Nenávidím partnera

Anonymní
14.2.20 23:07

Nenávidím partnera

Vím, že slovo nenávidět je dost silné, ale já si teď nemůžu pomoci. Chodili jsme spolu přes rok, byli jsme oba hrozně moc zamilovaní, potom jsme se k sobě nastěhovali, já jsem otěhotněla a tím to všechno začalo. Totální nerespektování mého zdravotního stavu, žárlení na dítě a podobně. Dopadlo to tak, že se na něj nemůžu ani podívat. Vadí mi cokoliv udělá. Měl to někdo z vás podobně? Můžou to být jen hormony? Připadá mi, že celý náš vztah šel totálně do kopru.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

70770
14.2.20 23:29

No, ono je otázkou, zda je to fakt objektivní špatné chování partnera a nerespektování tvého zdravotního stavu nebo jen tvoje představa a jsi malinko nesnesitelná díky hormonům :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
14.2.20 23:59
Kratkodobe to dost mozna obcas muze citit zena z ruznych duvodu, dlouhodobe ale urcite ne, to se domnivam, je pro vztah konecna, zajdi do poradny
@Anonymní píše:
Vím, že slovo nenávidět je dost silné, ale já si teď nemůžu pomoci. Chodili jsme spolu přes rok, byli jsme oba hrozně moc zamilovaní, potom jsme se k sobě nastěhovali, já jsem otěhotněla a tím to všechno začalo. Totální nerespektování mého zdravotního stavu, žárlení na dítě a podobně. Dopadlo to tak, že se na něj nemůžu ani podívat. Vadí mi cokoliv udělá. Měl to někdo z vás podobně? Můžou to být jen hormony? Připadá mi, že celý náš vztah šel totálně do kopru.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10830
15.2.20 00:03

A je to tak opravdu, nebo prehanis kvůli hormonum? Jo a bylo dítě chtěné a plánované z obou stran?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2391
15.2.20 01:37

Teď si odpověz, jestli si to všechno fakt chtěla. Znám ženský co tak měli, zkrátka konec bezstarostnosti, mejdanů, začátek povinností, ohledů. Ano, určitě za to mohou i hormony, jsi přecitlivělá, asi i zveličuješ, máš starost o dítě. A nebo jste dvě děti co si chtěli užívat bez kontroly rodičů ve svém doupěti. Tak jste oba rozčarovaní, a to dítě nezapadá do vašeho scénáře. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 02:08

886. těhulka v tenzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 06:12

Dítě jsme moc chtěli oba. Plánováné bylo. Je mi třicet a užila jsem si až až. Takže ne, nemám pocit, že o něco přicházím. Problém je ten, že když jsem skončila na rizikovém kvůli krvácení, tak se na mě partner prostě vykašlal. Vzal si na mě očr, ráno zmizel, pak mi mezi dveřmi předal oběd a přijel zase pozdě večer. Já měla nadřízený klid na lůžku. Neexistovalo, že by třeba poklidil doma, umyl nádobí, nebo něco. Nejhorší byla ta samota. Jen ležet koukat do zdi a mít strach o dítě. A od té doby se to se mnou veze. Nemám s ním pocit bezpečí. On to asi cítí a čím víc se snaží, tím vic já ho odmítám. Už jsem si na tu samotu zvykla a on se to teď snaží spasit.

• Nahlásit
  • Citovat
699
15.2.20 09:32

Jen lezet koukat do zdi a mit strach o dite-tak to bych brzy byla silena a odneskakal by to manzel. Nedelala bych unahlena rozhodnuti a pockala, jaky bude tata a jaky bude vztah az se narodi zdrave dite. Neumyl nadobi, ikdyz jste ho o to slusne pozadala? Nebo jste predpokladala, ze tyto veci ho napadnou sami od sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
15.2.20 09:37

To ocr bylo potreba, potrebujes celodenni peci? pomoc s hygienou, misa a tak? Pak je bezohlednej, ze odjede.
Ale pokud jde jen o nadobi, to zvladne vecer, ne? Co je potreba po dvou lidech uklizet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 10:10

Já takle musela ležet tři týdny. To se opravdu najde pár kousků nádobí, které je potřeba umýt. On měl očr na mě samozřejmě jen pár dní. Ale připadá mi značně bezohledné, zůstat s přítelkyní doma a pak si pochvalovat kolik věci stihne zařídit, když nemusí do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
bea landová
15.2.20 10:12

Tak já dítě nemám, taky jsem na to už stará… Ale napíšu, co mi řekla jedna známá. Když byla na rizikovém v nemocnici (dlouho), tak pak po porodu jí manžel řekl: „Víš co, nespěchej prosím domů - pokud je to možné, ať mám doma ještě chvilku klid!“ No kdybych já byla na jejím místě, tak začnu uvažovat o rozvodu… Ona v pohodě, dítě je už dospělé a oni žijou spolu hodně let…
Takže to jen tak. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
70770
15.2.20 10:15
@Anonymní píše:
Já takle musela ležet tři týdny. To se opravdu najde pár kousků nádobí, které je potřeba umýt. On měl očr na mě samozřejmě jen pár dní. Ale připadá mi značně bezohledné, zůstat s přítelkyní doma a pak si pochvalovat kolik věci stihne zařídit, když nemusí do práce.

No, já bych řekla, že jediné co se mu dá vyčítat je ochcávání systému, když si bere OCR na někoho, kdo to nepotřebuje. Ale nenávidět ho za to, že si dovolil odejít a nedělal ti společnost 8o oběd ti donesl, takže to co bylo potřeba, zařídil a když on je pryč a ty ležíš, tak jaký bordel a nádobí se tam stihne udělat - 2 talíře, jeden příbor, sklenička a hrnek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
15.2.20 10:28
@j.a.n.i1 píše:
No, já bych řekla, že jediné co se mu dá vyčítat je ochcávání systému, když si bere OCR na někoho, kdo to nepotřebuje. Ale nenávidět ho za to, že si dovolil odejít a nedělal ti společnost 8o oběd ti donesl, takže to co bylo potřeba, zařídil a když on je pryč a ty ležíš, tak jaký bordel a nádobí se tam stihne udělat - 2 talíře, jeden příbor, sklenička a hrnek?

tak bych to taky videla - urcite by me nastvalo, kdyby kaslal na nutnou peci o milovanou osobu, resp. o jakoukoli osobu, kvuli ktere ocr ma. To je jednak podvod, jednak totalni bezohlednost. Ale pokud nebyla potrebna pece ve smyslu pomoc s hygienou apod., tak ocr nechapu.
Na rizikovem jsem doma stravila taky par tydnu, taky jsem musela je lezet, jit i jen na wc bylo rizikove, ale na ocr se mnou nezustal a nezazlivala jsem mu to.
Kvuli hormonum jsem byla v tehotenstvi narazove strasna, takze bych to zcasti tipla na ty hormony. Ale neznam celou situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3560
15.2.20 10:34
@Oriseka píše:
Jen lezet koukat do zdi a mit strach o dite-tak to bych brzy byla silena a odneskakal by to manzel. Nedelala bych unahlena rozhodnuti a pockala, jaky bude tata a jaky bude vztah az se narodi zdrave dite. Neumyl nadobi, ikdyz jste ho o to slusne pozadala? Nebo jste predpokladala, ze tyto veci ho napadnou sami od sebe?

Jakože chlapa samo od sebe nenapadne, že je doma třeba udržovat pořádek a musí se to bezduché stvoření o to extra žadat, jo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
15.2.20 10:38
@Anonymní píše:
Dítě jsme moc chtěli oba. Plánováné bylo. Je mi třicet a užila jsem si až až. Takže ne, nemám pocit, že o něco přicházím. Problém je ten, že když jsem skončila na rizikovém kvůli krvácení, tak se na mě partner prostě vykašlal. Vzal si na mě očr, ráno zmizel, pak mi mezi dveřmi předal oběd a přijel zase pozdě večer. Já měla nadřízený klid na lůžku. Neexistovalo, že by třeba poklidil doma, umyl nádobí, nebo něco. Nejhorší byla ta samota.Jen ležet koukat do zdi a mít strach o dítě. A od té doby se to se mnou veze. Nemám s ním pocit bezpečí. On to asi cítí a čím víc se snaží, tím vic já ho odmítám. Už jsem si na tu samotu zvykla a on se to teď snaží spasit.

Samota není to nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama