Plazmová koule - není to škodlivé?

1646
21.1.20 09:20

Není to škodlivé?

Zdravím dámy, syn dostal k svátku od babičky dárek. Nevím jak to nazvat, ani nevím na jakém principu to funguje.. Viz. foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
21.1.20 09:25

Je to plazmová koule. Na internetu je o tom mraky článků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
21.1.20 09:27

Jeee to sem vždycky jako dítě chtěla :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6353
21.1.20 09:32

Plazmová koule, ta se mi taky líbí :mrgreen: Chci ji koupit k narozeninám synovi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
21.1.20 09:33

Taky doma máme, nemám z toho moc dobrý pocit, protože když necháš prst na jednom místě, po chvíli ho máš skoro spálenej. Takže to putovalo do sklepa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
21.1.20 09:44

Úplně běžně se k tomu připečou prsty, opatrně!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6662
21.1.20 09:49

@korneli Pokud nemá syn kardiostimulátor tak bude v pohodě. Může se stát že zapnutá koule bude interferovat s domácí elektronikou (LCD displeje, mobilní signál, může rušit bezdrátové myši a WiFi) ale jen ve velké blízkosti, třeba tu myš to ruší tak do metru, pak už to vliv nemá. Ještě je třeba dát pozor, při delším dotyku se povrch dost zahřívá a může se potom spálit. Jinak efekt na povrchu je podobný jako u ozonových lamp které se používají k odprášení interiéru (to byl hit v 90 letech) a to si lidi v klidu dávali do pokojů a žijí. Asi bych mu nedovolila aby to bylo dlouhodobě zapnuté, protože je to potom cítit ozonem. Stejně je to věc co ho za týden omrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22981
21.1.20 10:10

Teď jsem to viděla v obchodě s dárkovým zbožím a napadlo mě to vzít dětem. Ale s ohledem na podezřele nízkou cenu jsem to radši nevzala. Jestli je to škodlivé ale nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6353
21.1.20 10:22

Škodlivé to není, nesmí se na tom dlouho držet ruka, přece jen to poněkud hřeje. Jako hračka pro malé děti je to nevhodné. Pro puboše už je to OK ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat