysl tohle buď krátkodobé nebo pokud je tento druh sexu vykonán takzvane na sílu a dojde k poranění..

• Nahlásit
19889
25.10.20 07:28
@lilith1 píše:
Jsi borka, nejdrive bych priteli narvala kolik nebo vibrator do pr.le at vi co na ma chce a pak bych to tvrde blolovala, ritni otvor neni uzpusoben na rozdil od posevniho k temto aktivitam, takze za par let z tebe budou vypadavat extrementy nekontrolovane uzij si to..

To jsou zase hemzy, anální sex provozuje spoustu heterosexuálních párů, pro mě osobně je anální sex lepší než ten vaginální, ale moc ho neprovozuji, mám k němu respekt, kdybych neměla, tak š. ukám do zadku pořád. Zakladatelka si to též užívá, Tvoje rady jsou úplně mimo, pokud si myslíš, že se někteří muži od ženy nenechávají uspokojit prstem/vibrátorem do zadku, tak jsi mimo ještě víc.
Co asi mají dělat homosexuálové, když se chtějí milovat, Ty chytrá, jinak, než přes konečník to nejde.

• Nahlásit
73
25.10.20 07:33
Pokud je to
@lilith1 píše:

To by musela takový sex provozovat několikrát do týdne a po dobu několika let. A i tak je to méně častý jev. Co by pak dělali chudáci gayove. Slovo pravidelně nutně neznamená každý den, jenom že tam je určitá pravidelnost. Zase bych tady nedělala takový závěry. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
1169
25.10.20 07:36
@david85lbc píše:
No nevím nejsem milovník cokosuku ale tohle mě přijde dost utazeny za vlasy tak jsem si to přečetl a je to nesmysl tohle buď krátkodobé nebo pokud je tento druh sexu vykonán takzvane na sílu a dojde k poranění..

Mysli si o tom co chces. Pravda to je

• Nahlásit
73
25.10.20 07:36
@Anonymní píše:

Já nikdy anální sex s kondomem neprovozovala. Určitě bych pak neměla orální ani vaginální sex, ale pokud spíte jen spolu, není asi důvod mít kondom.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama