Neocate infant

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5513
19.5.22 22:55

Neocate infant

Dobrý večer, kdo měl dítko s alergii, nezůstalo se doma někomu válet aspoň jedno balení neocate infant? Popřípadě neocate junior? Normálně ho máme na recept, ale má výpadek, takže není k sehnání :zed: nic jinýho mi dítko netoleruje. Klidně odkoupím. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4852
19.5.22 23:01

Já mám Neocate Infant. Asi 3 balení. Napiš mi SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5513
20.5.22 07:28

@kavenka psala jsem sz. Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 17:34

Taky shaním kvuli vypadku. Mame ho na recept, ale ted proste neni. Obvolala jsem vsechny lekarny v OV a nikde nic…kdyby jste nekdo meli co uz nevyuzijete, byla bych Vam vdecna!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39868
24.5.22 17:38

Není nic, ani althea. Naštěstí už má vnouček dvojku, ta je. ALe nechápu to. Viděla jsem ve zprávách, že ta mléka nemají ani v USA a vozí to z Evropy. Dokonce na to používají letadla armády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 19:02

Ja to chapu, ze se jim tam posila. Ale prece to zas nemuze byt na ukor nasich deti!!! Ma byt omezene mnozstvi, ale dostupne. Ne to co se deje ted!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39868
24.5.22 19:04
@luckylucky píše:
Ja to chapu, ze se jim tam posila. Ale prece to zas nemuze byt na ukor nasich deti!!! Ma byt omezene mnozstvi, ale dostupne. Ne to co se deje ted!!

a to já to zase až tak moc nechápu, zrovna USA je dost velký stát, aby se nějak postaral. Nevím, co chybí, že se nevyrábí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4852
24.5.22 22:34
@vokishka píše:
a to já to zase až tak moc nechápu, zrovna USA je dost velký stát, aby se nějak postaral. Nevím, co chybí, že se nevyrábí.

Zavřeli tam největší továrnu na kojeneckou výzivu v USA, prý kvůli špatným hygienickým podmínkám a možné kontaminaci UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39868
25.5.22 05:22
@kavenka píše:
Zavřeli tam největší továrnu na kojeneckou výzivu v USA, prý kvůli špatným hygienickým podmínkám a možné kontaminaci UM.

Dik. A co teda chybi u nas, ze nejsou ta mlika pro deti s ABKM? Nebo to vozi od nich?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.22 08:04

Chybí neocate infant, a už dochází i alfamino. Je to na bázi aminokyselin. Nevím, jestli se tam vyrábí. Ale evidentně ho tam posílají a na úkor našich dětí!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21251
25.5.22 08:20

A vas pediatr nejake zasoby nema? Nam zbylo 6 neotevrenych baleni, tak jsem je zanesla doktorce, ze snad je nekomu uda. Tak mam radost, ze ted vidim, ze uda. Na tvem miste bych zavolala pro radu pediatra, muze mit neco schovane nebo treba doktor v ordinaci vedle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.22 08:38

Jsem v kontaktu s pediatrem. Ma jen posledni dve syneo, a vubec ani o vypadku nevedela. Distributorka ji nic nerekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4852
25.5.22 09:30
@vokishka píše:
Dik. A co teda chybi u nas, ze nejsou ta mlika pro deti s ABKM? Nebo to vozi od nich?

Nevím kde se vyrábí :think: Ale jeden rok byl Neocate Syneo jen s azbukou tak bůhví odkud ho kupujem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4852
25.5.22 09:32

@luckylucky a jak staré máš dítě? Co zkusit kozí mléko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
2.6.22 15:04

Taky sháním, neocate infant, nebo syneo…kdyby někdo měl. Je to zoufalé. :roll: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat